reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Zdrówka dla Zosi i Grzesia.


Pumelova - cieszę się, że zmieniło Ci się podejście. A jak Agatka?


Kasia - mi też ten wakacyjny czas przebiegł nie wiadomo kiedy, ehhh. Najważniejsze, że Ty i Emi wynioslyscie z tego czasu tyle, że hoho, tzn.dobrze wykorzystalyscie pobyt w Pl.


Emol - ojjj, trwasz teraz w najcięższych ciążowych czasach, ale jeszcze tylko poród i...[emoji173]️.


Aim - to teraz wiesz, dlaczego mam 8-letnią różnice między dziewczynami. Zdążyłam się zregenerować, ustabilizowac i zapomnieć o tych kiepskich chwilach z wczesnego dzieciństwa Jagody [emoji23]. Wszystko przed Wami. Może za ileś tam lat stwierdzisz, że drugie Bobo to jest to, czego Wam brakuje, i czego wszyscy pragniecie [emoji6]
 
Dzięki, Zośka została z dziadkami do 12, ja w robocie ale rozmawiałam z koleżankami i one mówiły że to chyba jednak nie zęby tylko im się wydaje że może mieć jakąś nietolerancje zywieniowa bo to druga taka akcja w ciągu 3 tyg
 
Kurczę wczoraj byliśmy na spacerze i tak mi się smutno zrobiło, czuć już, że zaraz zima i dni się skracają i w ogóle aj no:sad:

W nocy w sumie prawie nie spałam, w ogóle brzuch mnie boli prawie cały czas z nerwów, wiecie , K, ale widzę, że z dnia na dzień coraz lepiej sobie radzi w przedszkolu, dziś była tam taka fajna kobieta do pomocy, która pomagała Mu z toaletą, tak się cieszę, że Mu się tam podoba i że z taką radością tam wchodzi .

A L chyba tęskni za K ( ja z resztą też okropnie) , bo gdy Go nie ma to cały czas jęczy i ciężko Go czymś na dłużej zająć. No nic. Jutro piątunio na reszcie!
 
Chybra tydzień, dwa i młodszy się przyzwyczai a i po przedszkolu jak się spotkają to będzie większa radość.
U nas ostry nieżyt jelitowy typu rota ale nie rota bo na to była szczepiona. Jutro w domu chyba że jakimś cudem biegunka przejdzie. Niestety zdążyła zarazić 2 innych dzieci.
 
Misia to też dajcie znać. U naszej pierwszej wystąpiły objawy stąd podejrzenie że ona zaraziła a złapała pewnie na placu zabaw albo gdziekolwiek indziej ale wiadomo, że to różnie może być i do tego nie dojdziemy. Dobrze ze jutro piątek i tylko 2 dni przerwy w zlobku
 
Bab to że była na rota szczepiona to nie znaczy że nie za choruje może złapać tylko łagodniej przejdzie. Mój starszy nie był szczepiony więc dwa razy było strasznie...
 
Bab moja siostra też syna szczepiła na rota a jak miał 8 miesięcy to go tak rozłożyło... podobno są różne rodzaje i akurat ten który go złapał, nie był w szczepionce. Kciuki żeby szybko przeszło i duuuuużo pijcie, bo koleżanki synek się odwodnił i wylądowali w szpitalu.
Misia kciuki żeby u Grzesia nie było to coś poważnego

Chybra jak ja Cię dobrze rozumiem z tą zimą, też już mam takie myśli że zaraz zaczną się deszcze, zimno i ogólnie buuuu... powinnam mieszkać w ciepłym kraju :-D

Emol kurczę to u Ciebie już końcóweczka :-) kciuki żeby tym razem nie męczyły Cię takie skurcze jak z Arturem :-)
 
reklama
Chybra tydzień, dwa i młodszy się przyzwyczai a i po przedszkolu jak się spotkają to będzie większa radość.
U nas ostry nieżyt jelitowy typu rota ale nie rota bo na to była szczepiona. Jutro w domu chyba że jakimś cudem biegunka przejdzie. Niestety zdążyła zarazić 2 innych dzieci.
Bab ja slyszałam, że szczepienie nie chroni przed załapaniem danej choroby,jedynie łagodzi jej przebieg w razie zachorowania.
 
Do góry