reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Na zachodzie w ogole sie nie wprowadza mm po 12m ,nie maja czegos takiego jak mleko nr 3.Jeszcze 8 lat temu jak Jas byl maly to krowie bylo fuj w Polsce a teraz wlasnie lekarze juz po 12m zalecaja krowie zamiast mm.( ktore ttez jest jakby nie patrzec krowie tylko w proszku)


Linone super ze sie dobrze czujesz!!

Co do smoka jasiowi zabralam jak mial 1.5 roku wtedy juz byl kumaty.Ucielam mu koncowke powiedzialm ze pies odgryzl i bez niczego go wyrzucil.

Jagoda teraz ma tylko do spania tez za pol roku jej zabiore w podobny sposob jak Jasiowi.
 
reklama
Ps czy Wasze dzieci tez tak walą rączkami?
Kuba tak mocno uderza we wszystko.... w pianinko to po prostu z całej sy ‍♀️
 
Aha ok Linoone rozumiem i masz rację.Z tym, że u nas jest taka sytuacja że młoda prawie wogóle nie je pokarmów stałych, podziubie jak ptaszek i skądś te witaminy musi mieć także u nas Bebilon 3 napewno wejdzie.

Maziajka tylko z tego.co wiem w mleku krowim nie ma tyle witamin co w mm, no chyba żeby było prosto od krowy...Oczywiście będę młodej podawać krowie ale z mm narazie nie zrezygnuje.
 
Kasia teraz dziecko juz powinno pobierac witaminy z tego co je a powinno jesc warzywa owoce mieso naturalne witaminy sa na pewnoe lepsze niz sztuczne dodane do mleka.
Jezeli dziecko ma odpowienio zbilansowana diete nie potrzeba mu dodatkowych sztucznyvh witamin .
 
Maziajka - z tego co pamiętam to kiedyś pisałas, że nie można szczepić 6 tyg. po trzydniowce. Mój synek ma teraz najprawdopodobniej trzydniowke. Już trzeci dzień gorączkuje, a w tym tyg. mieliśmy mieć zaległe szczepienie. Lekarka z ostrego dyz. powiedziała żeby go normalnie zaszczepić w czwartek. Poprosiłam mamę żeby zapytała lekarza neantologa to powiedział, że minimum 2 tyg. od końca zachorowania. Z naszą pediatra będę rozmawiała dzisiaj na kontroli. Możesz coś więcej o tym napisać? Dlaczego tak?
 
reklama
Maziajka najlepszego dla Jagody. kurcze my też na krowie niedługo musimy przejść. Jak dajesz? Samo, z kaszka, gotujesz za każdym razem czy tylko raz i podgrzewasz? Nie wiem jak się za to zabrać.
Linoone ja też już Grzesia odstawilam. Z dnia na dzień przestał pić. Po tygodniu od podania butli już nie ssał cyca.
Aim czyli nadal kiepsko śpi w nocy?
My znowu byliśmy na wsi. Mąż ma tyle wolnego zaległego że rok mógłby w domu siedzieć to go trochę zmuszam. Jak nie musi być w pracy to go namawiam na wyjazd. Widzę znaczne postępy po tym jak Grześ przebywa z dziećmi. Nauczył się jeździć autami po podłodze i nawet buczy do tego. Schodzi z łóżka i wejdzie na niskie. Zaczyna się puszczać, ale jeszcze mu się zejdzie z chodzeniem, ostrożny jest.
 
Do góry