reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

ZonaGraja tez mam xlandera po synku, ale z doświadczenia wiem ze wózki 3 w 1 sie nie za bardzo sprawdzają bo spacerówka to potrafi z 15-16 kg ważyć. Lepiej kupić osobno lekka spaceroweczke.

Sandra daj znać co z wami

Arrow wysoka beta, oby było dobrze!!!
 
reklama
Truskawka89 ja ten 3 w 1 bardziej na zasadzie nosidełka i gondoli- spacerówkę i tak później oddzielną bym kupiła... kiedyś - jak chciałam kupic z dopinanym nosidełkiem- musiałam kupić 3 w 1 .... czy są takie 2 w 1 gdzie jest gondola i nosidło??? bez spacerówki ? To byłoby idealne rozwiązanie...
 
Truskawka89 ja ten 3 w 1 bardziej na zasadzie nosidełka i gondoli- spacerówkę i tak później oddzielną bym kupiła... kiedyś - jak chciałam kupic z dopinanym nosidełkiem- musiałam kupić 3 w 1 .... czy są takie 2 w 1 gdzie jest gondola i nosidło??? bez spacerówki ? To byłoby idealne rozwiązanie...

Są takie tylko mniejszy wybór i pewnie maja swoje foteliki czyli takie które nie spełniają norm bezpieczeństwa, chyba zeby znaleźć adaptery do np fotelika maxi cosi, ale trzeba zobaczyć jak to wychodzi cenowo, bo moze wyjsć taniej 3w1 niż 2w1 :)
 
To ja nie mam już wózka po swojej J, i także będę musiała się rozejrzeć za czymś nowym i na zasadzie 3w1. Poprzednio miałam Tako Jumper X, i o ile byłam zadowolona z gondoli i nosidełka/fotelika, to spacerówka mi sue totalnie nie podobała (wizualnie).
Nie mniej będę i tak brała 3w1, bo: moje dziecko mieściło się w gondoli 5 miesięcy (z podkulonymi nóżkami), czyli końcem października jeździła już w spacerowce (na szczęście super obudowanej + śpiworek). Dzięki tym pompowanym kolom nie straszny był nam śnieg - szedł jak czołg ;-).
Teraz patrząc na lipiec, w grudniu możliwe, że będziemy musieli przenieść się do spacerówki.. Na te kilka miesięcy zimowo - wiosennych warto mieć coś solidniejszego. Później przeniesiemy się do parasolki. Tak to widzę :-)
Nie mam póki co rozeznania w asortymencie wozkowym. Najważniejsze, żeby gondola była duża (poprzednia miała 74 cm długości), a wózek był w miarę lekki i wygodny w użytkowaniu. No i cena... Nie zamierzam szaleć ;-)


Zresztą i tak zakup wózka odbędzie się najprędzej w okolicach maja/czerwca. Łóżeczko mam - ale pożyczylam koleżance, więc pewnie tylko materac będę musiała wymienić.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka super:-) i jaka date Ci ustalili?

Sandra kurcze tule:-( daj znac !

Co do wozkow ja bede miala po siostrze bo ona w styczniu rodzi i na lipiec chce kupic sobie spacerowke a ma fajny wozek wlasnie 3 w1 ale nie pamietam nazwy:D tylko spacerowka jej sie nie podoba i bedzie kupowac wlasnie jak moje sie urodzi.

Tylko lozeczko w zasadzie mam do kupienia chce turystyczne zadne szczebelki pamietam jak maly w leb sie walil brrr..a ochraniacze tez do konca fajne nie sa.

Reszte mam wszystkiego bo u nas w rodzinie istne babyboom:-)

010igov3fkey3mez.png
 
ja zamierzam wyciągnąć ze strychu moją siedmioletnią Emmaljungę, duża i super wyważona jednym paluszkiem na chodnik hop :)
 
reklama
Do góry