reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra - mnie też boli ale nie tak mocno, w każdym razie i tak tylko leżę więc jest znośnie. I serce też mi ciągle mocno bije. Mierzyłam na wszelki wypadek ciśnienie ale mam niskie. Spytam w czwartek lekarza o to :)

Zazdroszczę Wam że już znacie płeć, mam nadzieję że na najbliższej wizycie będzie coś widać ;)
 
reklama
Hej dziewczyny ! Jakis czas coś tam napisałam na forum nawet dodałam fote[[emoji12]]niewiem czy mnie pamiętacie :) Ja jestem jednak z tych czytających forum natomiast mało odzywających sie!Taka trochę incognito [emoji39]ale to chyba dlatego ze mam lenia co do pisania ...no cóż
Dziś byłam na usg prenatalnym i wszystko w należytym porządku :) tak cię cieszę bardzo !natomiast za tydzień wyniki pappy i tu juz niestety stres towarzyszy ...oby było wszystko ok.ale jestem dobrej myśli .
Trzymam za Was wszystkie kciukasy[emoji1307]
Oby do przodu najgorszy czas na szczęście juz za nami ...
Buziaki[emoji8]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć pumalova :) znacie przyczynę krwawień? Mam nadzieje, ze czeka Cię spokojnych pare miesięcy
Joanna super!!!
Chybra żadnych białek w moczu
Hej:) tak, krwiak podkosmowkowy - pierwszy krwotok, drugi krwotok bo ten krwiak pękł a trzeci z innego krwiaka przy ujściu macicy. Taka uroda:-) to moja trzecia ciąża, poprzednie straciłam po tych krwotokach w 8tc ale teraz przetrwaliśmy (plus milion leków). A co też krwawiłaś? Przeczytałam tylko ostatnie 10 stron forum:D
 
Wrzucam i ide nadrobic :)


Grrr Zapomnialam dodac.

Mam wyniki tsh.

Tsh: 3.0 ( 0.30-6.00)
Free t4 10,7 pmol/L ( 10.0 - 22.0) ale to zwykle normy, nie ciążowe.
W poniedziałek mam lekarza, pójdę do niego z drugiem wyniku ze szpitala plus wygrukiem norm w uk dla tsh. Tu jesf 2. Co by mi nie próbował czegoś wpierac jak tk typowy ukowy gp.
Myślicie, że ft4 się martwić, że niska??
 
Super Morela - gratuluję [emoji3]

Wyniki pappy masz w moje urodziny - więc będą z pewnością bardzo dobre [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Aga, ja miałam termin z Młodą na 24. stycznia, urodziłam dwa dni później :) Ale pracuję z dziewczyną urodzoną tego dnia i też jest taka nie odpuszczająca, ambitna bestia ;)
 
Nie mnie tego typu atrakcje jak na razie ominęły ;) ale zobaczymy... jak nie podniesie mi sie łożysko to moze byc słabo
Oo właśnie jak byłam na wizycie u mojego gina przed świętami to powiedzial ze mi się łożysko tworzy na ujściu więc żebym sie nastawiła że mogę leżeć nadal. Ale potem bylam pare dni pozniej na prenatalnych i mi lekarz wpisał w opisie łożysko - ściana przednia. Wiec nie wiem, dopiero idę na wizytę i mam ogromna nadzieje ze się przesunęło bo bym juz coś porobiła..
 
Aga, ja miałam termin z Młodą na 24. stycznia, urodziłam dwa dni później :) Ale pracuję z dziewczyną urodzoną tego dnia i też jest taka nie odpuszczająca, ambitna bestia ;)
Niczym wspomniany kiedyś "czołg" (Maziajka - nie zapomnę Ci tego [emoji14] [emoji8])?

Wodniki są... Specyficzne [emoji6][emoji3]. Mamy swoje zdanie, i ciężko jest nam narzucić inną wolę, gdy nie widzimy jej sensu. Oczywiście, nie jesteśmy upartymi "baranami", bo jeżeli ktoś ma lepszy pomysł, to nie dyskutujemy, lecz przyjmujemy.
Powiem Ci, że dorastanie Twojej córki może być "ciekawe" [emoji1][emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry