reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kurcze tak czytam i w sumie kazda ma cos... A zawsze myslalam, ze czas ciazy to tylko usmiech na twarzy i beztroskie przygotowywania do przyjecia nowego czlonka rodziny...eh. Ale idealnie byc nie moze, chociaz jest tu chyba kilka wyjatkow, bez mdlosci, wymiotow, niepewnych wynikow itp itd ;-) szczesciary :-)
A tak z innej beczki, szukam jakiejs fajnej cienkiej prostownicy, jesli ktoras z Was uzywa to prosze o podpowiedz ;-) jaka firma itp.
Jak wizyta? To dzisiaj?
Używam prostownicy z Philipsa Moisture Protect, droga, ale warta swojej ceny :)
 
reklama
Katanka ja w pierwszej ciazy bylam owa szczesciara nic kompletnie mi nie dolegalo, za to teraz mam:p

Misia nie ma co sie sugerowac tymi dniami najwazniejsze ze sie rozwija.Kurcze tsh rzeczywiscie wysokie dobrze ze masz juz lek.

010igov3fkey3mez.png
 
Katanka ja tez nie mam dolegliwosci, pytałam dzis o to lekarza i powiedzial zebym sie cieszyła tylko z tego, a nie martwiła. A co do prostownicy ja od lat jestem wierna GHD, ale moze wyszło cos lepszego. Na mikołaja dostałam szczotkę prostująca taka podgrzewaną z babyliss, bo moich wlosow nie prostuje tylko po nocy chce je wygladzic i taka szczotka wystarcza.

Misia ja sie staram w miare mozliwosci nie sugerowac kalendarzami w internecie, ale jednak zawsze zerkam przed wizyta, zeby sama wiedziec na czym stoje. Szczerze, najbardziej wiarygodny jest ten na parenting.pl tam wymiary sie prawie idealnie zgadzaja z tym co powinno byc w danym dniu.
 
Katanka ja mam długie włosy i używam BABYLISS PRO STYLER IONIC ST290E ale to raczej nie jest to czego szukasz. Dla mnie jest świetna. Ja w ogóle nie modeluje włosów. Myje, susze i przeciągam tą prostownica żeby podkręcić trochę końcówki, bo włosy mam proste jak druty.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katanka - ja też z tych szczęśliwych - ciąża w miarę łagodnie się że mną obchodzi.
Co do prostownicy - mam z Philipsa (jakieś 8-9 lat, więc długo) typu nie pamiętam.

Świąteczny nr super - nie słyszałam go jeszcze [emoji3]. Marika mnie zaskoczyła - nie poznałam w 1 chwili... I dobrze, że tak mało Niemenowej... Za dużo "krzyczy" [emoji6][emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katanka - ja też z tych szczęśliwych - ciąża w miarę łagodnie się że mną obchodzi.
Co do prostownicy - mam z Philipsa (jakieś 8-9 lat, więc długo) typu nie pamiętam.

Świąteczny nr super - nie słyszałam go jeszcze [emoji3]. Marika mnie zaskoczyła - nie poznałam w 1 chwili... I dobrze, że tak mało Niemenowej... Za dużo "krzyczy" [emoji6][emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Olsnilas mnie!!!! zastanawialam sie co to za baba w tym czerwonym kapeluszu, twarz kojarze ale nie wiedzialam skad! a to Marika!!!! aaaa....
 
Wlasnie mam stara wysluzona babylis i w sumie to tragicznie mi wlosy wygladaja jak nia prostuje... i chyba z 1000 razy musze przejechac zanim sie wyprostuja :-( wiec pora na nowa, maz obiecal mi pod choinke, ale musze sie okreslic:p nie chcialabym go zabic cena:p
 
reklama
Do góry