reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka haha mi sie juz lacznie z 5 razy snio.ze urodzilam corke a raz snila.mi sie juz taka duza.Mam nadzieje ze sie sny sprawdza:-) choc i tak zdrowie najwazniejsze:-)

Ja tez wlasnie posprzatalam i padam na pysk!!!

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Polka - gratuluję udanej wizyty [emoji3], i... Zazdroszczę troszkę, że masz już rozmowę z córa i Rodzicami za sobą - ja nadal "przed". Na święta powiemy.
36 lat???? Kobieto na tym awatarze to dałabym Ci na maxa 25 lat! Dobre geny masz [emoji3].
Współczuję kłucia glukozowego. A co do przeszłości onko... Bardzo zle było? Pytam, bo ja już po 2 zabiegach jestem..
Na szczęście zawsze kończą się dobrze (jedynie podejrzenia są kiepskie.. No i muszę co 3 miesiące robić przegląd ciała w formie zdjęć i porównywać zmiany).


Agness - a powiedz mi czym smarujesz ta wysypke? Natłuszczasz czymś te zmiany skórne?


Karolina - gratulacje Ciociu [emoji323][emoji323][emoji323]. Wszystkiego najlepszego dla Maluszka i Twojej Siostry (mam nadzieję, że mimo długości porodu, wszystko inne było w porządku).


Kasiulka - moja Młoda tylko na nockę pojechała do dziadków - więc tylko wieczór i poranek mieliśmy we dwoje... Ale co nam po nich - jak wieczorem padam jak długa, a o poranku już pisałam [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga_k_m bardzo Ci dziękuję za te miłe słowa :) możliwe że to geny:laugh2: co do onko to miałam nowotwór złośliwy jajnika 3G czyli stopień dość wysoki, chcieli onkolodzy przeprowadzić u mnie radykalizacje ale walczyłam o cała resztę i pozostało na usunięciu jajnika z guzem to było 4 lata temu cały czas jestem pod kontrolą Mam TK z kontrastem raz w roku teraz miałam odczyt i nic nie znaleźli . Więc cieszę się że chemia która brałam była trafiona i dziada usunęła:wink:.
 
Polka - uuuu... Gruby temat i ciężka historia za Tobą. Tymbardziej gratuluję ciąży - oby to dzieciątko wynagrodzilo Ci wszystkie przykre onkochwile [emoji2].
Ha! I widzę nowy awatar - super [emoji106]!

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polka jestes niesamowita!!!gratuluje udanej walki najważniejszej! Temat onko mnie przeraża, ale tez dopadł moja rodzine (mamę rak piersi) z zeszłym roku. Lek jest niesamowity, na razie wyglada ze tez wygraliśmy.
 
Melekgim moj lekarz dal mi skierowanir na prenatalne na nfz powiedzial ze poronienie jest wskazaniem do badan na nfz tylko mam wziac jakis dokument potwierdzqjacy ze poronilam.
Polka jestes niesamowitą wojowniczką, brawo kochana!
Dziewczyny odetchnelam z ulga po czwartkowej wizycie, dzidzius ladnie rosnie i wszytsko ok. Dostalam skier.na prenatalne bede miec w sylwestra ;)
Wszystko byloby super gdyby nie wieczorne mdlosci :/ daja mi mocno w kosc.
Zaraz zabieram sie z moja Zuzia (5lat) za pierniczki bo od rana pyta kiedy bedziemy w koncu piekly :)
Milego popoludnia kochane
 
asia333 dziękuję Ci za odpowiedź , to aż go zapytam z ciekawości czy to uważa za wskazanie do tych badań i czy ewentualnie wypis ze szpitala wystarczy do tego, tym bardziej że to świeża sprawa można rzec bo z czerwca tego roku...
Powiem Ci mnie też męczą mdłości właśnie zakupiłam tabletki dla kobiet w ciąży na problemy z mdłościami mamarin , ponoć są fantastyczne i pomagają...
 
Jak byłam mała nie wyobrażałam sobie wekeendu bez babcj. ale to były czasy, brak mi tego.
U mnie jak u Karoo. nie mam z kim ich zostawić wiec przyzwyczajenie jest. zresztą Judyte zostawiam od dawna sama w domu popołudniami, jak szłam rodzic córkę to sama została na kilka godzin z Dexterem póki znajoma nie przyjechała.. jest bardzo samodzielna. Dexter to co innego, malutki i potrzeba mu opiekj a raczej kogoś kto go nadzoruje. mimo wszystko, nawet jakby ktoś mieszkał niedaleko z rodziny to nie potrafilabym go odesłać..

Karoo narobilas się, odpocznij. leci nam ten czas, wyliczam koniec 12tc choć w uk dopierl od 14 jest drugi trym. śmiesznie.
Przeleciał nam ren tydzień, dni coraz mniej. jutro już niedziela wiec wtedy liczę jeszcze tylko 3 dni bo czwartek się nie liczy.
Fajnie tak czytać, że dziec zadowolony. nid ma to jak moc sprawić munszczescie w tak prosty i zdrowy sposób.

Polka ciężki czas masz za sobą, dobrze że tak się skończyło. jestem pełna podziwu bo takie sprawy nie są łatwe i czasem móż a popaść w depresję zamiast wziąść się w kupe i walczyć. dobrze, że tak się wszystko skończyło. i popieram Age. bardzo mlodziutko wyglądasz.

Kasiulka tez boje sje tego tematu. moje obie babcie mają usunięta macice. babcia męża miała raka piersi podobnie moja ciocia..

Dzisiejszy dzidn udany. synek się kapie i zaraz czas wolnego i ostatnie odcinki dziwnego serialu :)
 
reklama
Do góry