reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia, super że już lepiej. :o

Mój nie chce pić mleka z butelki, ale na wodę, ze zwykłej plastikowej butelki takiej z dziubkiem, to się rzuca jakby to był jakiś przysmak. I ssie jak opętany ;)

Aha, jak cudnie! I jak fajnie, że mieszkacie tuż przy stoku!
Oby to były "tylko" zęby, bawcie się dobrze :o

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny!:)
Abed dzieki, to podaj mi prosze namiary na tego gastrologa, mamy umowiona wizyte ale dopiero na koniec lutego (z pakietu medycznego). Umowilam tez usg brzuszka dla malej. Dzis idzirmy dodatkowo na kontrolne usg bioderek, bo mielismy przed raczkowaniem pojsc a mala juz balansuje pupka i nie wiem czy nie ruszy lada dzien:)

Aha kurcze, duzo zdrowka dlaMikiego oby to tylko zeby!:) ojej i jeden z wazniejszych bagazy (oprocz dzieci;)), szkoda. Widok macie przepiekny z okna!

Misia ciesze sie ze u Was troszke lepiej!

Napolka dzieki, a jestes w stanie napisac okolo ile razy dziennie Twoja coreczka ulewa?
 
Pola spróbuj małej zageszczac mleko i dawać gęste obiadki, ogranicz podawanie wody i soków. Jeżeli to refluks to po 3-4 dniach mała będzie trochę mniej ulewac. A wtedy musisz iść do lekarza po recepte na mleko dla dzieci z refluksem i może jeszce kropelki próbować.
A Twoja mała dostaje jakiś probiotyk? Odbijasz ją po każdym karmieniu?
P.s. jeżeli to nie pomoże to może byc to skaza białkowa i wtedy tak samo, specjalne mleko na recepte.
MaryH staram sie zeby jadla zageszczony pokarm, niestety nie pimaga to, ulewa/wymiotuje wtedy gestym po prostu. W piatek idziemy do pediatry, mysle o zmianie mleka na takie na recepte. Zobaczymy.

Emol, byloby to normalne wg mnie, gdyby nie dzialo sie non stop. Moja cora ulewa kilkadziesiat razy dziennie. Piore 2xdziennie ubranka+ posciel, pieluchy itp.
 
Pola z ulewaniem nie pomoge bo Iga w ogóle nie ulewala ale tez ma policzki czerwone Nie wiem z czego może rzeczywiście ogrzewanie, ale mama mówi moja, ze Ja tez tak miałam ;)

Judith u mnie różnie z pomaganiem męża jest...np w ten weekend pomógł wszystkim chyba swoim znajomym a mi w ogóle wiec mój wkurw wiadomo jaki jest... :p

Kleszcz niebezpieczna sprawa, kupilismy auto kiedyś od dziewczyny 26lat, 2 dzieci i kleszcza miała wyciagli a po pol roku nie chodziła już ...

Misia super, że u Was lepiej :)

Aha piękny widok ! Szkoda, że plecak został, pozostaje robić zdjęcia telefonem :) oby to zęby :)

Od dwóch dni Iga próbowała siedzieć i dzisiaj juz ładnie siedzi :)
 

Załączniki

  • 20180122_121023.jpg
    20180122_121023.jpg
    548,3 KB · Wyświetleń: 117
Linoone, Judith współczuję Wam:* Ja też jestem cały czas sama ale o tyle dobrze że mój R jak wraca z pracy to się bardzo angażuje w opiekę nad dzieckiem, sam też wszystko zrobi tzn ugotuje, posprzata itp to nie muszę jeszcze o tym myśleć codziennie.Ostatnio podrzuciłam mu książkę Jak być mężem i ojcem i tam dużo pisze o odpowiedzialności za dziecko, że jeśli już teraz nie zaczniesz opiekować się swoim dzieckiem to żebyś się nie zdziwił, że kiedyś będzie miało olewczy do ciebie stosunek.No i widzę że czyta i np cały weekend zajmował się małą, podejmował decyzje-ja nic przy niej robić nie musiałam:) A nieraz było tak że przychodził z pracy i że on zmęczony jest...no ok ale dziecko jest wspólne i też cię potrzebuje...
Jeszcze co do kasy:) kiedyś też mi było głupio ale skoro jestem w domu, wszystko ogarniam to mi się kasa należy[emoji16]To też jest praca:) w zeszłym tyg caaaly tydzień prasowałam plus jeszcze ponad 2gdz w sb bo R podczas naszej nieobecności wyprał wszystko co było w domu i oczywiście mi to zostawił.Także sorry ale za to że mi nogi do dup* wchodziły należy mi się coś hehe Tak teraz do tego podchodzę:) Co innego gdybym zarabiała własną kasę to bym już nie ciągła aczkolwiek znając go to i tak by mi dawał.Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy:)
Aha83 zazdraszczam[emoji28]
Młoda obudziła się o 3 i włączyło jej się dyskutowanie...i tak przez 1,5gdz.Chciałam już jej podawać troszkę kaszki glutenowej ale poczekam jednak aż skończy te 6m, czyli tydzień:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nie dziewczyny to że ja wymiękam nie znaczy że mój P się nie angażuje. Robi to bardzo tylko tyle że czasu brakuje niestety, nawet chłop weekendu nie ma.
Nic z nim nie rozmawiałam bo on widzi że bywają dni że się wykańczam to siedział dzisiaj ze mną w nocy jak karmiłam i usypiałam. Mi to szybciej pójdzie to nie spal ze mnà [emoji23]
Ale tak się żaliłam na brak sił a nie na mojego chłopa bo on na maxa się poczuwa. Tylko nie ma czasu. A od świąt do polowy stycznia chyba ze 3 razy już chciałam zwrócić psa do hodowli. No ale nie mogłabym mu tego zrobić patrzecie jaki słodziak
Ehh trzeba jeszcze więcej pracować żeby dorobić się tego domu z ogrodem szybciej!

Poza tym jak już Hanka idzie spać i wieczór mógłby być dla nas to trzeba myć i sterylizować butle z całej doby. To mnie wkurza na maksa ile na to czasu idzie.

Miłego dnia dziewczynki, zdrówka dla chorowitków i super wypoczynku dla odpoczywających [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Napolka ja to umysł bardziej ścisły :) matma na studiach nie jest trudna. Albo ja mam dobrego wykładowcę.

Aha miłego wypoczynku i oby to nie była infekcja.

Pola no to sporo, to dobrze lepiej zapisać do gastrologia. Wiesz nie pisalas że aż tak dużo.
Artur ma czerwone policzki ale od krostek. Czy wasze dzieci też tak się slinia jak opetane (ale stomatolog dziecięcy nam powiedział że jeszcze czas na zęby) i przez to mamy dużo krostek. Smarowalam wszystkim ale nie chcą zejść.
 
Emol mi znajomi mowili, że Iga będzie się slinic bardzo jak zęby będą Szły, dwa wyszły i w ogóle się nie sliniła.
Ja matmy nie lubię ! ;)
 
reklama
Do góry