reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jak widać na każdego działa coś innego. Mam kiepski układ pok. 3 razy gastro, helicobakter etc do tego alergia i szybko na mnie wszystko działa. Jednak w końcówkach ciazy juz tak łatwo nie jest, szczegolnie na wyższych dawkach żelaza.

Aaggaa wzruszające to jest, jeszcze będziesz przeżywać. Zdjęcie swojego cudu masz??

Kasiulka a Ty jak? Poczułam dzis w końcu po tym jak siadlam z kolanami podciagnietymi, nie specjalnie po prostu.. I przypomniałam sobie, że poprzednio tez tak poczułam a nie jak to mówią.. Na lezaco, co by się rozluźnić. Tak to nie działa.

Kupiłam dzis kiecke, mam jeszcze 4 na oku. Postanowiłam się już przygotować na lato i bez względu na przytycie chodzić w sukienkach. Jeszcze jak się tu na takie laski naoatrze to w ogóle pozazdrościć,


Luandzia, różne rzeczy są związane z pracą i fakt, nie każdy może sobie pozwolić na wolne. Jednak jeśli miałoby zaszkodzić to dzidzusiowi, to wiesz, że nie ma na comczekac :)
 
reklama
Dziewczyny dziekuje Wam! Jesteście kochane! Juz czuje sie lepiej!

Lilith - no wlasnie nie mam!!!!!!! Myslalam, ze zabije gościa jak mi powiedzial, ze nie wydrukowal! Pokaze Wam za miesiąc niestety dopiero.

Im dzidzia jest większa i przypomina człowieka tym wieksza magia dzieje sie na USG! Szok! Szkoda, ze mój mąż nie byl z nami. Wolał siedzieć w domu :-(
 
Dziewczyny, można przy mega bólu głowy wziąć dwie tabletki paracetamolu? Do tej pory wystarczałatwo mi jedna, ale dziś miałam masakrę :\ Cały dzień w szlafroku, kawa, tabletka, spanie i nic. Na obiad pyzy z mięsem. Syna wysłałam do sklepu... O 20 wzięłam kolejną tabletkę i dopiero czuję, że puszcza. Nie mam ciśnieniomierza, bo chętnie bym sprawdziła, jak moje ciśnienie przy tych bólach wygląda.

Byłam wczoraj z Córą w kinie na bajce Sing. Bardzo nam się podobało, taka lekka, raczej optymistyczna. A ja się poryczałam... Bo tak pięknie śpiewali ;) A myślałam, że już mi to wycie przeszło :p
 
Aaggaa super gratuluje wizyty.Pappa bedzie pewno super

Agness rowniez gratuluje

Lilith o ktorej masz wizyte bo niema cie na liscie?Ja man o 11 ale musze wczesniej zadzwonic bo w czwartki moj lekarz tylko takie duze badania i poswieca bardzo duzo czasu dla pacjentek wiec moze byc i pozniej u mnie.a u mnie lekkie kopniaczki kzazwyczaj jak leze ale sa takie lekkie

Ja problemow z ubikacja nigdy niemam. Nawet jak pod koniec ciazy bralam zelazo to w niczym Mi nieprzeszkadzalo. Wszyscy mnie przed tym ostrzegali ale mnie opinely zatwardzenia

Ja biore femibion classic

Chybra Teraz juz tylko Do przeodu

My dzisiaj cale popoludniu na basenie i padam normalnie

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Witajcie kochane dziewczyny wieczorową porą.... czytam was, ale jako że o tarczycy pojęcia nie mam to się nie wypowaidalam.

Cieszą mnie wasze udane wizyty :)
W ogóle nie mam dziś weny do niczego... Męża bym dopadła ale delikatnie mówiąc kaleka ze mnie.. Na choć mam wrażenie że teraz wieczorem trochę mniej boli... Choć po dzisiejszej elektrostymulacja i masażu myślałam że nie dojdę do domu :) czyli pewnie będę żyć :)

Teraz sobie miejsca znaleźć nie mogę i przewracam się z boku na bok.
 
O zazdroszcze polegiwania u mnie dzis pomiszane spanie młodego i jeszcze nie zapowiada sie na spanko :(

Sylver mysle ze dwie mozna brac ja wczoraj prawie zeszlam tak mnie glowa bolala o 20 odjechalam w łozku a co sie budzilam to ciagle bolala dopiero rano odpuscila maskara

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sylver gdyby mnie tak.mega bolalo bym wziela 2 ...

Lilith dzieki za sugestie cos.musze kupic bo czuje mega dyskomfort ..nigdy w tym temacie.problemow nie mialam...ehh

Co do ruchow ja tez czuje coraz wyrazniej poki co takie bulkanie:D
A po ktorej stronie czujecie? Ja zdecydowanie po prawej i od poczatku ciazy tam czulam jakies uklucia itp

010igov35ye70zfx.png
 
Maziajka ja też od początku czuje różne ukłucia z prawej strony. Kilka minut temu miałam jakieś dziwne, krótkie uderzenie nad pepkiem ale u mnie dopiero 15 tydzień się zaczyna więc wydaje mi się że to za wcześnie na Bobo.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry