reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W haha mamy zabawnie, następnego wieczoru wywróciłam się o naszego psa jak szłam z łazienki do sypialni, oczywiście z telefonem w ręce, uderzyłam tym telefonem o ziemię i obudziłam agatkę. nie mówiąc o moich obolałych nogach i na nowo bolącym kolanie :o mąż sikał ze śmiechu w łóżku. no bo jaki pies się kładzie w ciemnym przedpokoju?!
mnie tez bąbel ciągnie za włosy:/

Linoone a psy zabieracie ze sobą czy ktos się nimi może zająć? u nas jest problem z naszym bo jak chcemy jechać bez niego to musi u nas moja mama zamieszkać.
u mnie to samo z rozszerzaniem. tylko proponuję i idę na żywioł bo kp na żądanie w sumie.

fajnie że macie tak uporządkowane jedzenie. my karmimy kp na żądanie, i tak mleko jest podstawą do roku, więc nowe smaki są jako dodatkowe karmienia. do popicia pierś. ale wodę z łyżeczki lubi :)

agniesia tez mam takie zdjecie agatki z pewnym czarusiem, tez z lipca:D <3

madzik87 super waga!
współczuję Ci przy trójce.. :* że też masz czas na forum nawet :D
ja mam fotelik do 13 kg i do tego czasu mam zamiar go używać :)

napolka wlosy mi tez nadal wypadaja.

integral masz co nosić :D

abed u mnie jak u Ciebie z karmieniem, a przy tym katarze to juz w ogole nie chce nic poza piersią.

ewella taaak pisałaś kiedyś o tym koncercie, wybacz!
oo budzenie sie z cyckiem na wierzchu :D:D znam to :D

liluli jaka ksiazke czytalas?:)

emol wspolczuje wyrywania!!

w egipcie nie byłam bo nie znosze takiej temp, bylam w turcji, nigdy wiecej :/
 
reklama
Abed czyli czujesz się jak po imprezie, a ponoć przy dzieciach się nie da :) współczuję.
Ewella my jemy jak Iga, z tym że już było mięsko i chlebek do ciumkania.
Chybra u nas chrupki ujda ale ze 3-4 i nie wiem jakim cudem ale są wszędzie.
Co do włosów to zdecydowanie coś wypadło ale i tak mam lepsze jak przed ciąża i nawet jakieś nowe rosną.
No i jeszcze jeśli chodzi o jedzenie to Grześ je 8 razy cyca. Czasem 3 minuty tylko siorbnie, a czasem 10. W sumie przy cycu jest zazwyczaj godzinę dziennie.
Stan na dziś 6miesiecy 9dni. 8,87 czyli przybrał 440g w miesiąc. Czyli już nie jest ogromniasty :) tylko duży. do tego 1 ząb, ale lekarz powiedziała że drugi na dniach. Nie zaszczepiony przez katar. Już miała go szczepić bo poza katarem wszystko ok, a tu skubaniec kaszlnął. Wie jak igły uniknąć :) teraz dopiero pod koniec lutego, bo ponoć nie ma pośpiechu z tą ostatnią dawką.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe, ja też nie raz sie budzę ze śpiącym dzieckiem na rękach i cyckiem na wierzchu, z urwanym filmem ;)

Pumelova, psy bierze zawsze moja mama do siebie, także mamy luzik.
Ja bardziej bym chciała np do Grecji, bo tam nie byliśmy jeszcze. No i to jednak europa..

Mi już tak nie wypadają włosy. Ok 3 miesiące po porodzie leciały strasznie, a jakoś miesiąc temu przestały. Wracają do normy. Ale ja miałam bardzo gęste, więc teraz jest super bo mam ich mniej ;)

Emol, brrrr współczuję z tym zębem..

Mój śpi już 2 godzinę. Nie wiem co ze sobą zrobić :p

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella Szymek tez 2 te dlugie.
Choc on to by pewnie cala paczke zjadl na raz [emoji4]

Pumelova Minka Kent Idealne zycie. Polecam [emoji6]

Emol, Misia Szymek tez sie nauczyl udawania kaszlu i jak chce mu w nosek psiknac to wtedy kaszle najbardziej [emoji16]

Emol wspolczuje wyrwania zeba..



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Włosy też mi mega wypadały, teraz mniej i wiecie co? Spróbowałam Biotebalu, biorę chyba 4 opakowanie i gdy byłam u fryzjerki podciąć włosy powiedziała zdziwiona, że bardzo dużo widzi nowych włosów na mej głowie, co dziwne mąż też zauważył, że jest ich więcej:laugh2:Dla mnie bomba!

A ja miałam przy K i teraz też mam tą silikonową siateczkę na owoce. Ta taka sznurkowa jakoś mi się wydaje nie za bardzo higieniczna. Ale w sumie wielkiego znaczenia to nie ma, bo używa się tego tylko przez chwilę:-p
 
Agniesia cztery posilki mleczne czterem nie rowne. Na opakowaniu jest rowniez ile ml powinno dziecko tego mleka wypoc zeby zaspokoic podstawowe potrzeby. Wiec jak dziecko wypija 4 i tyle ml ile powinno to ok gorzej jak wypija duzo mniej. Wydaje mi sie ze to są tylko sugestie i nie ma co sie bawic w arytmetyke. Moja wyoija 6 mlecznych ale dopiero w tych 6 wyrabia norme sugerowana przez producenta. Pozatym dziecko w okolicy dopiero 8 miesiaca ogarnia ze podolek sraly to posilek ktorym mozna sie najesc. Takze jak widac ze potrzeba wiecej posilkow to trzeba dac w koncu mleko to podstawa. Tak sobie mysle bo ja rozszerzam po swojemu na czuja po obserwacji Młodej. Jest na 50 centyli caly czas wiec raczej jest ok

Kasi u nas to samo z wielkosciami posilkow [emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasia i Judith źle to odebrałyście. Ja to pisałam odnośnie osób, które dają 3 posiłki mleczne. Oczywiście, że można dawać więcej razy a w mniejszej ilości. Moim zdaniem jednak nie powinno rezygnować się z posiłku mlecznego na rzecz np. owoców. Wydaje mi się, że to za wcześnie.
 
Mi pedjatra poradziła taka metode. 3 ×mleko. Kaszka na mleku. Owoce i obiadek. Mała nie płacze mi z glodu i przesypia całe noce. Od 20 do 8 spi jak zabita. . . rano jak wstaje to też bez placzy. Moim zdaniem to od dziecka zależy.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chybra ja też taką siateczkę dostałam, kiedyś widziałam ją u mojego chrześniaka i stwierdziłam, że też chcę taką:)

Zrobiłam rozeznanie w jedzonku dla dzieci i lipa.Nie ma np jednoskładnikowych deserków czy puree z pojedynczych warzyw, tylko takie mixy. Będę musiała poszukać na necie jakiegoś sklepu z naszymi polskimi produktami.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry