reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ufff no i przeżyliśmy Wigilię, ja jeździłam więc ciągle byłam w ruchu. Byłam po brata i Jego dziewczynę na PKP, moich zawiozłam do moich rodziców i później z dziadkiem kursowałam. Ojciec jak zwykle wprowadzał atmosferę nerwówki, ale odkąd mam swoją rodzinę to olewam Go. Wróciliśmy ok 21 i ok 23 poszliśmy spać , jeszcze mąż coś nacisnął na pilocie i tv nie było wieczorem:-pRano wpadł na to jak go naprawić. Dzieci dostały masę fajnych prezentów, my w sumie też.
Na 13 idziemy do teściów, a wieczorem brat z dziewczyną przychodzą , a jutro do moich jedziemy .
Wszyscy gnieciemy się na łóżku, nie chce mi się zwlekać:laugh2:
Miłego dnia!
 
reklama
Hej:)
Chybra super że Wigilia się udała:) my też dzisiaj długo z dzieciakami się gnietlismy w wyrku ;) nawet mąż ze starszymi córkami dali mi i Natce pospać do 9:30 no ale dzisiaj znowu głowa boli:( mam nadzieję że jutro będę w pełni sił bo bo mąż jedzie tatuaż u mojego szwagra robić ;)

Natka dzisiaj w końcu z apetytem zjadła deserek :) I już ładnie sama siada :) aaaaa i ząbki już widać dostała wczoraj między innymi zyrafke sophie więc jak znalazł ;) Tylko chciałam ja nauczyć z butli pić A nie tylko pierś ale jest tak uparta że momentami ogarnia mnie złość na nią ...mam butlę dr.browna;u starszych sprawdziły się idealnie A Natka nie che :( nawet mojego mleka...może to przez te zeby ??? A Wy jakie butle polecacie dla uparciuszkow ;)
 
Madzik my używamy twistshake. Ale smoczek rozmiar S choć niby on jest 0-4 miesiące ale w to wątpię, bo jak się przechyłu to leci. Ale jak na 6 miesięcy bobasa dobrze się ten rozmiar sprawdza. Teraz kupiliśmy większą z 180 przechodzimy na 260ml bo młody już zaczyna jest 210 ml i muszę mu przy tej mniejszej butelce dorabiać.
I jest dużo kolorów do wyboru przez co nawet nie widać takiego mlecznego zmatowienia. Teraz była w promocji za 19 zł, a normalnie to chodzą po 33 :)
 
Dziewczyny wróciłam. Aniołek przyniósł mi pod choinkę tel. Ale i tak mi smutno bo dużo zdj.straciłam w tamtym.
Jak u was w trakcie świąt?
U mnie w wigilię było bardzo miło, nawet się nie popłakałam, bo jakoś siostra i szwagier rozładowali atmosferę. Najważniejsze było dla mnie, że rodzina się powiększyła o zdrową księżniczkę, i że mój synek , tam daleko też nie jest sam, tylko wśród ludzi którzy go lubią i szanują.
Dziś byliśmy u babci mojego B i pękam w szwach. Jutro pewnie w domu i spacer.

U nas od wczoraj zaczyna się jakiś przełom w dobrą stronę ze spaniem, ale nic więcej nie piszę, żeby nie zapeszyć.

Pumelova ja też nie zamierzam odstawiać Majci od nocnego karmienia. Po prostu byłam ciekawa jak ktoś to sobie wyobraża?
Jak Agatka teściowej nie zna, to faktycznie , nie ma możliwości żeby ją zostawić.
Legumina to taki deser z kremówki i galaretki. Robię to od lat, bo uwielbiał to mój najstarszy syn, który też był niejadkiem i on to uważał za obowiązkowe danie wigilijne :p
Agatka była prawdziwą elegantką w święta w tych nowych ciuszkach?
Ja niestety lubię wszystko co na święta robię, po za rybą.

Emol zdj.faktycznie jest, ja trochę ostatnio pomijałam i nie zauważyłam. Świetna fryzurka! Gratuluję obrotów.
Sernik wyszedł?

Kasia no to wam mężuś zrobił niespodziankę, fajnie. Emilka pewnie zadowolona?

Abed jak wyszedł pasztet? Ja uwielbiam pasztet na święta i do tego robię taki sos chrzanowy z rodzynkami. W tym roku zamówiłam pasztet, bo nie mam tu jeszcze piekarnika.

Ewella dobrze że Iga lepiej się czuje, no i te ząbki na święta, super!
Wysypka wygląda na alergię, albo trzydniówka. Zobaczysz ile dni będzie obsypana. Doczytałam, to jednak na trzydniówkę wygląda?

Liluli widzę że Twój Szymek też lubi rano pospać jak Maja. Tylko żeby wieczorem jeszcze ciut wcześniej zasypiała...mam nadzieję że się poprawi.

Misia , to u Was faktycznie różnorodność na stole. Grzesio pewnie cudnie z tą muchą wyglądał? Proszę o przepis na ciasto z buraka.

Inka najważniejsze że mały lepiej się czuje.
Ciekawe czy ten nowy fizjo wam przypasuje?
Mam nadzieję że mimo wszystko święta u mamy udane? Też nie znoszę pakowania na wyjazdy.

Linoone super że macie tak spanie już poukładane. Mój młody ma tydzień wolnego, to spróbuję jakiś stały rytm wprowadzić.
Gratuluję ząbków. Fajnie , miałaś czas na relaks przed świętami.

