reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć :) Dzis mialam wizyte i usg. Serduszko biło :) zarodek pięknie urósł i jest tylko o 1 dzień młodszy :) jestem szczęśliwa!!!! Mało piszę bo mdłości nie ustępują i cały czas leżę. nie mam na nic siły. dziś jeszcze biegunka....l
 
reklama
Cześć :) Dzis mialam wizyte i usg. Serduszko biło :) zarodek pięknie urósł i jest tylko o 1 dzień młodszy :) jestem szczęśliwa!!!! Mało piszę bo mdłości nie ustępują i cały czas leżę. nie mam na nic siły. dziś jeszcze biegunka....l
Sarat gratuluję !!!
jeszcze chwilę się pomęczysz a później mam nadzieję mdłości odpuszczą..
U mnie mam wrażenie ze jest ich coraz mniej... podobnie jak w pierwszej ciąży- do 10 tyg masakra , później spokój....
 
Sarat gratulacje :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Maziajka u Ciebie chyba coraz gorzej co ? Współczuję. Kurde ale żeby aż trzy godziny męczyło :/ dobrze ze masz zwolnienie i możesz cierpieć w domu. Trzymaj się :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Cześć dziewczyny :)
Ale dużo piszecie.... trudno nadążyć ;)
Ostatnio tylko was podczytuje ale nic nie piszę,bo jakoś nie mam weny ;(
Ostatnie dni to jakaś masakra czuję się strasznie zmęczona, senna no i do tego wszystkiego zaczęły się mdłości... :( Codziennie po pracy śpie po 2 godziny a pózniej w nocy nie mogę zasnąć...tak się cieszyłam,że czuję się rewelacyjnie a tu chyba się zaczyna. Najgorsze jest to,że w pracy jeszcze nie powiedziałam o ciąży i muszę to ukrywać.Czekam na wizytę 7 grudnia jak wtedy usłyszę serduszko i założy mi kartę ciąży to wtedy powiem no i już od stycznia na L4 pójdę nareszcie,bo z takim samopoczuciem ciężko się pracuje :(

Karola gratulację :)
Sarat super wiadomość :)
 
Sarat, Karola1986 - super! Gratuluję [emoji122][emoji3]

Sandra - co do bety to się nie wypowiem.
Ale z tego co piszesz - ciąża jest bardzo wczesna, więc wszystko jeszcze się może zdarzyć :-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy w ciąży można używać każdego antyperspirantu pod pachy ?
to moja pierwsza ciąża i sama nie wiem, bo prawie każdy ma alkohol w sobie.
Macie jakiś do polecenia ? czy ja już świruje ;)
 
Do góry