reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hej ja juz po wizycie wszystko ok:-) serduszko 176 , malenstwo pieknie fikalo widzialam nozki raczki:-) wiercilo sie strasznie.Wychodzi ze jest troche starsze.Wyniki ok ale mam duzo pic bo nerki juz zle dzialaja ...wyniki moczu i krwi na to wskaazuja.

Samotnaja Agnes czekam na wiesci od Was!!

010igov3fkey3mez.png
 
Witam i ja Was dziewczyny, tak trochę poobiednio ale mam nalot rodzinki w weekend i trzeba sprzątać ;/ przy Małym jest to dość trudne bo on chce "pomagać" ;) jutro chyba wyślę go do teściowej i sama będę sprzątać ;) przynajmniej do niedzieli będę udawać perfekcyjna Panią domu [emoji23][emoji23] moje samopoczucie w sumie dość kiepskie, ale dzisiaj mnie koleżanka pocieszyla mówiąc że jak się tak źle czuje w ciąży to na pewno będzie dziewczynka, w sumie fajnie by było, chłopak już jest to parka by była ale czemu ja przez to musze się źle czuć już tyle czasu, a gdzie tu do końca? o_O co macie dzisiaj na obiad? Chwalić się proszę :)

Kciuki za resztę wizyt dzisiaj i oczywiście wszystko będzie dobrze obowiązkowo :)
Ja dziś upichciłam polędwiczki wieprzowe w sosie musztardowym z kaszą gryczaną :)
Czy wam też chce się ciagle spać?
Śpię od 22 do 7 więc 9 h potem od 9 do 11 więc 2h. 9h + 2h = 11h a już o 21 znowu ziewam :D:D
Mnie okropnie chce się spać ale najgorsze jest to że do 2-3 zasnąć nie mogę. A o 5 wstaje :-/
Dzięki dziewczyny za kciuki. Jadę na wizytę. Odezwę się po.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Dużo napisalyscie,

Odebrałam dzis wymarzony śpiworek dla syna z 7am jest cuuudny!!! Pochwale sie bo mam fotki ha.

Żonagraja slyszalam juz takie historie., nigdy nie mogę się nadziwić jak tak można.. i jak można to znosić i tolerować.. Nie dziwię się kochana, że tak ciężko z emocjami, weź olej dziada i skup się na sobie. choć musi być cholernie ciężko..Tule Cie mocno.

Maziajka widzialam juz Twojego cudaczka, gratki. piękny widok!!

Bulkasiaa u nas było to szybko, im ciąża starsza tym większe szanse. mi teraz został tylko jeden maluszek. w późniejszym okresie zas może być gorzej. myśl optymistycznie, tak wielkie szczęście Cie spotkało. jak Ci się w londynku żyje?? tez z UK jestem. to moja 3 ciąża tu. a Twoja??

Lecę czytać dalej :)
 
Tea jak dziewczyny pisaly, każdy maluszek jest inny. mam nadzieje, ze doczytam Twoje wiesci jak pk wizycie u ortopedy.

Karoo ale fajnie dla malucha, jeszcze jak to lubi. Az pozazdrościć. nasz to pewnie na jazdy konne będzie chciał, starsza jeździ do 4 lat, regularnie na treningi chodzi, sprzątania etc. Teraz to on w kolo rower.. dostał pierwsza biegowke na zeszle święta czyli jak mial 17m i szaaaaleje.

Kasiulka moja Judyta miała 8m jak świetnie chidzila. ale zero myślenia.. Nic.. Ona wszystko robiła ekspresowo. siadala sama jak miała 3m i polscy lekarze chcieli bym ją na sile w łóżku na płasko kladla jak tylko wstawala.. Dexter znowu taki hmm książkowy. zaczął chodzić samodzielnie i całkiem dobrze w 13m. On zaś wszystko powoli i wytrwale. przeciwieństwo siostry.


Megan co się stało??
Doczytalam pod tym postem.. dostaniesz antybiotyk i juz. nic nie nie martw kochana!!


Samotnaja mocno trzymam kciuki! musi w końcu być dobrze!!


Wrzucam z synkiem :)
IMG_20161207_153450.jpg
IMG_20161207_153450.jpg
IMG_20161207_153624.jpg
IMG_20161207_153528.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20161207_153450.jpg
    IMG_20161207_153450.jpg
    442,5 KB · Wyświetleń: 386
  • IMG_20161207_153624.jpg
    IMG_20161207_153624.jpg
    539,5 KB · Wyświetleń: 382
  • IMG_20161207_153528.jpg
    IMG_20161207_153528.jpg
    484,4 KB · Wyświetleń: 382
reklama
Lilth genialny faktycznie :)

A co do wkładek orto one dziewczyny nic nie daja, tak jak sztywne buty. Jeżeli dziecko ma jedna nogę krótsza niż druga to tak wkładkę trzeba, ale w innym przypadku zupełnie nie. I właśnie dobry ortopeda powinien to wiedzieć, a nie nabijac w butelkę. Ważne są miesnie i ich praca, całej stopy całego śródstopia. Platfusa tez nie wyleczy sie wkładkami ;). Najnowsze badania wykazują, ze ćwiczenia korekcyjne tez nie zmienia krzywego kręgosłupa, wszystko to na celu rozruszania mięśni i ich wzmocnienia mięśni pleców i brzucha. Anatomii sie nie zmieni ;) to pisała ja siostra świetnego ortopedy. Także dziewczyny jeżeli dzieci Wasze są krzywe koślawia stopy nie inwestujecie we wkładki i buty orto, a gimnastykę i basen, piłkę.
 
Do góry