Karuzela mam nadzieję że u córki lepiej?
Mnie też wkurza to całowanie dziecka, a jeszcze bardziej mnie wkurza że dorośli ludzie, a nie potrafią się domyśleć, że to po prostu nie higieniczne.

Joldżi nie mam pojęcia co to może być?

Mmag hmmm... z tym czołem to by było ciężko stwierdzić, bo przecież bobas się poci, to też słone. Jak nie zapomnisz to zapytaj z ciekawości o to zauroczenie. Jak nie chcesz tutaj, to pisz na priv.

Kylesa, ja już sama nie wiem czy pół żartem czy poważnie? Ale szczerze mówiąc, to ja w takie rzeczy wierzę i zrobię dużo (śmiesznych ) rzeczy żeby dziecko zaczęło z powrotem normalnie spać. Tym bardziej że w bliskim środowisku nasłuchałam się trochę na ten temat. Podobno żeby w to wierzyć, trzeba być głęboko wierzącym. A w duchy wierzysz?

Najadłam się i nie mogę spać.
Idę wypić gorącą miętę, może zasnę.
 
Ewella rolady kocham [emoji7]
Jak Igunia?

Misia makowki to masa makowa przekładana bulka namoczona w wodzie lub mleku i bakalie. Robi się to w miskach i wcina lyzka:)

Madzik87 my też dostaliśmy zyrafke sophie, ale zabkow jeszcze nie widac:D
Super że siada!

Aniek nie dowiedziałam się jak to zrobić żeby miała nocną przerwę, ale znów usłyszałam że powinna miec[emoji23] tylko ona przez dwa dni świat (wigilię i pierwszy dzien) przez pół dnia praktycznie nie jadła bo wszędzie za dużo bodźców i ona w gości nie poje:/ masakra, ale dziś już jesteśmy w domu tylko mamy gości ale to już zje wiecej.
No elegantka moze trochę, cała na biało jak aniołek [emoji173]
Haha mnie pierwszy raz nie dopadło świąteczne przejedzenie:D to chyba dlatego że kapusty nie zjadlam!
Cieszę się że u Ciebie wszystko się udało i że odpukac u Mai coraz lepiej że spaniem [emoji173]

U nas 2 dni pełne bodźców i prezentów [emoji23] wigilię jadłam z Agatka na kolanach, na szczęście wczoraj już było lepiej i była szczesliwsza i mniej trzeba było nosić, dopiero jak byla zmeczona [emoji173] dziś już mamy my gości więc jeszcze lepiej:)

Miłego dnia!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek z tym całowaniem to dokładnie tak samo mam.
Ostatnio była u mnie mama i zaczęła go obcałowywać. Poprosiłam, zeby tego nie robiła, bo tego nie lubie, a poza tym na Boga No tk jest chłopak...
Moja mama, ze ok, jasne. Pare min pozniej wyszłam do kuchni, wracam, a ta znowu go całuje....
No myslalam, ze mnie cos trafi. Zajebiste uczucie poprosić o cos, usłyszeć, ze ta osoba przyjęła to po czym za Twoimi plecami ma w dupie Twoje prosby... jeszcze gdyby to była teściowa, ro bym sie wkurzyła i juz. A to moja mama... wiec jest mi zwyczajnie przykro, vo wiem ze nie moge jej zaufać i zostawienie z nia Kuby Brdzie dla mnie ciężkie, No wiem, ze o co nie poproszę to i tak bedzie miała to gdzies i zrobi po swojemu, a co gorsza sie nie przyzna...

Napisałam posta z życzeniami dla wszystkich i mi go zjadło.... dopiero dzis zauważyłam.
Wiec nie bede powtarzać tego co w nim było. Po prostu wesołych :*


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Piękna pogoda:blink: Spacerek zachaczyiśmy i ok 13 do rodziców.
Bardzo się cieszę, że Święta razem już w 4 spędzamy i brat z dziewczyną przychodzą i w ogóle, ale zawsze jakieś kwasy wychodzą, no ja nie rozumiem tych ludzi. Zamiast się cieszyć tym czasem to szczerze mówiąc zawsze ojciec sprowokuje jakąś durną akcję i oczywiście nie myli o uczuciach innych. Z resztą On chyba nie wie co to uczucia...
Aj no nie będę zanudzać, ale co do wesela kwietniowego to jeśli mama męża z dziećmi nie zostanie z jakiś przyczyn to z niego nici. Pierdzielę, dzieci są najważniejsze i nie zostawię ich na noc z kimś kto może im nie zapewnić należytego bezpieczeństwa.
Musiałam się wygadać.
Miłej reszty dnia życzę:*
 
reklama
Nadrobiłam Was :D

Joldżi to wygląda jak skaza białkowa, Moja ma takie plamy na brzuchu, koło pach i do tego rana koło ucha jej się zrobiła. Zwróć uwagę czy na ciele ma suchą skórę. U nas np. te objawy zaczęły się już przed rozszerzaniem, ale ostatnio to się nasiliło.

Pumelowa u mnie też makówki są i to jest to, na co zawsze w czekam z niecierpliwością. Tylko u mnie w trochę innej wersji, bo ciasto oddzielnie i to tego sos z maku na mleku.

Fajnie, że są świętą, ale dobrze, że już się kończą, bo mój żołądek powoli odmawia posłuszeństwa.
 
Do góry