reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ja dziś mam baby shower.
Maz po raz pierwsyz zostanie na prawie 5h sam z synkiem. Zobaczymy jak im to wyjdzie [emoji23] zwłaszcza ze popołudniami Kuba lubi byc marudny.
Ja bede sie troche stresować, ale jestem dobrze mysli. Ładna pogoda, wiec pójdą na soacer, a to jest zawsze spoko!
 
Arturowi kupiłam pchacza. Od razu załapał i wie, ze chodzi i potrafi się zatrzymać. (nie leci na łeb, na szyję na szczęście) ale chyba przez to nowe doświadczenie lub zęba bo wczoraj wyszedł kiepsko spał od 4 (strasznie marudzil) a o 5 już nie spał. Dzisiaj z rana wspiął się po tatusiu i się puścił i stał przez chwilę. Widać, że pchacz go trochę motywuje do nowosci. [emoji4]
 
Pumelova super, że wakacje się udały i mąż Dużo pomagał :)

Abed mój tak samo zawsze cos innego jest do zrobienia ;)

Ola W baw się dobrze, mąż na pewno sobie poradzi z Kubą :)

Ja zlozylam wniosek do żłobka państwowego ale nie licze na cud :p

U nas też piękna pogoda codziennie siedzimy na działce Iga tam się wymeczy i później w domu pada do spania :D od powrotu z wakacji śpi juz u siebie w pokoju chodze ją tylko karmić a czasami nad ranem biorę do siebie żeby dłużej pospala ;)
Zaczelam z powrotem jeździć na rolkach 3-4 razy w tygodniu :D

Zaraz na obiad do rodziców i na spacer :)
Miłej niedzieli :)
 
Emol my za to dziś do 11 spalismy. Szok.
Jedynka górna napiera. No i chyba mogę napisać że odstawil mi się syn od piersi. Mleko z butli pije do spania i raz w nocy, a raczej już rano bo o 6. Do tego przed drzemkami jak są w domu.
Szkoda mi cyca, jeszcze staram mu się podtykac ale nie bardzo chce. Wieczorem tylko się do niego przytula.
 
Emol my za to dziś do 11 spalismy. Szok.
Jedynka górna napiera. No i chyba mogę napisać że odstawil mi się syn od piersi. Mleko z butli pije do spania i raz w nocy, a raczej już rano bo o 6. Do tego przed drzemkami jak są w domu.
Szkoda mi cyca, jeszcze staram mu się podtykac ale nie bardzo chce. Wieczorem tylko się do niego przytula.
Misia u mnie identycznie, chyba też koniec z cycowaniem. Chciałam jeszcze przez wakacje dla wygody przeciągnąć KP ale chyba nie wyjdzie.

Ja jutro idę potwierdzić wolę [emoji12] do żłobka państwowego i przy okazji obadam żłobek, bo nawet tam nie byłam

Emol super, że Arturek załapał, teraz to już z górki. U mnie Miki stoi i 24 maja zrobił pierwszy kroczek
 
reklama
Ola chyba kasa przemawia za tym i to tylko, bo mi ten prywatny co Miki zapisany mega mi się podoba, ale jednak różnica będzie pewnie z 1000 zł
[emoji848][emoji52] Będzie na opiekunkę, zresztą ja wracam na niepełny etat to też kasy mniej... Nie wiem czy dobrze robimy [emoji50][emoji21]
 
Do góry