reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejo[emoji14]chwile mnie nie bylo a tu juz ponad 50 postów :D was zostawic na pół dnia :o mam chwile zeby cos naskrobac bo dzisiaj w pracy troche klopotów:p mały ma gorączke , jego mama tez chora takze bylismy u lekarza .. Na szczescie teraz spi i tylko przemycam mu picie co jakis czas bo wczesniej nie chcial :/ mam tylko nadzieje ze mnie chorobsko nie dopadnie[emoji14]a tak wgl ma któraś problem z nieprzyjemnym smakiem w ustach ? Po prostu nie wazne co zjem , zaraz po posilku mam taki okropny posmak :/ i albo jak jestem w domu latam myć zęby zeby na chwile bylo lepiej albo żuje gume miętową:o staram sie dobrze odżywiać wiec nie wiem skad sie to wzielo :(

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Morela też gratuluję super wyników dzidzi na USG!:-D

Ania@ koniecznie powinnaś zrobić morfologię plus badać ciśnienie bo takie omdlenia w ciąży są bardzo niebezpieczne, przecież można wywrócić się na brzuch...

Bulkaasia zazdroszczę kopniaczkow porannych!;)

Karolina2412 trzymam mocno kciuki za Twoje wyniki, chyba już powinny niedługo być, tyle się juz naczekakas..
 
Megan przeczytałam gdzieś że wiele kobiet w ciąży ma taki nieprzyjemny posmak w ustach, czasem metaliczny- to podobno normalne. Ja też tak mam ;) i co chwile latam myć zeby;)
 
Tak się tylko przypominam że jestem i codziennie Was czytam,
Doła mamy ostatnio,bo nasz synek nadal nie chce chodzić,myślimy też ze jego rozwój jest lekko opóźniony,jeździmy po lekarzach,narazie nic nam nie chcą konkretnego powiedzieć,w przyszłym tygodniu konsultacja i zaczniemy znów rehabilitację,może to coś da.córka przywlokla z szkoły jakiegoś wirusa i mały do tego nocek nie przesypia i znów bo dusi kaszel.Jak zacznie sam chodzić chyba się poplacze że szczescia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mieliśmy ten problem, synek długo nie chodził, ale na rehabilitacje sie nie nadawał, zreszta wszystko robił z lekkim opóźnieniem, ale teraz jest juz ok. Ważne zeby znaleść dobrego specjalistę, napewno neurologa który jakoś was pokieruje i będzie wszystko dobrze. Wiem ze sie martwisz, mnie tez sie płakać chciało, wszystkie dzieci juz biegały a ten na kolanach zasuwał, jak zaczął chodzić to naprawdę wielka ulga.
 
Ja też płeć powinnam poznać na 100% do 2 tygodni ale dziś lekarz obstawiał chłopaka :) mąż szczęśliwy bo córkę już ma - więc niech już tak zostanie i się potwierdzi za dwa tyg :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Megan mam identycznie w pierwszej ciazy to samo z tym ze wtedy tylko chwile a teraz ciagle tak samo...guma do zucia ciagle idzie albo tic taci zeby z 3-4 razy dziennie.

Morela, Bulkasia,Wendy gratki wizyt.:-)

Aga mialam to samo..z tym krwawieniem nawet krwia plulam ale przeszlo..,samo.

Ja zaraz jade wysciskac Wiktorka :-) tak juz siostrze zazdroszcze[emoji14]my jeszcze z 6 mies.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Tylko pamiętać że duża ilość gum może spowodować biegunkę :p
Ja zawsze duzo gum żułam bo kiedys to bylo moje uzaleznienie i problemu nie bylo :D na szczescie to moje uzaleznienie zwalczylam ale teraz mus to mus[emoji14]
Ja też płeć powinnam poznać na 100% do 2 tygodni ale dziś lekarz obstawiał chłopaka :) mąż szczęśliwy bo córkę już ma - więc niech już tak zostanie i się potwierdzi za dwa tyg :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
A wiec kciuki zeby dzidziol zostal do konca chlopczykiem [emoji64][emoji64]
Megan mam identycznie w pierwszej ciazy to samo z tym ze wtedy tylko chwile a teraz ciagle tak samo...guma do zucia ciagle idzie albo tic taci zeby z 3-4 razy dziennie.

Morela, Bulkasia,Wendy gratki wizyt.:-)

Aga mialam to samo..z tym krwawieniem nawet krwia plulam ale przeszlo..,samo.

Ja zaraz jade wysciskac Wiktorka :-) tak juz siostrze zazdroszcze[emoji14]my jeszcze z 6 mies.

010igov35ye70zfx.png
A mialas tak do konca w pierwszej ciąży czy to po jakims czasie minęło[emoji14]?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry