reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith tez sie ostatnio zastanawialm co z dziewczynami ale mysle ze na poczatku tak jest nie ktore potrzebuja chwilowej przerwy.Ja tez musialam choc trwalo to krotko bo 3 dni ale ja to uzalezniona od BB jestem wiec sie nie licze:p

Tez mysle ze nie wazne jaki porod czy sn czy cc najwwzniejsze bysmy wszystkie szczesliwe.dotarly do tego czerwca/ lipca :-)

A ja sie najadlam pistacji jeszcze zaraz ananasa wciagne:D

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Katanka bolał ja brzuch bo tam nie była znieczulona wiec jak sie obudziła to tak jakby na żywca ja cieli. Po zzo brzuch jest znieczulony i jak puszcza to dają leki wiec az tak nie boli, a przy narkozie dają dopiero po obudzeniu, wiec najgorszy ból sie przez chwile czuje.

Lilith my jak mieszkaliśmy w bloku to mielismy dużo czarnych mebli...tapicerki i na wysoki połysk czerń, był koszmar z biała sierścią. W domu mamy wszystko białe/ bezowe/ szare i tylko na panelach widać gołym okiem a na tapicerkach dopiero jak ktoś siądzie w czarnych spodniach, juz sie nieraz uśmiałam jak ktoś wstał z krzesła i miał "ogon" z sierści hehe. U nas kot nie wychodzi na ogród bo mamy siatkę i nie da sie jej zabezpieczyć a druga sprawa psy, nie obronił by sie i nie uciekł przed nimi.
Naprawdę podziwiam ze tak sie zajmujesz zwierzaczkami, tym bardziej ze masz dwójkę dzieci do ogarnięcia ;)

Ja tam dobrze wspominam cc, znieczulenia nie czułam, moze wyszarpywanie było nieprzyjemne ale dało sie przeżyć. Położne wszystkie miłe i bardzo pomocne, jak juz zaczęłam wstawać to chodziłam, wiadomo ze rana trochę ciągnie i boli ale wszystko jest do przeżycia. Fajnie by było jednak spróbować rodzic SN, ale na to nie mam wpływu. Jeszcze tyle czasu ze nie myśle o tym kompletnie.
 
Joanna Gratuluję :)
Mój maluszek podobnie mierzy 13,5 mm według usg 7+4 na karcie ciąży mam napisane tydzień 7/8 jakoś dziwnie ale cóż nie przejmuję się tym :)
Ja dziś siedzę sama w domku bo mój mężuś ma Wigilię w pracy i pewnie wróci późno więc zaraz zbieram się do spania.
Wysypka dalej mnie męczy chyba odwiedzę lekarza,bo aż spać w nocy nie mogę :(
Jeśli chodzi o porody to ja jeszcze nie rodziłam to moja pierwsza ciąża nie wiem co wolę ale nastawiam się na poród naturalny bo po co mam się ciąć na życzenie itp... a tak poza tym bałabym się igły w kręgosłup nie rozumiem jak można to sobie robić na życzenie ....
Moja siostra taka drobniutka rozmiar XS a urodziła sn córeczkę z wagą 4240 i jakoś dała radę :)
Moja bratowa miała 2 cesarki no i może przy porodzie nie cierpiała ale po to aż morfinę jej podawali no i miesiąc później była w szpitalu bo z rany ropa jej leciała i jakieś tam powikłania .... :(
 
Hej dziewczyny jestem Kasia i już na spokojnie mogę się pochwalić swoim Skarbkiem noszonym pod serduszkiem , jest to moja 3 ciąża , z czego jedna zakończyła się niestety smutna więc dopiero 2 dzidziuś to będzie. Teraz mam prawie 4 letnią córeczkę Wiktorię która już się bardzo cieszy na dzidziusia. Widzę , że wspominacie pierwsze porody :) Mój był ekspresowy 2h 50 min liczone już z dojazdem do szpitala ;) skurcze parte na porodówce powstrzymywane by położna chociaż łóżko mogło przygotować więc poród prędki, bez komplikacji i jak mam teraz 2 raz rodzić to na bank chcę znów sn :)
 
Helol weekendowo [emoji3]

Witaj wśród Nas Melekgim - tylko takich porodów sobie życzyć - super [emoji108]

Młoda od wczoraj u babci, także myślałam, że sobie odpoczne [emoji6], a tymczasem obudziłam się o 6:00, wstałam o 6:30, wykapalam się, posprzatalam łazienkę, i zaraz szykuje się do fryzjera [emoji4]. Moj M ma do ogarnięcia resztę chaty (niestety cudów się nie spodziewam).

Dzisiejszy dzień mam mega spotkaniowy, i tego mi akurat potrzeba [emoji2].

Wam również życzę udanego weekendu, w gronie najbliższych i przyjaciół. Zróbcie dla siebie coś miłego [emoji4]. Aaaa - i zakazuje forsowania się [emoji13]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!

My wczoraj sie bardzo spielismy i paczka gotowa była juz późnym wieczorem, a myśleliśmy ze bedziemy siedzieć jescze dziś. A dla mnie najważniejsze, ze nie muszę jechać do magazynu, a nasza rodzina jest 100 km od wawy. Pojedzie kolega za mnie. :D. Moj szanowny małżonek jescze 2 tyg w gipsie.

Aga nie wyobrażam sobie mieć takiej wolnej soboty bez dzieci, nie to ze bym nie chciała, bo to brzmi jak marzenie. Ale nie mam takiej możliwości

Melegkim (ale masz trudny nick) cześć :), super poród, a ten będzie jescze łatwiejszy ;)

Aim u mnie byś widziała różnice ze ja po zzo, zwłaszcza w drugim porodzie. Tak mnie znieczulili ze zasnęłam (wiem ze to typowe). Przyszła położna obudziła mnie i mówi 10 przemy. I pięknie ostatnia faza gdy znieczulenie mocno działało. ( w 30 min z 4 rozwarcie na 10. W obydwu porodach podanie znieczulenia spowodowało znaczne jego przyspieszenie, choć zwykle jest odwrotnie). A tak opinia, ze nie czuć skurczy. A czuć tyle ze nie bolą, z reszta wszytko widać na ktg. Ja cały poród podpięta

Któraś mnie pytała o Sokołowska z Karowej. Nie znam. Ja mam swoja cukrzycowa Panią doktor
 
reklama
Do góry