reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Linoone to Welsh Corgi Cardigan.

Mojej ostatnio przeszło ślinienie. Ale przyszły czerwone poliki raz jeden raz oba. W sumie myslalam ze też od zebów bo była marudna wtedy po specygikach na ząbki się uspokajała [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Judith, tak podejrzewałam, po tych tych cudnych krótkich łapkach :o

Mój też ma czerwone policzki. Stawiam że to albo od grzania, albo od jedzenia.

Ewella, super! Brawo dla Igi :o

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Misia my tez mamy ten kubek 360 ale Szymek jeszcze nie zalapal jak z niego pic. Za to ladnie pije z kubka niekapka z silikonowym ustnikiem.

Aha ale macie piekne widoki.
Zdrowka dla Mikiego.

Ewella jak Iga ladnie siedzi [emoji7]

Judith jak fajnie leza razem [emoji4]

Aniek gratuluje zabka [emoji16]

Wczoraj bylam u Babci i znow sie nasluchalam ze Szymek jest za lekko ubierany. Bo kuzynka 2latka ktora tam mieszka miala na sobie getry, rajtuzki,dlugie body i sweterek. A w domu chyba z 30st. I oni sie dziwia ze ona ciagle chora. Jak na moje jest przegrzana.

Pumelova jak sie dzis czujecie?


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem jak to się dzieje, ale jakoś mnoe strasznie stąd ostatnio wywala. Tracę systematyczność i same zaległości.

Nadrabiam po łebkach.

Przyjaciół uwielbiam. Stale lecą u nas w tv. Jak się kończą wszystkie odcinki oglądamy od nowa ... i tak już kilka lat. Znam na pamięć [emoji2]

Moja też nie pełza i nie podnosi się na wyprostowanych rękach. Lekarz nie widzi problemów ani z obniżonym ani wzmożonym napięciem, więc po prostu pozwalam się rozwijać swojemu maluchowi w swoim tempie.

Ja na wszelkie zmiany skórne i na ciele i na buzi polecam bepanthen.

Mam nadzieje, że wszystkie chore maluszki już zdrowieją [emoji5]

My jesteśmy po 3 dawce szczepionki, obyło się bez wiekszych komplikacji. Mała jak zwykle po szczepieniu była bardziej tuląca.

Skończyłyśmy pół roku i płakać mi się chce że ten czas tak leci ... za szybko... tak tęsknię za takim małym glutem ktory nie do końca kuma, że jest już po drugiej stronie brzucha.

Moja gwiazda je już coraz więcej i coraz ładniej. Kupiłam jej b.boxa do picia i nawet kilka razy udało jej się napić [emoji2]

Wiecie co, tak sobie ostatnio myślę często co się dzieje u @Madziazt... mam nadzieję, że Majcia pięknie się rozwija. Ale jakoś nie dają mi one spokoju. Ma któraś z was z nią kontakt?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella pięknie Igunia siedzi
Aniek gratuluję, jeszcze tylko 19 :)
Liluli a ten mój no wcale nie chce pić, czasem jak już głodny a mnie nie ma to wypije z butelki, ale tak to ewidentnie nie potrzebuje.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Judith ja też zawsze końcem dnia sterylizuje...czasochłonne to jest:) Czytałam, że czerwome policzki to od zębów.
Monti też czasem myślę o tej Madzi....może do niej napiszę...tylko musiałabym poszukać nicka bo nie pamiętam dokładnie.
 
Do góry