reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tymuniek ja mam.. polecam Ci syrop hmm chyba lactulosal, musze sprawdzić. w ciazy bezpieczny i super działa, uzywalam tez po cc. w Pl na pewno jest dostępny.

Kotek zawsze robjsz w tym samym labolatorium.

Paalina zleci nam. scan mam dwa dni przed Tobą, chyba że jutrk mnie skieruje. tez nie lubię czekać.. tez wiem kiedy miałam owulacje choć testy wyszły nietypowo aż 3 dldatnje, pewnie stąd 2. ale ciąża młodsza.. powinnam mieć 7+1 a mam 6 i niepodoba mi się to.. choć implantacja drugiego maluszka pokrywa się z tym co mkwila babka na scanie., wiec tak można wyliczać i wydziwiac hihi.

Zaś mam bigos na obiad.. taka miałam ochotę..
 
reklama
Ja wróciłam z pracy wcześniej i wciągnęłam dwa koreczki śledziowe i smażona kiełbasę, tak mnie naszło. Teraz na sama myśl zamyka mi sie przełyk, mdli mnie, błędem. Juz dzisiaj nic nie zjem, a robię piersi z kurczaka w papirusie wlasnie bo mój zaraz wróci z pracy , taka miałam chęć , a nic juz nie przełknę :(
 
Palina i tak zazdroszcze ze jesz normalne rzeczy ja to banany nutelle ewentualnie kanapki albo parowki.

Ale obiady totalnie bezmiesne i dietetycznr nic tlustego nie zjem blehh dzis zrobilam na obiad barszcz zabielany z jajkiem.

Lilith no trzeba by rozwiazac zagadke tych suwaczkow:p

Kotek a jaki przyrost Tobie wychodzi???
 
Na razie nie wiele zrobili będę 5918 po36 godz 8098 wwięc trochę słabo. Na usg tylko jajo. Już nie krwawie i czekam wreszcie udało mi się choć coś tu napisać
 
reklama
Hajmal który masz tydzień ?

0d1y3e3khzfk90a2.png
 
Do góry