reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

ja zawijam głowę bluzką, która z bardzo elastyczna, tak by ból przestał pulsować, lub choć trochę nie pulsował i torebki z rumiankiem na powieki. Potem leżę i modlę się żeby przeszło. Wczoraj już płakałam z bólu :/

ja też ściskam głowę ... niestety niewiele to daje , a jak się bił rozhula to już masakra ...
 
reklama
ZonaGraja mi na początku mocno urósł biust teraz jakby się zatrzymał ale złudzeń nie mam skończy się namiotem. Tyle że ja startuje z 75I / 80H
Katanka to KFC to jakaś magia, od początku tylko od tego mnie nie odrzuca-oczywiście rzadko spełniam te zachciankę, ale nie ukrywam że czasem ulegne. U mnie też zaskórników sporo, ale idę do fachowca po nowym roku, sama nic z tym nie robię.
Kasiulka musisz uważać, ale chyba trudno dwulatkowi wytlumaczyc, a nawet jak wie to może zapomnieć w przypływie miłości lub przy zabawie. Dobrze że wszystko ok.
Kurcze tak czytam czego używacie i powiem wam że ja nie cierpię się smarować, niczym. Robię to sporadycznie jak mam dzień SPA , wtedy lecą peelingi, maseczki, serum, balsamy. Dopiero od dzisiaj zaczęłam brzuch smarować. Postaram się być w tym regularna.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ŻonaGraja, teczowa współczuję strasznie takich bólów głowy. raz w życiu miałam migrenę, taką z wymiotami, ale kilka dni z rzędu nawet nie potrafię sobie wyobrazić...:hmm:
Ja ze swojego biustu jestem teraz bardzo zadowolona, a mąż jeszcze bardziej. Zawsze był raczej średni, ale teraz ładnie się zaokrąglił i kropelki zamieniły się w kuleczki. Na szczęście mam sporo nietrafionych rozmiarowo biustonoszy z allegro. Gdy chowałam je głęboko do szafy, bardzo nieśmiało liczyłam, że może w ciąży będę mogła je nosić i myślę, że sie przydadzą już niedługo :)
Widzę, że Sylwestra większość spędza podobnie, leniuchując w domku :) Ja chciałam trochę zaszaleć w tym roku (bo wiadomo, za rok już nie dam rady) i jechać nad morze. Mieliśmy już nawet kwaterę zaklepaną, ale przyjaciółka nas wystawila:crazy: zaplanowali wydawanie kasy, której jeszcze nie mieli :/ a samemu jechać, to się nie opłaca... Więc spędzimy ten wieczór w towarzystwie rodzicow i ich znajomych. Ale lubimy się bardzo, więc myślę, że będzie miło :-p
 
Zonagraja tyle stresów z tym USG a takie szczęście! Mam nadzieje ze migreny odpuszcza
Lilth dobrze, ze możesz mieć prochy w PL to nielegalne. Piernik Love
Zonagraja mnie jakby na nowo zaczął bolec na nowo cycochy
Truskawka ;) ja tez straszę ludzi swoją zasyfiona buzia

Ja dziś miałam chwile grozy. Moj dwulatek skoczył mi na brzuch całym ciężarem ciała przestraszyłam sie, ale myśle będę racjonalna.
Moj racjonalizm skończył sie jak zobaczyłam brązowa plamę na wkładce. Od razu z płaczem do przychodni żeby przyjęli mnie na juz. Jestem juz po, wszystko ok, mała dziewczynka ma sie dobrze. Fikala serduszko bije. Pomiary wskazują na ciut większa ciaze o pare dni. Dziś mam odpuścić dzien i leżeć
Uważajcie na siebie!!!
Kasiulka dziewczynka czyzbym cos przegapila kurcze a wydawalo mi sie czytam ze zrozumieniem :) powiem Ci ze ja tez jestem zestresowana.jak moj prawie 2 letni fika kolo mnie wspolczuje strachu sama dostalabym zawalu.
Odpoczywaj koniecznie
 
Luandzia dokładnie tak jak AIM pisze, wit c można i doustnie i na twarz, szkodliwa jest wit a czyli retinol.

