reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dzięki dziewczyny. Temat sam się wyjaśnił bo kolejny wolny termin na szczepienie jest dopiero 2 sierpnia więc tak... Jeszcze nie wiadomo czy to trzydniowka, jak nie pojawia się krostki to mamy zrobić morfologie, mocz i crp. Zobaczymy jutro...
 
Boże mam ochotę zamordować L, w nocy się wydzierał jak głupi i od 4 nie spaliśmy. W ciągu dnia jest to samo. Był mega zmęczony, a nie mógł spac i znowu się darł pieron wie o co, po Apapie usnął ehhh. Mam nadzieję, że to tylko zęby .
 
Agatka ma dopiero pojutrze, na insta fotka to taka rocznicowa- ostatnie zdjęcie z brzuszkiem miałam 24.06;-) dziękuję Ci w każdym razie :D
Kojarzyła ze 20 któryś właśnie. I ta fotka mnie zmylila :) to za 2 dni będą normalne życzenia :) robisz urodzinki?
Takie pytanie. Brat się pyta co kupić młodemu. A ja nie wiem. Macie jakieś pomysły na prezent dla takiego bąbla?
 
Kojarzyła ze 20 któryś właśnie. I ta fotka mnie zmylila :) to za 2 dni będą normalne życzenia :) robisz urodzinki?
Takie pytanie. Brat się pyta co kupić młodemu. A ja nie wiem. Macie jakieś pomysły na prezent dla takiego bąbla?
Roczek robiliśmy w niedzielę właśnie :) było super :)
Hmm prezenty - rowerek, wózek dla lalek, nocnik, pchacz, namiot z kulkami, książki PUCIO, telefon szczeniaczka uczniaczka, sukienki, arka noego, kolczyki No i pieniążki :)
 
reklama
Do góry