reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra takie zaskoczenia są najlepsze [emoji6]

U nas będzie raczej kasa bo zabawek mamy za dużo. Chociaż babcia od taty kupi pewnie jakis szajs i za duze ciuchy. Juz mam od niej kilka kompletów do przedszkola... tydzień temu przywiozła dres na 120 „tak patrzylam i chyba bedzie dobre, mam nadzieje ze nie za male, co?” Kurde moje dziecko rozmiarowo z tych standardowych a ona urodzila trójkę. Słów brak.

Zazdroszcze tym co maja mozliwosc zrobic grilla na uro. My tniemy koszta bo w perspektywie kupno domu i drugi najchętniej letni bobas więc impreza u nas dla dziadków.
 
reklama
Liluli najpierw napisałam maila, że rezygnujemy i czy jest szansa na odzyskanie wpisowego, odpisali mi, że nie bo te pieniądze już wydali na remont, to wkurzylam się i zadzwoniłam do UOKIKu i w sumie powiedzieli, że taka klauzula o bezzwrotnym wpisowym jest zakazana, że powinnam odzyskać pieniądze, jeśli nie zostały one wydane na dziecko. Więc ponownie napisałam, że proszę o zwrot, ponieważ z info od UOKIKu....... I tu cytowalam babeczke plus dodalam że dziecko nawet nie zaczęło chodzić i w końcu odpisała mi właścicielka, że ona poniosła straty związane z przyjęciem dziecka i ma na to faktury [emoji869][emoji108][emoji50] ciekawe jakie, ale ze będzie tak uprzejma, że odda to wpisowe. 700 PLN, więc mega się ucieszylam
 
Aha Fajnie że udalo wam się odzyskac to wpisowe. Wszystkiego dobrego na roczek!

Ja wracam 27.08 do pracy. Już mnie padaka bierze jak o tym mysle:p

Fajne macie prezenty zaplanowane. Zabawek mamy już w cholerę. Obecnie z tego wszystkiego to ma największy fun z namiotu z kulek - w całym domu wszędzie są kulki. Wszędzie. :D i z lalki która była do wózka:D tylko tej lalce odpadła już ręka i noga więc kupimy jej jutro na urodziny nową:D
I polecam książki Pucio uczy się mówić. Extra.

Rok temu nadawalam wam relacje live z mojego porodu, bo mi wody odchodzily.. pamiętacie?[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Aha dziękuję [emoji4]
Najważniejsze że ostatecznie zwróciła.

Pumelova ja w czwartek idę na badania i urlop wypisać. Się dowiem na kiedy mi powrót wypadnie.
Agatka idzie do żłobka?
 
Was chociaż się pytają. Mnie narazie jedna osoba. Mój brat. A że strony męża nie pytają i kupują niestety ale powiwlajace się prezenty a wszyscy mieszkają w obrębie 3km od siebie. :/ mam nadzieję że ktoś napiszę co Arturowi by się przydało.
 
Linoone ja też już nie karmię, młody sam się odstawil, podobnie jak u Maziajki, koniec mleka i papa. ale za to piersi masakra, mniejsze niż przed ciążą, takie flaki, po pierwszym dziecku tego nie było [emoji21][emoji50]

Kurcze a ja podaję mleko 3 i chyba przez wakacje pociagne jeszcze dla wygody, krowie daję w kaszkach itp.

AIM mój jest cały w siniakach, obecnie na policzku plus obok jakąś ryse ma, nawet nie wiem skąd

Olaw super prezent dla taty, mój też warczy i krzyczy, a nawet te swoje łapki wyciąga, Ahhh ma charakterek
 
reklama
Do góry