reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jednak u nas wychodzi kolejny ząb. I jak na dolnych 1 jeczal przez sen, na górnych 1i2 bezobjawowo w nocy, to teraz mi krzyczy przez sen, bo ma ciągle zamknięte oczy. w ciągu dnia jest ok, tylko katar ma straszny, cieknie mu aż po brodzie, a jak kuchnie to i brzuch mokry.
Lecz jeszcze nie wiem który to ząb idzie.
A pchacza nadal lubi :) dostał wielki samichod - wywrotke. Artur się mieści na nim i mąż go woził. Prezent od prababci na dzień dziecka.
 
reklama
Pumelova cel był szczytny to dałam radę :) pierwszy raz byłam na zumbie ;) ale byłam z koleżankami to nie mogłam wymiękać ;)

Ewella my też myślimy żeby do swojego pokoju go przenieś :) musimy już bo u niego są bardziej przyciemniające rolety może by dłużej pospał niż do 5 ... mój brat tak miał że nie liczyli na żłobek państwowy i dostali :) więc może i u was będzie podobnie :) ja nawet nie mam w okoliczy państwowego to i nie mam gdzie składać :(

Ola jak mąż dał radę ?

Misia 11???? to u mnie marzenie :( o 11 to my już na dżemce po spacerze :)

Emol też mamy pchacza i sobie super radzi od początku :D tylko jak do ściany dojdzie to kombinuje jak w drugą stronę :)

Aha a na jaką część etatu wracasz ? bo ja też się zastanawiam nad tym ale szkoda mi tej kasy bo dojazdy bo złobek... mam nadzieje że złobek będzie fajny :)

a wczoraj mały w wannie się uderzył w oko, ma delikatnie spuchniętą powiekę :( ale to uderzenie dobrze mu zrobiło ;) bo spał całą noc :D dopiero o 4 pierwszy raz do niego wstawałam :D i wstał o 5 :) a żeby nie było że mogłam się wyspać to starszy o 2 wstał i wymyślał więc równowaga zachowana ;)
 
Ja znowu na wolnym bo jakaś dziewczynka była z gorączką w żłobku i oczywiście młody zaraził się:/ kirna rozumiem dawać dziecko z katarem bo to norma, ok, bywa że cała zima jest z katarem, ale z gorączką??? Brak wyobraźni :/ żłobek prawie pusty przez jedną osobę.
A dziecko strasznie się męczy, kaszel olbrzymi że spać nie może (o nas już nie mówię), masakra.

Na 21 idę dziś na fitness to tyle mojego.
 
Maz dał rade :D Kuba był dzielny, spacerowali, byli na play zabaw :) maz podjął
Sie nawet samodzielnej kąpieli ( w naszej łazience i jesli chodzi o Kubę to nie jest łatwe). Wiec na koniec Kuba jzu płakał przy ubieraniu. Ale poza tym było super :)

Aim rodzice nie maja wyobraźni....
 
Aim brak wyobraźni bo nie chciało się wziąć kilka dni wolnego. :/ a i tak pewnie musieli tylko po co wysyłać dziecko do żłobka. Jeden dzień w ta czy w ta już nie zbawienia zarazonego ale może uchronić inne dzieci.

jak Artur był chory jakos miesiąc temu na zapalenie krtani i nasz znajomy ciągle chciał się spotkać i do niego też nie dochodziło ze to nie moje widzi misie aby się nie spotkać tylko ja nie chce aby Artur zarazil ich dziecko 6 miesięczne. Ale niektórzy rodzice nie mają wyobraźni :/
 
reklama
Abed to był taki jednorazowy sen. Chyba przez pogodę. Teraz mi chyba rzechodzi na jedną drzemke.
Aim współczuję.
Emol u nas jedynka górna na dniach. Będzie 5 ząbków.
Grześ dostał rybkę, Zafascynowany już 20 minut. I rybka i sloikiem.
1527522396882.jpg
 

Załączniki

  • 1527522396882.jpg
    1527522396882.jpg
    738,3 KB · Wyświetleń: 497
Do góry