reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Liluli i jak zadziałało?

Pumelova no Idze też nie widać czy kaszka dobrs czy nie, ale je chętnie :) po pierwszej drzemce daje kaszke a po drugiej daje jakieś warzywo :) ( warzywo dałam dopiero 2 razy)
Nic lekarz nie przepisał, żadnego crp...no to ładne masz spanie Agatki :D

A Iga przez godzinę w nocy płakała nie umiała zasnąć, rano wstała juz o 7 i mąż o 17 mówi że idzie zaraz spać bo Iga mu spać nie dała :D
 
reklama
Poranna burza ta z hippa ma spoko sklad, moim zdaniem:)

Chybra też bym mojego skopywala ale nie ma.mleka w cyckach[emoji23]

Kasia831 no my mamy jaglana ryzowo kukurydziana:D

Linoone oo to ja też wolę wyjść sama po bulki a jego zostawić z dzieckiem:D nasz pies niestety musi się nacieszyć ogródkiem i spacerem w weekend
No to fajnie że używasz szumisia racjonalnie :-)
Fajnie że mąż wstal! Mój też czasem wstanie ale ja i tak wstaje do karmienia i idę na fotel [emoji14]

Ewella ja myślę że poczekam może do weekendu z warzywami, albo do po swiat:p teraz muszę nie dość że pilnować tego co ja jem to jeszcze tego co jej daje..[emoji85][emoji85][emoji85]
Może takiemu maluszkowi nie trzeba robić badań, ale ciekawe skąd gorączka. Nie znam się bo nam - odpukac- nic jeszcze nie było
Haha mąż mało wytrzymaly. Ja po fizjoterapeucie byłam na brwiach, nie było mnie pół godziny i jak wróciłam to już cały zaziewany bo taki zmeczony[emoji7]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dziecko usnęło w 2 min...dżizas...co jej jest od kilku dni??[emoji16]od następnego dnia po moim załamaniu nerwowym usypia jak anioł...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znowu narobiło mi się zaległości ale nadrabiam czytanie i odp.

U nas problemu większego z zasypianiem nie ma. Po kąpieli odkładam do łóżeczka i daje smoczek (jak zaśnie to wyjmuje) Młoda przekręci się na bok (zawsze na prawy), głowa do tyłu, ręką na czoło i zasypia. Czasem dostanie pieluszke na buzie, jak zaśnie to jej zabieram bo boję się żeby się nie udusila. W dzień też jak jest marudna nawet na rękach to odkladam do wózka, zaraz się przekręci i śpi. Od trzech dni po 3-4 godz budzi się z krzykiem i jest histeria ale jeszcze do opanowania.
Ostatnie dwa dni przesuwa się do końca łóżeczka i śpi w rogu z ręką zarzucona na ochraniacz
Do spania zakładam jej pajac na długi rękaw i pod kolderke. Bałabym się teraz brać ja do łóżka do siebie, odkąd śpi dłużej w nocy mam wrażenie że mam twardszy sen. Bałabym się że ja przygniote albo jeszcze ze spadłaby mi z łóżka. W dzień ma dwie drzemki i dosłownie z zegarkiem w ręku po 30 minut.
My też nie mamy szumisia. Od koleżanki dostała taka maskotke Pingwinek Śpioszek- prawie jak szumis. Fajny jest bo można w każdej chwili zatrzymać muzyczke więc jak już jej się znudzi to wyłączam.
U mnie Młoda właśnie wpada czasami w taką histerie że nie można jej uspokoić. Raz byłyśmy na wizycie u pani doktor i było w porządku. Za tydzień poszłysmy na szczepienie to był wrzask, krzyk nie do opanowania. U rehabilitantki też dostała takiej histerii. Na początku myślałam że pewnie poznaje obce osoby ale rehab. stwierdziła ze nie. Jeśli to byłaby reakcja na nowe osoby to ona najpierw powinna się przyjrzeć, zobaczyć co, kto chce z nią zrobić i dopiero podkuwka i płacz. A ja ją położyłam i od razu był wrzask. Staram się z nią jeździć w gości żeby poznawala inne miejsca i osoby i rzadko zdarzają się takie napady płaczu więc nie wiem od czego jest to uzależnione. Jak ktoś właśnie kaszlnie to ona zaraz w płacz tak jakby była przelekniona. Jak byliśmy w tyg u siostry, akurat miała gości więc było tak głośno i nic jej nie przeszkadzało, leżała sobie grzecznie i bawiła się. Myślałam że pewnie w nocy odbije ale przespala, jedynie w samochodzie z powrotem trochę płakała. Na początku stycznia mamy kontrolę u rehab więc zobaczymy czy coś się poprawila - chyba że to reakcja na biały fartuch ;)

Chyba i ja spróbuję podać swojej coś innego jak mm bo jeszcze nic nie smakowała.
 
Pumelova z tym mlekiem to wiem, ze nie ma co porównywać, chociaz hipp jest najbardziej lekkostrawny mlekiem i na nim nawet jest inf, ze mozna podawać tak czesto jak dziecko sie domaga :) i kupa w zasadzie tez najbardziej zbliżona do tej na kp :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mmag18 lekarz powiedział że wątpi że to zęby, próbowałam jej zajrzeć to widziałam 2 białe kropki u góry nie wiem czy to zęby nie znam się ;) zobaczymy :)

Kasia to dobrze, że mała jest grzeczna i ładnie śpi, zobaczyła wtedy jak się denerwujesz i stwierdziła chyba, że przesadziła ;)
 
reklama
Aha Grzesiowi też emolium smarowalam jak miał brzydki policzek. Udanej imprezki.
Liluli Grześ ostatnio nie robił 5 dni a już mu daje warzywa to dzisiaj zrobił z pół metra :) nie mam pojęcia jak z czopki no zawsze mówię sobie jak dziś nie zrobi to mu dam czopek i wtedy robi :)
Pumelova może spróbuj jen dorzucić jabłuszko do kaszki. U nas mina w stylu ble fuj na brokula i marchewkę samą. Zachwyt za to pasternakiem :) że smoczkiem mamy identycznie i podobne pory snu.
Kasia wyczula że matkę wykancza.
U nas w miarę ok. Byłam z Grzesiem u kosmetyczki robić brzuch (mój) a on z Paniami zwiedzal salon ale po godzinie im się rozdarl bo był głodny :)
No i dziś w Ikea byliśmy i młody usiadł w wózku sam. Miał spacerowke rozłożona na prawie płasko, ja patrzę a on siedzi. Teraz pewnie znowu będzie przerwa. Tak było z obrotami, przekręcil się wcześnie a potem długo tego nie robił. Teraz już ze 3 tygodnie non stop się przekreca ale częściej z pleców na brzuch i też częściej przez jedno ramię, od jutra będę go mobilizowac do drugiej strony.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry