reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dzięki :D cieszy mnie to bardzo, bo do zlobka PÓJDZIE :) a to duży plus :)
Niestety nauczył sie tez inaczej krzyczeć.... [emoji23] nie wiem jak to opisać. Tak z szeroko otwarta buzia. Jak dziecko, a nie niemowlak. Nie głośniej, ale inaczej [emoji23]
 
Ja tam nienawidzę syfu i szkoda mi na to czasu:p L ja karmię, On sam je takie rzeczy jak chrupki,maliny, sam pije wodę, na razie Mu tyle wystarczy.
Gratuluję kroków:) Ja też czekam na to , póki co L coraz częściej wstaje przy wszystkim. Ale też ma coraz większy wydaje mi się lęk separacyjny, o matko drze się pieron jak nie wiem .

Spaghetti na obiad, dzieci póki co oglądają Boba Budowniczego:p Niedługo poćw, wczoraj robiłam ręce. Później pewnie ojciec wpadnie. Jutro do banku mam jechać, w czw lub pt ma też wpaść do nas kumpela i chrzestna L. A w sb jedziemy na wesele bez dzieci:)
 
reklama
Ola - gratulacje dla Kuby [emoji188]!!


Kalina w piątek miała szczepienie priorixem, i super zniosla. Szczepilysmy się wcześniej, bo w sierpniu są urlopy w mojej przychodni, a we wrześniu szkoła, itd... I wolałam teraz póki obie są zdrowe (bo obie cory szczepione były w piątek na to samo [emoji6]). No i pneumokoki też były.


Emol - u nas też zabawa jedzeniem. Zupki spokojnie z lyzeczki zjada, jedynie pod koniec wyjmuje ziemniaczka czy marchewkę z buzi, przyjrzy się i z powrotem do dziubka pakuje. Z stałymi posiłkami typu chlebek, parowka, ziemniak, makaron, owoce, itd.. Sama się obsługuje. Syf przy tym spory... Ale żeby sie nauczyła czysto jest musi mieć praktykę [emoji6]. Radzę uzbroić się w cierpliwość [emoji38]. Wymagac to można od 3-latka, i w tym czasie tracę już cierpliwość do syfu wokół [emoji23]


Bab - gratulacje dla Zosi! Zdrówka życzę
 
Do góry