reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W a jadł wcześniej jajka? Bo wymioty.to też objaw alergii - a białko jaja kurzego jest w szczepionce na Odrę świnke i rozyczke więc moznaby odroczyc gdybyś chciała. My będziemy robić priorixa jeśli prowokacja z jajkiem dobrze wyjdzie. Od tygodnia jem i nic się młodej nie dzieje, jutro może dam jej zoltko już chociaż się boje trochę reakcji:p
 
reklama
Ja to nie bawię się w talerze, ;) jedzonko kładę na tacy krzesełka i mój sam je. Też wkłada do buzi, gryzie, wypluwa, potem znowu wkłada. Potem rozrzuca dookoła, a jak wyjdzie z krzesełka to to zbiera i je ;) ja na razie odpuściłam i podczas jedzenia jest syf. Trudno.

W piątek był jakiś nieswój pod wieczór, ma gorączkę, zielone gluty, leci mu z oczu, a do tego jeszcze ciągle płacze przez zęby... strasznie mi go szkoda. Jutro idziemy do lekarza. A najlepsze że zaraził też mnie i męża. Oprócz kataru boli nas gardło, więc jego pewnie też...
 
Ola w ja chciałam już szczepić Priorixem ale Młoda miała czerwone gardło.. niestety szczepimy w przychodni do której nie mam zaufania i teraz będziemy przenosić się do innej i mam nadzieję że w tym tygodniu już szczepienie dostanie. Zrobiliśmy wymaz zgardła bo dostałyśmy skierowanie i zobaczymy co to będzie.

Linoone u mnie też syf podczas jedzenia. Taki urok, tylko pies mi tyje..
Czasami to nawet śliniaka nie zakladam bo i tak będzie do przebrania
 
Ostatnia edycja:
Pumelova jadł. Raz jajecznice i owoce i był w spzitalu. Pozniej po jakimś czasie jajko na twardo (ale tylko troszke) i było ok. No i wczoraj jajecznice z 1 jajka. No i swą razy zwymiotował.
To wlansie podejrzewam...

Ale widzisz np jak je makarony czy dzis np pulpety (1 jajko na 400g mięsa), to w takiej ilosci i formie noc mu nie jest.
Ostatnio dodałam żółtko do zupy i tez ylo ok.

A myslsiz, ze pediatra mi tk odroczy?
Nie aiem czy takie cos wystarczy czy każą mi robic test z krwi.
Juz nie chodzi o to, ze zalezy mi na odroczeniu, bo prawdę mowiac jestem tym tematem juz tak zmęczona, ze chciałabym miec tk juz za soba.
Ale wlansie tez cos mi sie obiło z tym białkiem kurzym i dodaje mi to jeszcze wiecej stresu ;)
 
Hej, dawno mnie nie było. Najlepszego dla wszystkich dzieciaczkow, które skończyły już roczek. Gratuluję także postępów rozwojowych. U nas jakoś leci ale też jest bunt i płacz jak czegoś się jej zabrania itp. Ładnie już chodzi. My też mamy sandały befado. Brzydkie ale cenowo ok. Dalej tylko 4 zęby i dupa z jedzeniem. Właśnie przechodzi / przechodziła 3 dniowke bo wyskoczyły krostki, dodatkowo zrobiła jej się plesniawka w buzi zapewne od jedzenia piachu z placu zabaw. Przestawia się powoli na 1 drzemke w ciągu dnia.
 
Pumelova jadł. Raz jajecznice i owoce i był w spzitalu. Pozniej po jakimś czasie jajko na twardo (ale tylko troszke) i było ok. No i wczoraj jajecznice z 1 jajka. No i swą razy zwymiotował.
To wlansie podejrzewam...

Ale widzisz np jak je makarony czy dzis np pulpety (1 jajko na 400g mięsa), to w takiej ilosci i formie noc mu nie jest.
Ostatnio dodałam żółtko do zupy i tez ylo ok.

A myslsiz, ze pediatra mi tk odroczy?
Nie aiem czy takie cos wystarczy czy każą mi robic test z krwi.
Juz nie chodzi o to, ze zalezy mi na odroczeniu, bo prawdę mowiac jestem tym tematem juz tak zmęczona, ze chciałabym miec tk juz za soba.
Ale wlansie tez cos mi sie obiło z tym białkiem kurzym i dodaje mi to jeszcze wiecej stresu ;)
Zależy od pediatry pewnie. Nie trzeba odraczac, to gdybyś chciała tylko. Ja jeszcze najpierw ospe szczepie i koncze meningo Chyba i dopiero priorix. A potem druga ospa. Iii pneumokoki.
 
Emol mój też ogląda co je :)
Ola my dopiero we wrześniu szczepimy.
Linoone biedni wy, zdrowia życzę.
Hej bab, buziaki dla małej, szkoda że nie udało się zobaczyć. Następnym razem.
U nas jest problem ze śniadaniem, nie chce mi nic jeść. O 7 pił mleko, teraz 11 chce cos mu dać to nic nie weźmie do buzi. Coraz częściej się zapomina i stoi sam, zrobi też max 2 kroczki. I na kolanka. Ostrożny jest skubaniec. Dziąsła na 4 napuchly , pewnie za miesiac wyjdą.
 
Ja „chce” w pierwszej połowie sierpni najpozniej, bo od września adaptacja i nie chce wtedy mu ładować szczepien
 
reklama
Ja chce wszystkie szczepienia zrobić do końca sierpnia i tak jest tez Iga zapisana.
Ostatnio była na szczepieniu wazy 9kg i ma 73cm :)

Emol Iga tez bawi się jedzeniem ale woli jak ja ją karmie niż jak ma sama jeść rękami :) na nóż i widelec Jeszcze jest czas daj mu się pobawic ;)

U nas czwórek nie widzę, narazie druga dwójka wychodzi u góry :)
 
Do góry