reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Megan22 - zazdroszczę Ci lekarza na nfz, ja chodzę prywatnie, bo do tych państwowych nie mam siły, a myślałam że w wiekszym mieście będzie lepiej pod tym względem. Okazuje się, że nie. Bylam już w przychodni w jednym z najnowocześniejszych szpitali w mieście to lekarz nie odroznil ciąży 6 tygodniowej od 8, tylko mnie zdenerwował i postraszyl :/ w drugim szpitalu na nfz w przychodni lekarz perfidnie mówi do mnie czy rozliczamy się teraz czy na następnej wizycie :/ kolejny nie robi usg dopochwowo i trzeba czekać na usg brzuszne tydzień, jeden miał taki stary sprzęt, że sam przyznał że z ciąża nie do niego :D :) i isc prywatnie, chodzę prywatnie i naprawdę mam super lekarza :) bez niego możliwe, że nie byłabym już w ciąży :) skąd dziewczyny jesteście? że macie takich fajnych lekarzy?:)
 
reklama
Termin mam na 11.07 :-)

Tytanic....oj chyba bym nie dala rady:p
A co do lekarzy, to fakt, ze swieca szukac!!!!
Ja w pierwszej ciazy trafilam do krakowa i tam znalazlam, jak dla mnie, najlepszego lekarza na swiecie ;-)
 
@Katanka a mogę spytać jaki to krakowski bo ja Krakus właśnie :)
Dr Madej, moze obilo Ci sie o uszy?! z tym, ze on bardziej zajmuje sie problemami z szyjka, a to w sumie u mnie sie zaczelo wraz z ciaza...ale lekarz genialny, kiedys o godz. 23 z nim rozmawialam bo mialam miec zabieg i straaasznie sie balam to siedzial ze mna na tel i mi tlumaczyl spokojnie wszystko
 
Megan22 - zazdroszczę Ci lekarza na nfz, ja chodzę prywatnie, bo do tych państwowych nie mam siły, a myślałam że w wiekszym mieście będzie lepiej pod tym względem. Okazuje się, że nie. Bylam już w przychodni w jednym z najnowocześniejszych szpitali w mieście to lekarz nie odroznil ciąży 6 tygodniowej od 8, tylko mnie zdenerwował i postraszyl :/ w drugim szpitalu na nfz w przychodni lekarz perfidnie mówi do mnie czy rozliczamy się teraz czy na następnej wizycie :/ kolejny nie robi usg dopochwowo i trzeba czekać na usg brzuszne tydzień, jeden miał taki stary sprzęt, że sam przyznał że z ciąża nie do niego :D :) i isc prywatnie, chodzę prywatnie i naprawdę mam super lekarza :) bez niego możliwe, że nie byłabym już w ciąży :) skąd dziewczyny jesteście? że macie takich fajnych lekarzy?:)
O jaa to faktycznie mialas niezla przygode z lekarzami na nfz .. Ja 4 lata temu trafilam na takiego buca i wgl starego oblecha ze sie zrazilam do ginekologow :o juz zanim zaszlam w ciaze szukalam przez dlugi czas kogos z polecenia i w ostatniej chwili znajoma ktora urodzila powiedziala o tej przychodni[emoji14]z Katowic jestem :D
Super Katanka cieszę się bardzo :) no widzisz wszystko ok :) na kiedy masz termin?:)

Ogladacie dzisiaj Titanica płaczki? hihi czy to za dużo? :D
Oo a o ktorej leci ? Ja chetnie obejrze :D wiedzialam ze ma jakos na dniach leciec ale moja ciążową dolegliwoscia ostatnio jest rowniez skleroza :D
Aaaaaa, wszystko ok!!!! ;-) 9 tydzien w pelni;-) ale sie ciesze....a krwawienie z lozyska przodujacego, podobno pozniej sie wszystko normuje.
Mega :D to rosnijcie sobie dalej zdrowo !!! :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katanka gratulacje!!! Dziś dzień super wieści

Ja badania wszystkie prywatnie, ale te najdroższe miałam juz zrobione przed ciąża, teraz juz tylko mocz i morfologia
 
Ewella tak ide do Orbimed do doktora Zielinskiego bardzo dobry specjalista poczytaj zreszta na znany lekarz moja gin mi go polecila wiec jej ufam:-)

Lilui mi wlasnie powiedziala ze mi nie przysluguja te badania sa skierowanie nie mam pojecia moze tez od jakiegos wieku albo jakies warunki trzeba spelnic z naszym nfz to wszystko mozliwe...a ona raczej nie jest taka by czegos nie dac jak sie nie nalezy zreszta co jej to za roznica?? na kazdej wizycie usg itp nie mam pojecia jak to jest.

Aga ja to bym mojemu sama kazala na to isc:p

010igov3fkey3mez.png
Maziajka wlasnie doczytalam ze lekarz moze ale nie musi zlecac ich nfz,wszystko zalezy od dobrej woli dr.
Aaaaaa, wszystko ok!!!! ;-) 9 tydzien w pelni;-) ale sie ciesze....a krwawienie z lozyska przodujacego, podobno pozniej sie wszystko normuje.
Katanka super ! Oby tak dalej [emoji106]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
reklama
Katanka super :-) ciesze sie bardzo!!!!!

Co do lekarzy to moja siostra chodzila do prywatnego w 1 ciazy ktora poronila i w tej tez ale po 23 tc zmienila.na.lekarza na NFZ i jest duzo bardziej zadowolona.tam ten niby polecany i chwalony tylko zdzieral kase ...przez jego niedopatrzenie trafila.do szpitala na 2 tyg..takze roznie to bywa.Ja ze swojej tez zadowolona.jestem chodzilam juz do.niej dlugo i zawsze wszystko super do tego jest bardzo mila i usmiechnieta nie boje sie jej o cokolwiek zapytac , wizyta ok 30-40 min na NFZ w gabinecie ma USG na kazdej wizycie robi ( nawet nie ciazowej).Megan ona tez jest z Katowic tylko do.mojej przychodni dojezdza pracuje w szpitalu na Raciborskiej:-)

010igov3fkey3mez.png
 
Do góry