reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka dobrze poradziła ze spacerkiem.
Co do serducha mowie na swoim przykładzie i koleżanek. no i Angel mimo wszystko tak ekstra nie łapie a maluch lubi się chować. sproboj przycisnąć dość mocno nad samym lonem by wykatowac do wnętrza. czasem mocne docisniecie pomaga.
Chyba rozumiem co masz na myśli z tym gadaniem bez sensu.. faktycznie mało to sensowne i denerwujące ale to tylko w pracy.. zawsze może znaleźć się ktoś kto nam nie przypadnie do gustu.

Poszłaś na spacerek??

Truskawka rowerek, nożyce i przysiady staram się bo źle mi bez ćwiczeń i wydaje mi się, że już tyje mimo i tak ciągłego ruchu.. alee ciężko jest.. albo kręci mi się w głowie, czy robi słabo albo też zipac zaczynam :/ na bieznie boje się iść ale może sproboje załączyć coś pod górkę lub szybszy spacer..

Ika od 5tc pije bezkofeinowa. czasem pozwolę sobie na kupna latte.

Ewcia no w końcu. martwilam się a Ty zarobiona byłaś. dobrze, że we wtorek wolne a bierzesz juz do końca ciazy?? gratuluję serduszka!! to jest przeżycie. powodzenia na wizycie oczywiście. i dużo zdrowka dla Synka :*

Maziajka hihi dobrze słyszeć ze juz lepiej! zazdroszczę ochoty zadbania o siebie.. Mi nie chce się nawet pokremowac..co za wstyd..

Luandzia gratki. czekamy aż dołączysz juz na stałe :)
 
reklama
Piszecie o ćwiczeniach wypiekach a ja mam trudności z dojściem do ubikacji...mam nadzieje ze jakoś się pobieram. Kawy nie piłam przed ciążą a teraz tym bardziej trudno mi znaleźć coś do picia po czym nie byłoby mi niedobrze.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) witam się na szybko i zaraz znikam. W nie mam ostatnio czasu ma nic, tylko wieczorami /nocami staram się was poczytać... Wybaczcie ale jakoś ciężko sklecić mi logiczne zdanie które będzie brzmiało w miarę po polsku...

Wczoraj z rana byłam jak naładowana, wzięłam się za sprzątanie i tak dałam rady sobie w palnik, że wieczorem myślałem że umrę... Plecy, brzuch wszystko mi pękało... Masakra, ale zrobiłam to sobie na własne życzenie. Dziś wiec staram się poleżeć...Bo sił brak na wszytko...
 
Luandzia pociesze Cie ze jeszcze kilka dni temu czulam sie tak samo a teraz bajka w koncu po prawie 2 miesiacach czuje ze zyje!!

Lilith nie wierze Ty i tak pewnie wygladasz perfecto!:p ja wczoraj pierwszy raz od czasu ciazy zrobilam sobie peeling i masaz ud i posladkow ! Mam straezny celulit wrrr.

010igov3fkey3mez.png
 
Luandzia dlugo Cie meczylo?

Ja w pierwszej ciazy w ogole nie mialam dolegliwosci a teraz mnie tak przeczolgalo ...o mamo:D Na szczescie juz o niebo lepiej...


Ja pierdziele ale mam smaka na paczka chyba zwariuje!

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry