reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam sie sylwestrowo:-)

Noc masakryczna juz dawno tak chora nie bylam chyba sylwester w lozku sie szykuje z goraczka....

Bulkasia ale slodziaki!! Gratuluje z calego serca!

Ja dzis zaczynam wg om 15 a wg usg 16 tc ale to leci!! Ani sie nie spojrzymy a na porodowce bedziemy.


Szczesliwego nowego roku!

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Dziewczyny jak po USG prenatalny, lekarz malomowny ciezko bylo sie cos dowiedziec. Wyniki za 1.5 tyg.
Nt-1,8 chyba w normie nie?
Wiecie co strasznie mnie te badania stresuja masakra
Pozniej was nadrobie.
Milego poranka
 
Hej :)
Ja już też po wizycie. Dostałam luteine bo mam dziś lekkie plamienia na czerwono :hmm:
Bliźnięta żyją, serduszka biją :yes:, mają po dwie pary,rączek i nóżek. Jeden ma 4,18cm a drugi 3,89cm :tak:
cudowny widok! niech zdrowo rosną :*
Dziewczyny jak po USG prenatalny, lekarz malomowny ciezko bylo sie cos dowiedziec. Wyniki za 1.5 tyg.
Nt-1,8 chyba w normie nie?
Wiecie co strasznie mnie te badania stresuja masakra
Pozniej was nadrobie.
Milego poranka
tak to bardzo dobry wynik :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Lipcoweczki,
i ja z samego rana życzę Wam i Waszym najbliższym - wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017.
Nam samym życzę lekkich i bezstresowych tygodni w oczekiwaniu na nasze Maluszki, i szybkich bezproblemowych porodów [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Bulkaasia gratulacje!! Dobrze ze z bliźniakami wszystko wporzadku, oby tak dalej :)

Maziajka zdrówka kochana!!

Ja sie cieszę ze ten rok sie kończy, był cholernie trudny dla mnie, oby przyszły był lepszy

Wam rownież życzę spełnienia marzeń w 2017 oraz aby wszystkie szcześliwie donosiły swoje skarby :)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie lipcowe ;)

Jestem Gosia też lipcowa cieżaroweczka, termin na 27.07 :) To mój pierwszy dzidziuś, także stwierdziłam, że fajnie by było znaleźć w Internecie jakieś ciekawe forum gdzie mogła bym dowiedzieć się tego czego lekarz/mama/koleżanka mi nie powiedzą, bo wiadomo kazda z nas jest inna :)
Bardzo u was miło i mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona niedoświadczona koleżankę ;)
PS. Szczęśliwego Nowego Roku :)
 
Do góry