reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Maziajka gratulacje :) super ze z dzidzia wszystko dobrze!!

Lilith świetny ten śpiworek, napewno mu w tym ciepło będzie, w Pl nie widziałam takiego czegoś
 
reklama
Hej ja juz po wizycie wszystko ok:-) serduszko 176 , malenstwo pieknie fikalo widzialam nozki raczki:-) wiercilo sie strasznie.Wychodzi ze jest troche starsze.Wyniki ok ale mam duzo pic bo nerki juz zle dzialaja ...wyniki moczu i krwi na to wskaazuja.

Samotnaja Agnes czekam na wiesci od Was!!

010igov3fkey3mez.png
Widzialam malenstwo :D cudenko ! Niech rosnie dalej zdrowo :*
Tea jak dziewczyny pisaly, każdy maluszek jest inny. mam nadzieje, ze doczytam Twoje wiesci jak pk wizycie u ortopedy.

Karoo ale fajnie dla malucha, jeszcze jak to lubi. Az pozazdrościć. nasz to pewnie na jazdy konne będzie chciał, starsza jeździ do 4 lat, regularnie na treningi chodzi, sprzątania etc. Teraz to on w kolo rower.. dostał pierwsza biegowke na zeszle święta czyli jak mial 17m i szaaaaleje.

Kasiulka moja Judyta miała 8m jak świetnie chidzila. ale zero myślenia.. Nic.. Ona wszystko robiła ekspresowo. siadala sama jak miała 3m i polscy lekarze chcieli bym ją na sile w łóżku na płasko kladla jak tylko wstawala.. Dexter znowu taki hmm książkowy. zaczął chodzić samodzielnie i całkiem dobrze w 13m. On zaś wszystko powoli i wytrwale. przeciwieństwo siostry.


Megan co się stało??
Doczytalam pod tym postem.. dostaniesz antybiotyk i juz. nic nie nie martw kochana!!


Samotnaja mocno trzymam kciuki! musi w końcu być dobrze!!


Wrzucam z synkiem :)Zobacz załącznik 786652 Zobacz załącznik 786652 Zobacz załącznik 786653 Zobacz załącznik 786654
Dziękuje bardzo :* ciągle mam gdzies z tylu glowy to co wyczytalam na ten temat ale wiem ze najwazniejsze jest to co powie mi ginekolog :)
Ale masz słodziachnego synka [emoji173] i w ten spiworek sama bym chętnie wskoczyła :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith ale super śpiwór,a to jest pod konkretny wózek czy pasuje do każdej spacerówki?
Jesteśmy już po wizycie...I po prostu kamień z serca,ortopeda stwierdził że siły to on ma dużo,kolanka ok,bioderka ok,kręgosłup prosty,jedyny powód to brak motywacji,jest ostrożny i czuje się bezpiecznej na czworakach,stwierdził że będzie chodził za 2 miesiące.
Jesteśmy spokojniejszy,
Rozmawialyscie o jedzeniu,ja mimo mdłości i wymiotow,jem nawet więcej niż przed ciąża a to dlatego że jak poczuje choć trochę głód to mam o wiele większe mdłości niż po jedzeniu
Też jestem wiecznie śpiąca i co dziwne zmarznieta,zimno mi cały czas i nie cierpię tego a w domu mamy ciepło,ok.23,24 stopni.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka - u nas oprócz antytorsji stawów biodrowych była różnica w długości nóżki (0,5 cm). Ale te wkładki to bardziej w kierunku korekcji postawy (w tym koslawosci). U J to wszystko doprowadziło do poprawy (wkładki, rehabilitacja, chodzenie w gumach), także jest dobrze (ale... mogłoby być lepiej)


Maziajka - super wiadomości [emoji3]. A dzidzia - cudo [emoji2]. Ja jak widziałam J w takiej wersji to mi ptaszka przypominała (z tymi machajacymi rączkami i nóżkami)


Lilith - czadowy ten śpiworek [emoji3][emoji106]

Samotnaja - super!!! Wiedziałam, że będzie dobrze [emoji106] [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dawno się nie odzywałam tylko Was podczutuje. Czuje się rewelacyjnie zero objawów, mdłości nudności odeszły w niepamięć. Tylko piersi od czasu do czasu pobolewaja albo coś zakluje w brzuchu.

Megan22, nie słuchaj takich rzeczy ze dostaniesz antybiotyk przy porodzie i po sprawie. Jeśli Twój lekarz powie Ci ze dostaniesz antybiotyk przy porodzie, że tego się nie leczy to albo wymuś na nim leczenie albo zmień go jak najszybciej! Pisze to z własnego doświadczenia. Lekarz który prowadził pierwsza ciążę mówił mi ze bez sensu to leczyć bo to tylko na chwilę a i tak zaraz to wróci, że dostane antybiotyk przy porodzie i po sprawie. Uwierzyłam.
W domu zaczęły mi odchodzić wody ( juz wtedy dziecko może zacząć się zarażać szyjka otwarta wiec wszystko tam hula), owszem dostałam antybiotyk ale poród poszedł szybko..( antybiotyk trzeba podać min.4 godziny przed porodem, jeśli mniej to tak jakby go nie było - to akurat tez po fakcie się dowiedzieliśmy w szpitalu dziecięcym a nie na ginekologii:/) Gdyby nam to powiedzieli moglibyśmy kontrolować krew.. cokolwiek

Po porodzie wyniki małego były ok. Wszystko było dobrze do czasu. Dwa tygodnie po porodzie w nocy mały nie chciał jeść wymiotowal , leżał zwiniety w kuleczke i tylko pojekiwal. Gorączka ponad 39.5. Na szczęście pod domem mamy przychodnie z nocnymi dyżurami. Zadzwonilismy kazali przyjechać. Przyjeżdżamy a od wejścia babka z rejestracji do nas z pretensjami jak można jeździć z dzieckiem z taką gorączka , później lekarka.. ale wypisala nam skierowanie do szpitala. A co się okazało ze dziecko ma sepse i gdybyśmy dawali mu leki na zbicie gorączki albo przyjechali dzień później to dziś nie byłoby go z nami. Trzy tygodnie byliśmy w szpitalu. Na szczęście w ciągu tygodnia wyszedł na prostą, nie mamy uszkodzeń neurologicznych ani żadnych innych.
Dlatego teraz zapisałam się do lekarza który to leczy i ma pod kontrola. Moja kolezanka chodziła do niego i tez miała GBS, wyleczyla przed poridem i bylo wszystko w porządku.

Nie myśl że Cię strasze ale chcę żebyś była świadoma i to co wyczytalas to prawda.
Wiesz pewnie nie za każdym razem zdarza się jak u nas.. ale jeśli można coś z tym zrobić to trzeba działać :)


p19u3e3k9ugosgbi.png
 
reklama
Samotnaja,maziajka super gratulacje.

Lilith ale super spiworek. Mala sie okropnie ucieszyla bo dlugo czekalismy na ten Kurs. A na konie Mala chodzi od kiedy skonczyla roczek tzn na kucyku jezdzi.mieszkamy na wiosce gdzie pelno gospodarzy wlasnie z koniami. Oboje z mezem pochodzimy z wiosek i rodzice maja Do dzisiaj gospodarstwa dlatego Mala tez od malutkosci to zna.na rowerku biegowym tez uwielbia a w lipcu Teraz w wieku trzech lat zaczela jezdzic na normalnym rowerku bez kolek bocznych z czego bardzo dumna jest bo jej rowniesnicy jeszcze nieumieja

Tea dobrze ze wszystko ok

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Do góry