reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dobre wieści bąbelkowa ma 24 mm wiek ciążowy 9 tyg a z OM powinno być 9 tyg i 3 dni serduszko pika oby tak dalej mam zmieniine leki i nie brać duphastonu tylko lutke 100 rano i.100 wieczorem plus zastrzyki acard zwiekszony kwas prenatalne mam pod koniec grudnia lekarz moj jest daleko bo 70 km od domu ok.ale cóż jestem.spokojna.
 
reklama
Tymuniek Sarat gratulacje!!

Kasiulka dobrze to ujelas..juz.prawie miesieczny kac martwia mnie te zawroty glowy bo jest ich coraz wiecej..

Dorota jest ciagle zle zoladkowo ale pilnuje sie i jem tylko te prodykty ktore mam sprawdzone wiedzialam ze jak zjem ten bigos to mnie pokara a zjadlam troszke pyszny byl ..a teraz na sama mysl o bigosie mnie trzepie!

Sandra to bardzo wczesna ciaza ! Trzymam kciuki by bylo oki!

010igov3fkey3mez.png
 
dziewczyny beta 1100
Sandra to identycznie jak u mnie,jak wyladowalam w szpitalu to pierwsza beta 1200 i nic na usg,po 36 godz.już było 2700,na usg stwierdzili puste jajo plodowe,leżałam tydzień,codziennie inna wyrocznia,dawali nadzieję i odbierali,a okazało się że ciąża młodsza o ponad 2 tyg,zaszlam dzień lub 2 przed @,nawet mój gin.nie potrafi tego wytłumaczyć,3maj się,bądź dobrej myśli,zobaczysz że beta będzie rosła i wkrótce pojawi się pecherzyk z cialkiem żółtym
Maziajka ja mam to samo,nie potrafię sobie odmówić a potem cierpię

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku jakie cudne foto. Już zapomniałam jak to było 7 lat temu :)który to tydzień?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
9/10 mój szogun ma 7 lat skończone zobaczył zdjęcie z usg i mówi widzę dzidziusia powiedz mi czy to prawda i że nikimu nie powie z niego taka mała papla że zaraz wszyscy by wiedzieli więc mu powiedziałam że on tak wyglądał jak był u mamusi w brzuszku:)
 
reklama
Maziajka no wiadomo że chce się czegoś innego a nie ciągle jeść to samo.. ale żebyś tak cierpiała za malutki grzeszek biedna jesteś.. ale mam nadzieje ze z każdym dniem przybliżasz się do końca tych męczarni.. obyś w II trymestrze mogła cieszyć się ciąża :)

Ja jutro ruszam na badania a pojutrze wizyta juz się nie mogę doczekać :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Do góry