reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć :)
to mój pierwszy post, termin mam na 9 lipca. Od 21 listopada leżę - mam ciągle przygody, miałam już 3 krwotoki, wstaję tylko do wc. Pierwsze prenatalne wyszły super, najbliższa wizyta w najbliższy czwartek.

miło Was poznać, może mój czas będzie szybciej tutaj leciał ;)

pozdrawiam
Kasia
Witaj Kasiu - życzę Ci bezproblemowej reszty ciąży :)
 
reklama
Heyy mamy! Od rana jestem w szpitalu, straszny młyn był rano i kupa ludzi więc chyba 2 h czekałam aż coś ze mną zrobią. Później pobrali mi krew , mocz zwykły i posiew i miałam usg maluszka zewnętrzne i wewnętrzne , słyszałam tętno, super :-D Jeszcze mam przez 24 h sikać do słoja i jutro jeszcze będę mieć usg nerek. Ok południa powinnam wiedzieć już co robić ze sobą i z tym moczem. Oprócz mnie na sali są dziewczyny tylko w zaawansowanych ciążach i trochę im zazdroszczę tych ruchów bobasów.
Dziewczyny mam taki problem. Od ok tygodnia codziennie mam mega bóle głowy i mimo wzięcia nawet 2 apapów nadal boli:-( :( Do tego często mam takie kołatanie serca. Ma ktoś tak?
 
Joanna.gratuluje wizyty!! u mnie w 13 tc tez dziewczynka mam nadzieje ze sie nie.zmieni! bo u mojej soostry sie zminilo i dorosl siurek!

Chybra moze zglos te bole w szpitalu przy okazji.

010igov35ye70zfx.png
 
Joanna - dokładnie: jak stoi to chłopak, jak leży - to dziewczynka [emoji6]. Gratuluję Kochana tak udanej wizyty [emoji5][emoji5][emoji5]


Tea - są dzieci co zaczynają chodzić w wieku 2 lat, są też dzieci co zaczynają mówić w wieku 4 lat. Każdy z rodziców się denerwuje, wiadomo... Nie mniej jestem dobrej myśli - musi być dobrze.


Pumelova - witaj wśród nas [emoji5]


Chybra, Żonograja - ale Was z tymi rwami wzięło... Zdrówka życzę [emoji8]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna tak wiem ale on do 14 tc jeszcze ma czas sie podnies moja siostra tez miala nuba plaskiego a potem juz jajka.U mnie teraz dalej lezy nub ( ostatnie usg 14 t 4 d) ale poki co to i tak czekam na polowkowe wtedy bedzie jasne.Na etapie 13 tc to jakies 80% szans ze nub sie nie podniesie.
Wrzuc fotke na zdjeciowy:-)

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Heyy mamy! Od rana jestem w szpitalu, straszny młyn był rano i kupa ludzi więc chyba 2 h czekałam aż coś ze mną zrobią. Później pobrali mi krew , mocz zwykły i posiew i miałam usg maluszka zewnętrzne i wewnętrzne , słyszałam tętno, super :-D Jeszcze mam przez 24 h sikać do słoja i jutro jeszcze będę mieć usg nerek. Ok południa powinnam wiedzieć już co robić ze sobą i z tym moczem. Oprócz mnie na sali są dziewczyny tylko w zaawansowanych ciążach i trochę im zazdroszczę tych ruchów bobasów.
Dziewczyny mam taki problem. Od ok tygodnia codziennie mam mega bóle głowy i mimo wzięcia nawet 2 apapów nadal boli:-( :( Do tego często mam takie kołatanie serca. Ma ktoś tak?
A sprawdzasz ciśnienie ?
Pumelova witaj :-D

A u mnie po wizycie tak: dzidzia zdrowa, ma 65 mm, NT 1,7 mm, serduszko 157 uderzeń no i DZIEWCZYNKA :-D.
Według usg jest 12+6.
Kamień z serca.
Gratuluję!:*
Joanna.gratuluje wizyty!! u mnie w 13 tc tez dziewczynka mam nadzieje ze sie nie.zmieni! bo u mojej soostry sie zminilo i dorosl siurek!

Chybra moze zglos te bole w szpitalu przy okazji.

010igov35ye70zfx.png
A ja mam nadzieję , że u mnie ten pisiorek powstanie na dobre [emoji14] mąż mi suszy głowę o syna!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Do góry