reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
aim - super!!! Gratulacje [emoji3]


Megann - ale Ci fajnie z tym długim weekendem [emoji3].
Na fajnego lekarza trafiłaś, serio - malo który tak by poszedł na rękę pacjentom (z tymi badaniami) [emoji106]. Ja od swojej usłyszałam taki tekst: "natura wie co robi, gdyby Pani wcześniej zaszła w ciążę to by nie miała Pani darmowych badań prenatalnych". Słabe to było... Bo wytknela mi niechcący, że długo nie mogłam zajść w ciążę, no i wiek [emoji23]

Zmordowalam dzisiejszy dzień w pracy, zaraz zaczynam działać z obiadem na dziś i jutro (bo jutro na dobrą sprawę zwloke się do domu dopiero przed 23:00 - w tym zalicze z mężem kino (któraś była na nowych gwiezdnych wojnach?))

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga to sa jakies noqe gwiezdne wojny:D nie slyszalam :Dnie moj klimat poza tym ja to thrilery lubie ewentualnie jakies psychologiczne:-)

Co do skierowania moja tez mi nie dala w sumie jesli nie ma podstaw ja to rozumiem ...zreszta moja gin strasznie zasadnicza jest bardzo bardzo ja lubie super babka ale raczej pokombinowac sie z nia nie da w tej kwesti.Zreszta toxo cytomegalie i rozyczek tez na wlasna reke musialam.robic a z tego co czytam Kasiulka dostalas na to skierowania????

010igov3fkey3mez.png
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt i oby wszystkie wiadomości były już tylko dobre :)

Ja dzisiaj zaliczyłam dentystę a następna wizyta dopiero w maju . swojej wizyty u gin.juz doczekać się nie mogę jak wy wszystkie ale już we wtorek wizyta :)
Czytam Was cały czas ale jakoś pisać mi się nie chce, śpię pół dnia, a tak to dobrze się czuje wszystko jem tylko szybko się zapycham ale widziałam,że niektóre tez tak mają ;)

Maziajka a ty tutaj w Tychach gdzieś idziesz na prenatalne? bo ja właśnie szukam gdzie iść
 
Co do skierowania moja tez mi nie dala w sumie jesli nie ma podstaw ja to rozumiem ...zreszta moja gin strasznie zasadnicza jest bardzo bardzo ja lubie super babka ale raczej pokombinowac sie z nia nie da w tej kwesti.Zreszta toxo cytomegalie i rozyczek tez na wlasna reke musialam.robic a z tego co czytam Kasiulka dostalas na to skierowania????

010igov3fkey3mez.png

Tez mialam skierowanie na te badania.
Toxo,cytomegalia i rozyczka jest w wykazie badan na nfz i powinnas dostac na nie skierowanie.
Ale duzo tez zalezy od lekarza prowadzacego.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Ja tez nie dostałam skierowania na badania takie jak piszesz Liluli .. nic zapytam na wizycie i powiem żeby mi dał skierowanie lekarz jest w porządku wiec myślę że da ;)
 
Ja się chyba tu nie pochwaliłam, byłam na kontroli, wszystko dobrze, małe nadgoniło trochę termin i jest 8+3 i wszystko wskazuje na to że powinno być dobrze :)
No to super !! :D cieszymy sie razem z Tobą i na pewno bedzie dobrze[emoji14]
aim - super!!! Gratulacje [emoji3]


Megann - ale Ci fajnie z tym długim weekendem [emoji3].
Na fajnego lekarza trafiłaś, serio - malo który tak by poszedł na rękę pacjentom (z tymi badaniami) [emoji106]. Ja od swojej usłyszałam taki tekst: "natura wie co robi, gdyby Pani wcześniej zaszła w ciążę to by nie miała Pani darmowych badań prenatalnych". Słabe to było... Bo wytknela mi niechcący, że długo nie mogłam zajść w ciążę, no i wiek [emoji23]

Zmordowalam dzisiejszy dzień w pracy, zaraz zaczynam działać z obiadem na dziś i jutro (bo jutro na dobrą sprawę zwloke się do domu dopiero przed 23:00 - w tym zalicze z mężem kino (któraś była na nowych gwiezdnych wojnach?))

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
No w koncu mam nadzieje troche poleniuchuje:D a od 16 grudnia mozliwe ze do konca bede miec wolne albo trafia sie pojedyncze dni takze jeszcze troszke [emoji41]
A co do lekarza to faktycznie jestem w szoku jak przy moim zyciowym pechu udalo mi sie trafic na kogos fajnego i jeszcze jest specjalistą w leczeniu niepłodnosci[emoji14] do tego na nfz :D narazie u niego mam wizyty co 2 tyg , zobaczymy jak bedzie pozniej :D ale slyszalam ze kazdy ginekolog z tej przychodni jest godny polecenia :D

A co do tematu wczorajszego o tej allegrowej reklamie to dzisiaj znalazlam artykuł Link do: „Wyciskacz łez”. Zachodnie media zachwycone polską reklamą :D każdego wzrusza jak widać :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka - Star Wars to tez nie mój klimat, ale czego się nie robi dla swojego "dużego dziecka" [emoji6]. Nawet mona Młoda bakcyla złapała (ale na czytanie tekstu w kinie jeszcze się nie nadaje) [emoji3]. Teraz do kin wchodzi: " Łotr 1 - gwiezdne wojny - historie". I jak tak zapytałas o ta nową część , to sprawdziłam rezerwację.... Okazało się, że mam ją na następny piątek (16.12) [emoji23][emoji23][emoji23]. A ja na jutro dziecko dziadkom na noc wcisnelam [emoji6]. No nic...za tydzień znowu będzie nocowala poza domem [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella tak ide do Orbimed do doktora Zielinskiego bardzo dobry specjalista poczytaj zreszta na znany lekarz moja gin mi go polecila wiec jej ufam:-)

Lilui mi wlasnie powiedziala ze mi nie przysluguja te badania sa skierowanie nie mam pojecia moze tez od jakiegos wieku albo jakies warunki trzeba spelnic z naszym nfz to wszystko mozliwe...a ona raczej nie jest taka by czegos nie dac jak sie nie nalezy zreszta co jej to za roznica?? na kazdej wizycie usg itp nie mam pojecia jak to jest.

Aga ja to bym mojemu sama kazala na to isc:p

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry