reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Emol nie, to nie problem. Ogolnie w całej firmie jest nieciekawa sytuacja i zwalniają ludzi. Dodatkowo jest zatrudniona osoba od restrukturyzacji. Z całego pionu finansowego zwolniona została na ten moment tylko 1 osoba więc trzeba się z tym liczyć, że któregoś dnia dostanie się papier ;)
 
Aim - super! Najważniejsze to realizować się! A jeżeli udaje Ci się to zrobić i zawodowo i prywatnie, to już w ogóle rewelacja [emoji2]. Trzymam kciuki za pierwsze dni!



Kasia - u nas odwrotnie. Mleko mogłoby być cały czas. Troszkę zazdroszczę [emoji6]


Kasia, Emol - ależ te Wasze dzieci wygadane [emoji44][emoji16], super
 
Aim powodzenia :) to że się stresujesz to znaczy że poważnie podchodzisz do swojego zawodu :) trzymam kciuki :)

Bab ja mam podobnie, w firmie niby ok, na razie pensje płacą ale nie płacą faktur nawet za wynajem :( więc zobaczymy czy wyjdą z tego jak obiecują czy nas zamknął....
 
Aim no no rozumiem, miałam na myśli że ta która chciałaś najpierw nie ucieknie [emoji16] jesteś ambitna więc co to dla Ciebie zrobić kolejną [emoji14] super że się realizujesz! Mi się jakoś nie chce angażować w moja pracę, ale ja w korpo pracuje to tu się nie ma w co angażować :D
 
reklama
Do góry