reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Jenny dziekuej że pytasz. Nie jest źle. 28 tc. Więc już bliżej niż dalej do porodu. Znowu chciałabym mieć go z głowy (to chyba charakter[emoji23]) jeszcze niecale 3 miesiące. 21 mam usg to wstawię zdjęcie jeśli będzie jakieś ładne :) mała nie daje się we znaki. Tyle że mój mały dzik nie usiądzie na miejscu. Więc w każdym publicznym miejscu jak nie jest w wózku to latam jak wariatka.
Linoone przez tego mojego dzika zapomniałam się ciebie zapytać jak samopoczucie. No może ze mowilas a ja nie słyszałam (co bardzo możliwe, bo ja to wszędzie byłam tylko nie z wami na kocu) :)
 
Emol to super ze wszytko u Was dobrze. Po wakacjach juz bedzie z gorki

Aga km co kupilas za wozek ze odeslals ? Ja tez szukam nowych 4 kolek i fotelika ...ale nie mamy czasu nigdzir pojechac bo maz wieczenie w pracy.
Co do wlasneij dzialanosci...jak masz pomysl i mozliowsci to dzialaja. Zawsze bedzisz niezalezna i wrazie potrzeby bardziej mobilna jak chodzi o dzieci ?
A jak Kalinka ? Ona juz jak koajrzr roczek swietowala ??
 
Emol - cieszę się, że wszystko w porządku [emoji2]. Oby tak do końca [emoji4]


Jenny - naczytalam się i naogladalam opinii i recenzji w necie i zamówiłam gesslein s4 air +, a otrzymałam S8 buggy. Ale nie ma tego złego... Jak zobaczyłam budke na żywo, to w ogóle zrezygnowałam z gessleina (za cienka, a wiadomo jak to u nas z pogodą, zresztą zaraz jesień/zima bedzie). Moje kolejne typy to valco baby trend i espiro sonic air. I chyba espiro jednak wezmę, rok nim pojezdzimy i zobaczymy co dalej. Generalnie chodzi mi o mega wygodny wozio, taki co to i na leśnej drodze i po "kocich lbach" da sobie radę.

O tej działalności myślę już pół roku, przerobilam dziesiątki pomysłów, nawet spółki z koleżanką wchodziły w grę. Ale jednak stawiam na siebie (i męża [emoji1]). Więcej nie pisze co by nie zapeszyc [emoji23].

Tak, Kalina 7.07 skończyła roczek [emoji173]️[emoji2]
PhotoGrid_1530989300842.jpg
 

Załączniki

  • PhotoGrid_1530989300842.jpg
    PhotoGrid_1530989300842.jpg
    104,9 KB · Wyświetleń: 313
Aga km. Wszytkiego najlepszego dla Kalinki. Sliczna coreczka Wam rosnie. Pieknie wygladala i ma cudowna pamiatke w postaci zdjec. Ja wlasnie musze obczaic jakas sesje.

Moja za niecale 1.5 tygodnia. To wowczas tez sie pochwale.

Ja rozgladam sie za cybexem..ale dziewczyny na zakupowym radzily by zobaczyc go w sklepie. Wiec tak tez zrobie.

Bede trzymala kciuki za realziacje planow zawodowych. Ja sama gdybym miala pomysl to chetnie poszlabym na swoje..no ale moze cos sie kiedys jeszcze wymysli.

Ola W. Gratuluje kojenego zabka. U nas poki co 1 gorne i dolne i 1 dolna 2.
 
U mnie spoko. Czuję się normalnie, na codzień to zapominam że jestem w ciąży ;) nornalnie dźwigam zakupy, dziecko, wózek i nagle sobie przypominam, że przecież nie powinnam ;) jestem w 13tyg, w poniedziałek mam prenatalne.

My się adaptujemy w żłobku, ale młody już wie o co chodzi, że znikam i dziś nie odstępował mnie na krok ;)
 
Beatka ja daję też kaszke na kolację z tych samych powodów co aha83:) zawsze zje wszystko i jest pojedzona a jakbym dała coś innego to by podziubała.

Chybra moja też w dalszym ciągu wyje jak traci mnie z oczu no i non stop na raczkach, szczególnie rano...Emi też uwielbia piekarnik hihi i zmywarkę:) i też musimy wszystko zabezpieczać bo zabiera się za porządki:)

Ola ja kiedyś miałam takie klocki:)

Aim o 21 to się zbieram do spanka hehe

Emol to juz 28tc??? Matko ale zlecialo...

Aga ja też myślę, że spółki z koleżankami można sobie odpuścić;)

Emi gwiazdorzy w pl,do kaŻdego obcego się śmieje i gada i robi papa i wystawia nóżki żeby ją gilać i całować hihi prze śmieszek jest i bardzo odważna, nikogo się nie boi-każdy jest pod wrażeniem jej śmiałości.No ale w uk to norma że się dzieci zaczepia, bałam się że w pl spotkam się z całkowitą znieczulicą ale E radzi sobie z ludźmi:) jedyne co mnie razi to przepychanki w autobusach-nieraz bym została wypchnięta z wózkiem:(
 
reklama
Do góry