reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Czesc Dziewczyny, podczytuje forum caly czas, ale ciezko wbic sie z pisaniem.

U nas Oliwka ma trzy zabki (w tym gorna wyszla dwojka a nie jedynka o dziwo:)), raczkuje, chodzi przy mebelkach, nie stoi jeszcze sama.

Aha tez dalabym do panstwowego zlobka, wydaje mi sie ze panstwowe sa lepsze (ogrod, jedzenie gotowane w zlobku), jedynie co, to ilosc dzieci w grupie generuje choroby (tak przy okazji: Aim - wspolczuje).
Aha - gratulacje w ogole dla Mikiego! Pierwsze kroczki wow!:)

Misia z Grzesia bedzie bardziej rybak czy hodowca rybek? Bo chyba chce ta rybke wylowic;)

Pieknie Dziewczyny mezowie sie spisali na dzien matki, moj niestety w tym roku zawiodl i nie dostalam kwiatow, starszej cory nie zmotywowal do narysowania laurki, nic. Nie mam natomiast do cory pretensji, bo w innym dniu byl w pkolu organizowany dzien mamy i taty i ona nie ogarnia ze tak drugi raz znow to samo swieto;)

Pumelova brawa dla Agatki! Super ze sama stanela!:) ale mialas urlop, super:) pieknie maz Cie rozpieszcza:)

Edit: jejciu,Dziewczyny, wlasnie zobaczylam ze napisalam hodowca przez "ch", ale wstyd;)
 
Ostatnia edycja:
Pola nie przejmuj się. Ja miałam dzień mamy i imieniny tego samego dnia. Mini prezent dostałam na imieniny już wcześniej bo przyszedł poczta. Ale mezus nie wykazał się ze dzień mamy to chociaż bombonierka czy kwiat by wypadało. Sama sobie kupiłam kwiatki. To powiedział że w takim razie już on nie musi kupować...
Ja chciałam mu na dzień ojca kupić taka koszulkę z prawie całą pizza, a Arturowi taka sama tyle że tylko kawałek brakujący pizzy. Ale w takim razie mam go gdzieś. Na imieniny prezent dostanie a na dzień ojca "zapomnę"
 
Nie dość że upał to my jeszcze z trzydniówką walczymy. Dzisiaj juz w miare ok, bo "tylko" 38 stopni. Ale przez 2 dni bylo ponad 39. Masakra... Ja wykończona no i Zuzia tez. Mam nadzieje że jutro już bedzie po wszystkim. Lekarz kazał cierpliwie czekać i zbijac gorączkę. Padam...
 
Zobaczcie co kupiłam. Przełamuje się aby kupować dziewczęce ciuszki :)
IMG_20180529_121853.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180529_121853.jpg
    IMG_20180529_121853.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 426
Pola nie przejmuj sie, to wina słownika przecież:)
Emol nie jestem za grą "jak Kuba Bogu tak Bog Kubie" ale czasem chyba trzeba tak postąpić.Kurcze, przecież to już trzeba kształtować nawyki i tata jest za to odpowiedzialny żeby dziecko pamiętało o takich okazjach.Ehh ...
Beatka współczuje...raany...moja tylko jeden jedeyny raz gorączke miała i to w sumie nie wiem czy to była gorączka czy temp jej sie podniosła od płaczu, miała chyba dwa tygodnie i strasznie płakała.Nawet jak miała trzydniówke w styczniu to temperatury zero, jedynie wysypka.
Weekend nam minął bardzo fajnie i trwał trzy dni bo wczoraj było święto.W ndz pojechaliśmy sobie do londynu do parku, młoda spała na kocyku dwie godziny...fajnie tak poleżeć i porobić nic.Nakupowałam jej skarpetek bo z tych 0-6 powyrastała a gubią się cały czas, tylko po jednej znajduje:)
Emi ma uczulenie na słońce, na bank.Od razu jej wychodzą czerwone krosty gfziekolwiek słoneczko jej przyświeci ale nie widze żeby ją to swędziało czy piekło na szczęście.
Wczoraj pisałam do koleżanki, z którą dwa lata temu byłam na sali w szpitalu bo obydwie wtedy poroniłyśmy.Po jakimś czasie znów zaszła w ciążę ale też poroniła ale w końcu sie udało, kilka m temu pisała że wszystko ok że ma termin na sierpień.Wczoraj mi pisze, że Kubuś urodził sie przez cc juz 32 dni temu, że miał juz dwa wylewy, non stop infekcje łapie no i wogole że jest pod górkę...jej organizm za wszelką cene chciał sie pozbyć "ciała obcego"...

Sent from my KIW-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Beatka wspolczuje my juz na szczescie mamy to za soba.! Pamietajby po trzydniowce 6 tygodni na nic nie szczepic.

Upal faktycznie straszny!!

Kasia biedny maluch mam nadzieje ze mimo przeciwnosci wyjdzie na prosta.Slyszalam o takich przypadkach wlasnie ze cialo chce pozbyc sie dziecka byc moze te wszystkie ciaze to chlopcy i dlatego czadami tak wlasnie jest a ciaza z dziewczynką moglaby byc wzorowa...ale to takie gdybanie.
 
reklama
Kasia_831 - u nas też chyba uczulenie na słońce. Pojawiły się takie czerwone plamy, ale dość szybko zeszły. Używam kremu z filtrem, ale bawił się woda i zszedł.
 
Do góry