reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Linoone moj tez na wode sie rzuca :)

Pola faktycznie idz do gastrologa, napisalam ci namiary

Ewella ale super siedzi :)

Aniek gratuluje zeba :)

Monti ja tez czasem zastanwiam sie czy wszystko u nich dobrze. Jeszcze u Truskawki ona tez miala problem z mala :(
 
reklama
Ewella super!
U mnie Kuba doskonali stanie...

Aha suuuuper! Pieknie!

Jejku miałam odpisac wszystkim, ale w miedzy czasie Kuba rozkręcił afere i juz nie pamietam... a nie mam siły doczytać ;( wybaczcie... napisze co pamietam

Emol, oby poprawki poszły dobrze!
Ja matmy nie lubie :p miałam z nia romans raz, w gimnazjum, ale perfidnie nam go popsuto zmieniając jedyna sensowna nauczycielkę od matematyki, jaka miałam okazje w swoim zyciu spotkac...

Ja na zmiany na buzi dostałam od lekarza rade, zeby sprobowac krem specjalny z emolium. Dzis kupiłam i zobaczymy czy pomoze :)

Co do ulewania: moj Kuba nie Ulewal. Potem był hipp ha i tez ok, potem bebilon pepti- Ulewal strasznie. Pozniej nutramigen-raz mniej raz wiecej ale Ulewal. Pozniej znowu hipp ha i Ulewal mało i teraz zwykły hipp i nie ulewa wcale. Albo ilosci tak śladowe, ze nawet nie wiem... 1/5 maleńkiej łyżeczki...





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się poniedziałkowo!
Znowu x czasu brak wpisów choć na bieżąco czytam.
Niestety mamy problem z jedzeniem innym niż pierś lub łyżeczka. Butelka, kubek a nawet ta siateczka na owoc to zło. Za niedługo wracam do pracy a mały całkiem już się odzwyczail od butelki i niczym nie da się dopomóc. Ostatnio zostawiłam go na kilka godzin w między czasie zjadł kaszkę w domu i później była tak zbita kupa, że aż krew się w stolcu pojawiła po zrobieniu jej, a ile się na męczył.... brak napojenia po kaszce i taki efekt. Łyżeczką dawanie picia to ponad godzina zabawy... większość i tak ląduje na ubraniu. Nie wiem co robić bo terminy mnie gonią, a ten uparty jak nie dostanie cyca to nic innego pić nie chce. Musiałam się wygadać...


Gratuluję raczkowania, pelzania i wszystkich ząbków każdej i z osobna. Kochane nasze bobasy !!
 
Aniek gratuleje zęba :)

Iga z butelki takiej ze skoczkiem chwilę pije wodę a później się bawi, za z łyżeczki czy z kubka normalnego lubi pić. Ale z kubka boje jej się dawać że się zakrztusi...

Też myślę o dziewczynach może uda się i napisza :)

Ola W jak opanuje stanie to siądzie :)

Mamusia Muminka ja w sobotę próbowałam mleko dac Idze z butelki ale był tylko jeden wielki krzyk :( a w sobotę wychodzimy :( ciągle próbuje ... Najwyżej w nocy będzie jadła z łyżeczki albo babci się uda nakarmić z butelki..
 
Pola@- to zależy od dnia ale odkąd zmieniłam mleko na to następne to znacznie się poprawiło, dziś np. ulała tylko 2 razy i to odrobinę.

Mój mąż siedzi z małą ze dwie godziny dziennie, a ja w tym czasie mogę spokojnie ogarnąć obiad, poćwiczyć, wykąpać się itp.

Kasia_831 moja w nocy też się rozgadała ale około 20 minut bo później wstałam do niej wzięłam ją do siebie na łóżko położyłam na mój brzuch i usnęła i wtedy ją odłożyłam do łóżeczka. Mam nadzieję, że te czerwone policzki są tak jak wyczytałaś od zębów a nie od np. skazy białkowej czy czegoś podobnego…

Aniek42 gratuluję ząbka,:) mojej chyba coś się szykuje bo dziś mega marudna troszkę wodnistego katarku, rzadkie kupy no i nawet ulubionego deseru nie chciała, niby otwierała buzię ale co jej łyżeczkę wkładałam to płacz niemiłosierny.:-( :(

Emol- moja też się baaardzo ślini, masakra jakaś. :baffled: Tylko ona tak zaczęła odkąd skonczyła 2 i pół miesiąca a ząbka do tej pory nie ma żadnego.

Ewella90- super siedzi, spryciara. Mojej się zbytnio nie śpieszy, no chociaż w sumie to ona by może chciała ale nie ogarnia tego:laugh2: może dlatego że ma problem z podporem na dłoniach.

Ola W – spodobało mu się stanie bo więcej widzi.:biggrin2:

Dziewczyny dziś byłam pierwszy raz w życiu na zumbie, kroków nie za bardzo czaiłam bo to już któreś spotkanie z rzędu było ale trochę się poruszałam. Czuję się fantastycznie, ciekawe czy jutro zakwasy będą.
 
Misia zdrówka :) żeby już definitywnie skończyły się choroby :)

Aha piękny widok :) to Białka ? który to hotel ? Zdrówka dla Mikiego, szkoda że gorączkuje bo pewnie w pokoju z nim będziecie siedzieć
Abed tak Białka, hotel Zawrat przy samej Kaniowce, jesteśmy w nim już 5 raz [emoji4]
 
reklama
Do góry