reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja juz po wizycie :) lekarz powiedział że mam się tą pepowina nie przejmować bo na tym etapie to narazie nic nie można powiedzieć dopiero od 22tyg. Będzie częściej usg robić i sprawdzać czy prawidłowo przybiera na wadze dzidziuś. Malo jest przypadkow z taka pepowina ale sa i dzieci prawidlowo sie rozwijaja i rodzą zdrowe, mam sie cieszyc ciaza tak powiedzial :) Usg dzisiaj zrobił tylko dla mnie żebym sobie popatrzyła bo ostatnio miałam prenatalne to miał aktualne usg :)
Płci narazie nie znam na następnej wizycie będzie oglądał dokładnie albo na 2 prenatalnym powie, dzisiaj 14t2d wszystko się zgadza z miesiączka .jak znajdę jakieś ładne ubranka to będę neutralne kolory kupować ;)
 
reklama
Aga_k_m jak po wizycie, masz jakieś zalecenia co zrobić z nosem?:) pytam, bo mi przy smarkaniu pekaja chyba naczynka w nosie (tylko to ignoruje, tak jak Ty wczesniej;))

Zatoki jeszcze nie są w fatalnym stanie - częściowa zmiana po lewej stronie. Na szczęście póki co udało się bez antybiotyków. Ale przymusowo dostałam L4 do końca tygodnia i mam się inhalowac. Gdyby znowu mi się trafił ten krwotok to napisała mi maść, którą mam wykupić po kolejnym przypadku. Oczywiście dostałam też skierowanie na badania do labo.
Na te krwawienia mogły się złożyć też inne czynniki: ciąża, moje przeziębienie. Morfo powinno dodatkowo wykazać.

Ewella - czyli póki co ufff [emoji5]

Maziajka - usciskaj to maleństwo i ode mnie [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wendy gratulacje!
Tea bardzo Ci współczuje przede wszystkim tego leku... moj starszy fizycznie nie był opóźniony, ale w mowie bardzo tez sie martwiłam.
Ewella pieknie! Oby zdrowo do 38tc!
Aga to niech puszcza i odpuszcza!! Zdrowka
Aaa Aga próbowałaś te płukanki do nosa? Trzeba sobie wlać dość dużo roztworu podobno bardzo skuteczne. Fixin
 
Dzięki Kasiulka [emoji5]
Nie próbowałam. Ale między innymi o tej plukance mówiła mi dr. Mogę też normalnie sól fizjologiczna sobie zapuscic.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w środę oddałam 7 czy 8 fiolek krwi. Jutro zadzwonię po wyniki, bo ważne wlasnie czy czasem anemii nie mam.
Boli mnie dół pleców i mój mnie na fizjo wysyła zamiast masować :p nie dam sobie przy dupie masować naszemu przystojnemu fizjoterapeucie , o nie.
Ostatnio tez przypomniała o sobie rwą kulszowa :/
Teraz widzę różnice miedzy byciem w ciazy w wieku 18 lat a w wieku 26 :p te 8 lat temu przechodziłam ciąże , dobra była bezsenność ale to nie miało znaczenia,bo nie pracowałam no i rwa kulszowa tez była, ale żadnego bólu pleców , bioder czy krocza w tak wczesnej ciazy o_O

Usg połówkowe mam 13.02 a kolejna wizyta w szpitalu 01.02. Teraz chwila spokoju ;)
 
Cześć :)
to mój pierwszy post, termin mam na 9 lipca. Od 21 listopada leżę - mam ciągle przygody, miałam już 3 krwotoki, wstaję tylko do wc. Pierwsze prenatalne wyszły super, najbliższa wizyta w najbliższy czwartek.

miło Was poznać, może mój czas będzie szybciej tutaj leciał ;)

pozdrawiam
Kasia
 
reklama
Cześć dziewczyny :) ja dziś cały dzień w na wariackich papierach. Byłam u znajomego fizjoterapeuty z tymi moimi bólami po tej niefortunnej wywrotce. Wygląda na to że biodro ma które upadła delikatnie mi się przesunięlo i uciska nerw kulszowa-dlatego kuleje i mnie takie nagle bóle łapią jak źle stanę. Jak mnie dziś okręcił wokół własnej osi to tylko chrupniecie poczułam.... Także mam codziennie przez przynajmniej tydzień codzienne masaże i elektrostymulacje... Mam nadzieję że to coś da :) bo jak stara babcia się czuje


Tak piszecie o płci która sporo z was już zna, a mi dziś znów pół siłowni na którą chodziłam(tam przyjmuje ten fizjo) wróży chłopaka :) a ja nie jestem pewna czy chcę trzymać się tej myśli :)
 
Do góry