Misia wczoraj jadłam kfc, ale pózniej strasznie niedobrze mi było. Od kilku dni muszę bardzo uważać na jedzenie bo pózniej rewolucja w brzuchu :/

AIM hehe tez tam często kupowałam bo maja super asortyment natomiast jest tam zawsze tłum ludzi a miejsca strasznie mało, nie chce mi sie przeciskać miedzy polkami, szkoda ze nie maja sklepu on line :(
 
Zonagraja wyczytałam na patenting ze takie migrenowe bóle głowy sa normalne w 1 szym trymestrze ciazy szczególnie u kobiet które maja skłonność do tego. Moze cię to jeszcze pomęczyć jakiś czas niestety

AIM super :D dzięki nawet nie wiedziałam o tym. Tez chyba mi bliżej do tego drugiego punktu ale nie byłam tam nigdy. Na długiej dramat z parkowaniem :p
 
Wendy wszystko dobrze pamiętasz :* w 12 tc wyglądał guzek płciowy bardziej na chłopca, a dziś w 16+3 siusiaka nie było. Za miesiąc mam połówkowe to sie jescze potwierdzi. Moja mała Zosia <3
Dzieki dziewczyny za dobre słowa. On nawet nie szalał rano chodził na łożku i tak z impetem zamiast na łóżko to na mnie wskoczył a ja leżałam płasko na plecach. O 15 jescze znalazłam na papierze pasma krwi. Teraz spokojnie brzuch nie boli ani nie jest twardy....Tymczasem leżę, a dzieci daja w palnik. Maz z ta noga złamana... Poprosiłam rodzicow żeby przyjechali 130 km od nas mieszkają, ale jadą. Kochani!!!!

Ika faktycznie plany fajne przepadły, ale grunt to znaleźć dobra stronę
 
Witam sie wieczornie.

Wrocilam z urodzin z mala of jej kolezanki. Juz Mi Troche przeziebienie odpuscilo ale jednak katar nadal meczy

Teczowa ja bym to sprawdzila jeszcze napewno raz te NT bo ja w pierwszej ciazy mialam NT Jakos 2.4 i niestety zle sie to skonczylo ale i zaraz Mi lekarz przy pomiarach powiedzial ze z serduszkiem tez cos nie tak. Bron Boze niechce cie straszyc i trzymam kciuki zeby bylo wszystko w porzadku.mialam po tyg Jakos inwazyjne pobieranie krwi z lozyska ktore u nas tez okolo 500 Euro kosztuje ale udalo Mi sie na kase chorych.takze zrob jeszcze USG i zobaczysz wszystko bedzie ok i ty bedziesz spokojniejsza

Ja Historie Lilith znam i tak samo jak Mi to opisala to ryczalam jak bobr bo wszystko powrocilo bo bardzo podobna historie przezylismy 5 lat temu 2 tyg przed naszym weselem. Takze niezycze najwiekszemu wrogowi.Tylko byla to moja pierwsza ciaza i niemialam dla kogo sie pozbierac. Zle mnie po porodzie oczyscili, Malo niestracilam macicy przy lyzeczkowaniu po 3 miesiacach.szyjka macicy niestety tez nietrzyma jak ma Takze mogalbym ksiazke napisac o to w wieku 25 lat wszystko. Gdyby ktos Mi powiedzial ze takte cos mnie spotka to bym.go wysmiala bo takie rzeczy to tylko w filmach. Najgrsze chyba bylo ze z Sioatra mialysmy roznice w terminie pare dni i im sie udalo nam nie.i Teraz jak oni powiedzieli ze tez w ciazy na czerwiec to ja w panike wpadlam. Nadal sie Boje ale nic niezmienie.ja umie juz swobodnie o tym mowic ale Lilith podziwiam

Kasiulka dobrze ze wszystko ok no i gratuluje coreczki.super ze rodzice przyjada.moi wszyscy ponad 800 km wiec niemaja nawet mozliwosci.moja pada dziennie o 18.30 i spi jak Teraz niema przedszkola Do 8 lub 8.30 wiec mega mamy Teraz. A dzisiaj wstala i poszla sie bawic a my spalismy Do 10[emoji38]

Lilith to my znowu razem sprawdzamy Organy 12.01

Karolina trzymam kciuki za wyniki

Werka witaj. Ja wlasnie zaczymam 15 tc i tez zastanawiam sie czy to tez ruchy u mnie bo czuje jak macica sie lekko napina i potem smyranie




f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Do góry