reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ja mojemu od razu kazałam kupić dla mnie kwiatki od syna na dzień matki. Sam by nie pomyślał, w ogóle uznał to za głupi pomysł :/ no i co prawda dopiero wieczorem, ale kupił bukiet i moje ukochane rafaello i pomógł młodemu mi wręczyć. Ale jak on mi nie przypomni, to jemu na dzień ojca nic nie damy [emoji14]
 
A my na dzień matki i ojca dostaliśmy mini prezenty że żłobka. Przyznam że nasze podejście się różni, bo ja bym nie chciała nic dostać od męża jako na dzień matki że dla mnie :p i też on nic nie dostanie jutro. Obydwoje gadaliśmy, że ciekawe, kiedy młody sam z siebie nam coś da, laurkę czy coś, bo już będzie na tyle kumaty że będzie chciał/umiał w taki sposób"prezentowy" wyrazić miłość, że fajnie poczekać na to. Teraz to dla mnie takie na siłę :p choć i tak lepsze to, niż część dziewczyn żąda prezentu w dniu matki gdy jest w ciąży :p to dla mnie w ogóle śmieszne nieporozumienie :D no ale to indywidualna kwestia :)
 
Hej
Emol tak Jagoda skonczyla dzis roczek fajnie ze pamietasz;-) nie mam pojecia kiedy to przelecialo??????czas leci niemilosiernie!!!


Ja mam podobne zdanie jak Aim my sobie nie robimy w tym dniu prezentow Jas daje nam laurki i tyle..

Przyznam ze caly czas Was czytam ale nie mam nic ciekawego do dodania wiec nie wiem co pisac;p

Widzialam ze pisalyscie o zlobkac ja nie oddaje Jagody i bardzo sie ciesze ze mam taka mozliwosc teraz pracuje tylko w weekendy wiec maz jest wtedy w domu.


3 tygodnie temu odstawilam Jagode od cyca i postanowilam przejsc od razu na krowie mleko oczywiscie po konsultacji z lekarzem.Jest niebo lepiej sczegolbie jesli chodzi o noce!
 
Linone dziekuje! A Ty jak sie czujesz? Kiedy wizytujesz??



Co do odstawienia to byl dluzszy proces bo dawalam jej od jakiegos czasu coraz mniej potem juz tylko w nocy...az samo mleko chyba zaniklo bo pod koniec podczas karmienia juz mnie gryzla w sutki czego nigdy wczesniej nie robila.W koncu postanowilam jej w ogole nie dawac przez 2 dni jeszcze chciala mi sie dostawiac i szukala cyca a potem zapomniala.
 
reklama
Dziewczyny a macie jakiś sposób na smoka? Bo ja bym już go chętnie oduczyła, tak mnie wkurza ten smok do spania... w nocy sam wypluje, później mu się przypomni że miał i jest wrzask przez sen jak go sam nie znajdzie...
 
Do góry