reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja juz po wizycie na szczescie wszystko dobrze [emoji5]
Z usg wychodzi 9+1. I dostalam skierowanie na badania prenatalne..

Co do prostownicy ja mam Remington i jestem z niej zadowolona.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
reklama
Liluli, Truskawka - gratuluję udanych wizyt [emoji3][emoji106]

X.anja - ja mam refundowane badania prenatalne (chyba 2) z racji wieku [emoji6]. I o dziwo niezależnie czy mam skierowanie z przychodni czy prywatnej praktyki gin.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga nie standard tylko ze dopiero teraz robię te badania, żeby było na NFZ (różyczka, bilirubina, transaminacji, mocznik, kreatynina, cytom., toxo, HIV, tsh, wr, anty hcv, morfo, mocz, układ krzepnięcia)
Kasiulka - a ja dobrze pamiętam (?) to nie Ty wstawialas kiedyś tam (z 3 tyg temu) listę tych badań... I wyszło prawie 500 zł [emoji15]?
Nie dziwię Ci się, że bierzesz się za nie drogą Nfz.
Ja chyba ponad połowę z tej listy miałam tylko zlecone (tsh sobie dodatkowo zrobiłam) [emoji53]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juhuuu truskawka!
Katanka remington
Misia :)
Liluli super

Aga to nie ja :) ale w drugiej ciąży ten pakiecik robiłam i wyszło mi tak coś ok 500 a nawet chyba więcej. W ogóle juz zaczęłam wizyty w szpitalu w którym chciałabym rodzic u swojej prowadzącej ciąże. Tylko na Usg będę chodziła prywatnie. Od razu powiedziałam, żeby skierowania na połówkowe mi nie wypisywała do szpitala.
 
Lilui gratki:-)

Wlasnie na prenatalne mozna dostac skierowanie ale jesli sa do tego podstawy wczoraj akurat ginki sie pytalam i u mnie nie ma podstaw wiec trzeba zaplaci:p 200 zl akurat u mnie kosztuja.W pierwszej ciazy w ogole nie mialam prenatalnych gin nic nie mowil a ja mloda glupia ale wszystko bylo ok syn zdrowy jak rydz.

010igov3fkey3mez.png
 
Aga nie standard tylko ze dopiero teraz robię te badania, żeby było na NFZ (różyczka, bilirubina, transaminacji, mocznik, kreatynina, cytom., toxo, HIV, tsh, wr, anty hcv, morfo, mocz, układ krzepnięcia)
Super ze stan zapalny wyleczony i z dzidzią wszystko okej ! :) co do tej listy badań to ja wlasnie jutro rano jade oddać troche krwi bo w srode wizyta wiec malo czasu zostalo[emoji14]
Dziewczyny dzidziuś ma 1,5 cm serduszko 167, jest dobrze :)
Gratuluje udanej wizyty :)
Ja juz po wizycie na szczescie wszystko dobrze [emoji5]
Z usg wychodzi 9+1. I dostalam skierowanie na badania prenatalne..

Co do prostownicy ja mam Remington i jestem z niej zadowolona.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110]

xnw43e3k256g9p2p.png
Super wieści :)
Liluli - skierowanie na prenatalne? to one są refundowane?
U mnie mimo ze wszystko jest ok to lekarz zaznaczył na skierowniu ostatnią pozycje czyli tam bylo ze nieprawidłowy wynik badania podczas usg i bede miec darmowe[emoji14]kolezanka chodzila do prywatnego ale rowniez jej dal skierowanie na ktorym zaznaczyl ten punkcik i tez miala za darmo :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry