reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Linoone my jednak jutro idziemy, dziadek bardzo chciał iść z nami a dziś nie mógł. Za to zaraz ruszamy na spacer. Już nie pamiętam takiego dobrego powietrza :)
Czy wasze dzieci też gwizdza? U nas od przedwczoraj szał z tym ma Grześ.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ooo kurcze co tu się dzieje. .... !!!

OlaW kciuki za Kubusia

Bab mam nadzieję, że u Was lepiej

My po meningokokach gorączka i mega boli nóżka.

Na 8 miesięcy i 3tyg waży 9600 i mierzy 76 , wiec kawał chłopa i poza tym wszystko oki.

Ja jakoś nie mogę się ogarnąć ostatnio , nie wspomnę już o forum. Zaczęłam sobie robić szkolenia internetowe, żeby do pracy trochę się przygotować brrrr bo niedługo trzeba wracać

Na weekend mam teściów, wiec może do kina wyskoczymy z mężem.

Udanego weekendu

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam parę stron do nadrobienia ale znów potrzebuje porady. Zosi przez to , że co pieluszka to jest kleks kupy to strasznie jej się odparzyl tyłeczek. Wygląda to tragicznie i bardzo ją boli. Nie pomaga linomag i sudocream oraz inny krem (emolium na odparzenia...)

Mialyscie może podobny problem ? Co najlepiej działa na takie obrażenia ?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab..ja tez radze make ziemnaczna i moze troche wietrzenia. Podajesz malej probiotyk przy antybiotyku ?

Dziewczyny czytan Wam na biezaco..alr z pisaniem gorzej. Mielismy przyspieszony remont i jeszcze nie ogarniam ze sprzataniem.

Pozdrowienia dla Wszytkich.
 
Bab ja nie miałam z Kuba takich problemow, ale jak cos to używam pudru babydream
Albo maka ziemniaczana ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha ile płaciłas za meningo? Mam zamiar szczepic w tym miesiącu.

Chyba że ktoś inny kto zaszczepił przeciw meningokokom kojarzy cenę?


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry