reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

AIM niemartw się o serduszko. maluszek często lubi siechowac jakby na nasze plecki, czyli oddala się i gorzej go złapać. całkiem możliwe, że w dniu gdy go zlapalas był bardzo blisko urządzenia. na początku nie jest to łatwe a głowę Angel ma sporą. On pokazuje Ci samo tętno tez??
Emocje wiesz, że są normalne i zmienne mogą być co minutę. ciężko Ci napewno bo to dodatkowo dobija taka mieszanka.. życzę by humor jednak się poprawił mimo poniedziałku nadchodzącego. może nie zwracaj uwagi na ta dziwaczna osobę? możesz ją ignorować czy lepiej udawać neutralność? no i pamiętaj, każdy kolejny dzień to plus dla dnia naszej ciazy :)

Tymuniek dzięki zaxwiadomosc, bo już się martwilam.

Ewciaaaa!
 
reklama
Aim ja nie chce nawet sobie przypominać ile nocy przepłakałam w pierwszej ciąży przed usg w 12 tc. Właśnie z powodu detektoru, niby miał wykrywać od 8 tc. Moja rada, ubierz sie ciepło idz na starówkę na jarmark (o ile masz akurat ochotę na takie klimaty), albo do kina/basen. Nie pielęgnuj swojego smutku i zdenerwowania
 
Hej dziewczyny, my wczoraj byliśmy na kolacji ze znajomymi, ledwo wytrzymałam, dość ze mnie modliło, chciało mi sie spać to jeszcze mnie plecy rozbolały. Najgorsze ze za tydzień wigilia firmowa i muszę cały wieczór siedzieć, pewnie do końca ;( jak nie narzekałam na mdłości to ostatnio popołudnia są okropne :/
Czy któraś moze ćwiczy na takim etapie ciazy? Zastanawiam sie powoli nad lekkimi ćwiczeniami, choćby orbitrek 20 min dziennie i coś na plecy
 
Ale miło się Was czyta jak piszecie o tych przygotowaniach do świąt. Ja jeszcze tego zupełnie nie czuje, może dlatego, że jedziemy do rodziców i teściów. :happy: U Was też taka deszczowa niedziela? U mnie leje od samego rana, siedzę na uczelni i walczę z posiadającymi powiekami:hmm: A jak u Was z kawą? przed ciążą bardzo lubiłam ale tyle naczytalam się o tej kofeinie... myślałam że przerzuce się na słabszą ale zupełnie mi taka nie smakuje i wolę nie pić wcale.
Witaj Melekgim!
Trzymam kciuki za polepszenie samopoczucia dziewczyny!
 
Witam,

Lilith, buziak za pamięć :-)

Ja zeszły tydzień wróciłam do pracy i czasu mało. W czwartek mieliśmy szkolenie i cały dzień siedziałam, potem brzuch zacząl mnie boleć i po konsultacji telefonicznej z doktorem w piątek pojechałam do szpitala.
Na szczęście wszystko jest ok :-)
Serduszko też już bije, także kamień z serca.
Kolejny raz upewnilam się, że doktorek z powolania, bo jak stwierdziłam, że panikuje, to stwierdził, że wcale nie, a tylko o siebie dbam.
We wtorek wizyta i od wtorku idę już na zwolnienie. Dobrze, bo niestety znów Mikołaja mi coś bierze... :-(
 
Właśnie co do ćwiczeń ja zapomniałam zapytać czy mogę, ale zdecydowanie wróciła mi energia, wiec bym chciała ... ale myśle ze nie ma przeciwskazan w moim wypadku.
 
Hej dziewczyny :)
Ja wreszcie pierwszy dzień nie mam męczących mdłości dziewczyny z mojego starego forum gdzie pierwszą ciąże pisałam doradziły mi tabletki mamarin i powiem Wam rewelka, wczoraj męki cały dzień z mdłościami , obojętnie co bym zjadła , a dziś tylko rano. Bo jak wstałam to od razu połknęłam 2 tabletki popijając wodą , poczekałam pół godziny i zjadłam śniadanko i nic zero nudności :) jak ja się cieszę bo się męczyłam strasznie...
Padło pytanie o kawę , mi ginekolog powiedział , że mogę pić bez problemu, w pierwszej ciąży mnie odrzuciło od kawy jak pamiętam , a teraz zamieniłam kawę na yerba mate , ale też należy być ostrożnym bo ma w sobie wiele kofeiny ja to tylko jeden kubek dziennie, a smakowo mi podchodzi lepiej ta z trawą cytrynową niż kawa ostatnio :)
 
Hejka ale cisza jak to w weekend:-)

U mnie sie zaczal 12 tc i w koncu czuje ze jestem soba! Chce mi sie zyc ! Ladnie wygladac i w ogole! Mdlosci sa ale juz bardziej epizodyczne a wczesniej byla porazka 24h,..teraz glownie wieczorami sie zle czuje a tak to ok:-) jestem w stanie tez w miare normalnie jesc dalej bez miesa i wedlin ale zdecydowanie lepiej:-)


Co do kawy mnie totalnie odrzucilo wiec nie pije ale jak wroci ochota to 1 dziennie bedzie uwielbiam takia ze spienionym cieplym mleczkiem mniam.



010igov3fkey3mez.png
 
Cześć dziewczyny od dawna was podczytuje ale głównie przez fatalne samopoczucie jeszcze nic nie napisałam. Mam już dwie córki 9 i 7 lat. Termin mam na połowę lipca. Tak jak w poprzednich ciazach bardzo źle się czuje co jakiś czas ratuje się kroplowkami w domu. Dzisiaj zaczynam 10 tydzień i marze żeby te ciągle mdlosci i wymioty się skończyły. Z dzieckiem wszystko wydaje się dobrze bije mu serce wielkość tez jest prawidłowa. Pozdrawiam.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie i ja w.niedzielnym leniwym nastroju.

Co do kawy nie pije w ogole dotychczas pilam.1 dziennie glownie dla przyjemnosci ale moge bez niej zyc spokojnie.

Melekgim witaj :)

Co do cwiczen ja z tych leniwych przy malym tak sie nalatam ze chyba mam zaliczone [emoji6]

Aim spoko nie taki diabel.straszny jak.go maluja przywykniesz do usposobienia kolezanki ;)
Zmartwilas mnie za to Swoim podejsciem mowiac ze ma srednie przeczucia, nie mozesz tak myslec na pewno wszystko jest dobrze. Tez czasem wstaje rano i mysle o nie nie mam mdlosci nic mnie nie boli cholera cos jest nie tak juz panika a za chwile wszystkie objawy wracaja i luz. Fakt nie mam detektora nie slucham nie szukam.nie mysle nie mam wplywu...moze to i dobrze.
Wracam czasami myslami do moich poprzednich ciazy i jakos nie przypominam sobie zebym tak sie zastanawiala nad kazdym objawem lub jego brakiem chyba wiek.robi swoje czlowiek jakis dociekliwy glupi...sam sobie wkreca...

Polka27 zgadzam.sie z dziewczynami nie dalabym Ci wiecej niz te 27 lat.

Pozdrawiam i zycze spokojnej.leniwej niedzieli

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry