reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Linoone, o jaaaaa, toż to zaraz godzina zero [emoji2]. Ależ expresowo idą Wam te ciąże.

Właśnie, pokaz i chwal się nam tu (i sobą i L) [emoji2].


Emol - miałam pytać o Twoja mamę ostatnio [emoji20]. Jak fizycznie i psychicznie to wszystko znosi? Pewnie duze zmiany u Was podnoszą ja na duchu.

Co do połogu, u mnie pełne 6 tyg krwawienie było po Kalinie, także wiem jak to wkurzalo... No ale.. Możecie sobie już teraz co nieco nadrobić [emoji6][emoji16]
 
reklama
Maz kupil gumki ale powiedzial ze jestem wiatropylna i dopiero jak od gina zalatwie tabletki to sie bedzie przymilal. Juz to widze, wyposzczony jeszcze tygodnia nie wytrzyma hahaha.

Dla mojej mamy bylo ciezko bo jej mama zmarla w wieku 42 lat. 13.11 miala urodziny,zyje dluzej niz swoja mama i to troche ja podnosi na duchu. Psychicznie jest ok, pogodzila sie, zanim jej wszystko wypadnie z glowy to chciala abym zamowila jej szablony do brwi aby latwiej henne bylo robic. A tak to przychodzi pomagac, zabiera arturka do siebie aby sie z nimi bawic wiec nie mysli o tym tak bardzo. Nie za bardzo moze z mala byc bo wystarczy ze placze to ona od razu masakrycznie sie poci, jakby hormony przysadki sie wydzielaja i chyba tak wychodza. A placze jak jest glodna a ze ona czesto jest to troche trudne jej z nia przebywac
 
Emol kciuki za mamę zaciśnięte. Tym razem na pewno będzie dobrze.

Dziewczyny macie już pomysły na upominki dla dzieciaczkow pod choinkę? W telewizji juz taki atak świątecznych reklam..że trzeba chyba zacząć się organizować
 
Artur od nas dostanie rowerek biegowy, tesciowej powoedzialam aby kupila taka stacje wodna z rurkami, mlynami, lejkami - ktora mozna przyssac do plytek lazienkowych. Ostatnio ma faze wlasnie na wode. Od prababci gdy wymieniala co by artur moglby chciec z zabawek to lekko nakierunkwalam ze takie sa fajne duze puzzle do ukladania. Np 4 lub 6 elementowe. Moze teraz sie nie bedzie bawil ale mysle ze za 3 czy 4 miesiace juz tak. od mojej mamy dostaje elektryczna szczoteczke do zebow - moze bedzie chetniej myl. Myslalam tez o ladnej poszwie na posciel. Bo i tak amy w planie kupic ale jakzabraknie pomyslow o i to podpowiem.Ksiazeczki z serii przesun paluszkiem lub wito i jano w domu bym chciala aby od kogos dostal (wiec jak sie kolejni beda pytac to to podpowiem)

A i gdybym miala miejsce na swoim wynajmowanym 38 m2 to bym kupila stolik i krzeslo aby mial swoj kacik.
 
Emol zdrowia dla mamy. U nas jest krzesło i stolik i Grześ nie korzysta, czasem pobazgrze kredka bo na stoliku leżą kartki. Mamy latt z Ikea i jeszcze za duży jest a nie chce obcinać nóg. Właśnie myślę o Jano i Wito lub Czeresniowej.
Linoone już tylko dwa miesiące , wow.
Ewella myślałam bardziej o piłce z cyckami do skakania. Już nie wiem sama.
 
reklama
Misia Szymek ma piłkę i jest 0 zainteresowania. Ale na urodziny dostał rowerek biegowy i już jakiś czas sobie pomalutku na nim jeździ. Także polecam.

A ja to tak zawsze prezenty na zapas wybieram . Więc będzie hulajnoga,jakieś książeczki na pewno, garaż i pewnie jakies ciuszki . A wiem że dziadki kupili samochód strażacki ze strażaka sama.
 
Do góry