reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Kurczę Ola powodzenia - nie wiem jak masc do oka aplikuje ale może faktycznie łatwiej. Tez miałam teraz bakteryjne zapalenie spojówek, chyba ciągle mam bo nie kropie codziennie a oczy mam ciągle zaropiale ale trudno wyleczyc oczy pracując przy kompie 7h, a nikt mi na to L4 nie da
 
Maść łatwiej niż krople- a w życiu, mi samej sobie ciężko maść zaaplikować żeby to miało sens :/ powodzenia, jakiś sposób musicie sobie ogarnąć, ja koca nie stosuję ale raczej blokuję swoim ciałem.

Bab zdrówka i powodzenia na wizycie
 
Kurczę no współczuję, ale też nie wiem jak zaaplikować dziecku maść do oka:errr:

Krztusiec? Poważne podejrzenie. Trzeba to sprawdzić

A ospa? Ciekawe czy nas też czeka. Nie szczepiliśmy na nią i nie wiem czy damy radę kasowo :-( :(Kuźwa drogie te szczepienia.

Wczoraj wieczorem wyszłam do knajpy ze znajomymi hehe. Brakowało mi tego i na długi czas chyba mam dość, słabo się dziś czuję :-p Ok 1 wróciłam. Mężowi to w ogóle nie przeszkadza, że z chłopakami zostaje, ja nie wiem ,On jest w ogóle jakiś inny niż inne chłopy, na imprezy nie wychodzi ,woli z nami siedzieć :-p

A propos kataru to K ma od wczoraj znowu , L jeszcze nie ma,ale to pewnie kwestia dni :frown: Ehh był tydz spokoju.

No i kolejny tydz przed nami ,śnieg dziś popruszył, nawet trochę był kumpel coś zrobić przy drzwiach od ganku, bo się rozpulchniły i się nie zamykają, a przydało by się podczas mrozu :-pZa tydz ma jeszcze przyjechać .
 
reklama
Bab ja jako dziecko miałam zdiagnozowaną astmę i właśnie wieczorem najbardziej mnie męczył kaszel. A później jakoś cudem mi ta astma w okresie dojrzewania wyparowała.
Też kiedyś mieliśmy podejrzenie zapalenia płuc, osluchowo było czysto, ale pediatrze nie podobało się jak Kuba oddycha i skierowała nas do szpitala, tam mu zrobili rtg i czysto.

Ola W jak Kubie w szpitalu robili dno oka, to tak jak dziewczyny radzą, też go pielęgniarka zawinęła w prześcieradło i wtedy zakropliła oczy.

Zdrowia dla wszystkich chorych maluchów, u nas narazie czysto i oby się utrzymało, bo w.środę robimy zaległe szczepienie z ...mmr. Więc w tyle jesteśmy bardzo z terminarzem, a jeszcze ospe chcę zaszczepić, bo brata czterolatek tak ciężko przechodził miesiąc temu, że w szpitalu wylądował.

Mam pytanie w czym i pod czym śpią Wasze maluchy? Bo u nas bawełniany gruby pajac, a do przykrycia kołderka. Tylko problem, bo ona jest na Kubie z 20min, a resztę nocy się odkopuje, później marudzi, bo zmarzł i się budzi, ja go przykrywam i tak w kółko. Dziś wzięliśmy go do nas do łóżka i spał ze mną pod kołdrą puchową jak zabity, wstał o 7 40! I się zastanawiam, czy może puchówkę mu kupić? Bo ona jest taka fajna, leciutka, to może nie będzie jej kopał? Wszelkie śpiworki odpadają, bo musi wierzgać nogami... a w domu mamy tak 21-22 stopnie
 
Do góry