reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka,

Z czytaniem jestem w lesie
Ale od jutra mąż w domu to nadrobie .

Dziewczyny idę dziś na wigilię firmową i od wczoraj wieczorem odciagam pokarm ale kurka jakoś mało go mam boże jak tu się ubrac [emoji39]

Z mikim rozszerzenie diety i suchy czerwony policzek brrrrr alergia, czy poprostu reakcja na nowości. Kochane moje powiedzcie, czy jeśli tak mają wasze bomble to czymś smarujecie takie policzki?

U mnie nastrój lepiej, wiec to ta tarczyca mnie wykanczala, na 100 . Miki lepiej śpi to tez ja mam inny sen.

Aniek losie zmartwilas mnie, kochana trzymaj się i bądź twarda, musi się ta Twoja córeczka się poprzestawiac, bo się wykonczysz. A nie możesz młodego wozić o bardziej regularnych godzinach, np. Żeby na świetlicy poczekal? ???

Emol kawał chłopa, pocwiczysz i Arturek pewnie zaraz będzie raczkowal [emoji4]

Uciekam po starszaka i później będę się szykować, trochę się muszę odpicowac, a co [emoji41]
 
reklama
Aha udanego wyjścia wieczorem :*

Madzik my też właśnie po kontroli u lekarza, osluchowo czysta tylko ma 38st gorączki i nie wiadomo z czego..jak się gorączka będzie utrzymywać mamy znowu przyjść.
 
Aha mi pediatra powiedziała ze jak suche i podraznione można sudokremem ale również zwykłą maściami z cynkiem co używamy do pupy. My takie mieliśmy po Katarze i maści marjankowa suche przy nosie i nawet trochę pekalo. Życzę super imprezki :)
 
Aniek pozostaje miec nadzieje ze to jakis skok i minie :*
jakich zaleglosci mozna narobic sobie niesprzatajac? ze kurz bedzie lezal? ja nie sprzatam codziennie, ba! 2 razy w tygodniu - a w syfie moim zdaniem nie mieszkam.

Madzik87 cena zabojcza a są apki na tel które szumią. ja nie chce uzależniać dziecka od zabawki, wystarczy że smoczek jest święty ;)
fajnie że ten Twój Cię tak wychwala! no przy 3 to nie lada wyzwanie, ja przy jednym nie sprzątam xD

Ola W ale mm a kp to nie ma co porownywac ilosci posilkow bo wiadomo ze mm dluzej trawi. ty wiesz czy on je wiecej a ja nie wiem czy ona jednorazowo je wiecej.. ale! od wczoraj je normalnie co 2-3. pieron się nawrócił.
mam nadzieje ze z mezowym lepiej :*

poranna burza moja tez zdarza sie ze sie wystarszy jak ktos zakaszle i sie rozplacze ale serio to jest oznaka zaburzen? nie mozna sie wystraszyc? ;D

ja sobie od kilku dni wlasnie nauczylam agatke ze ja usypiam na rekach :D na szczescie zasypia w 5 minut, ale jakos tak nam to idzie najlepiej, juz wiem ze ja nauczylam eh :D

ewella daje od soboty kaszke ale jeszcze ani razu nie wygladala na zachwycona... :D je bo je ale ma mine jakby kupe jadla, chociaz mysle ze nawet jakby jadla kupe to by sie bardziej cieszyla.
to masz cudowny tydzien!

ile razy dziennie proponujecie cos nowego do jedzenia? np ta kaszke to raz dziennie czywiecej?

inka a nie za cieplo mu? kurcze moja spi w samym pajacu nie wazne czy gruby czy cienki, a w nocy mamy 20 stopni, w dzien 22.

emol fajna zabawka :D:D

kasia831 oj wspolczuje z allegro:/ mi na szczescie doszlo wszystko juz

jesli chodzi o wypadanie smoczka podczas snu to powiem wam ze u nas jest tak ze jak nie zasnie na piersi to wciskam smoka, lulam i odkladam, jak wypadnie smok to znaczy ze zasnela :D i wiecej go juz w nocy nie chce :D smok jest obowiazkowy w aucie, cala droge, i czasem w domu jak marudzi :D albo jak sie bawi o 21 :D

karuzela kazde dziecko inne, tez nie porownuje bo by wyszlo ze jestesmy cofniete :D jak u neurologa? fajnie ze rehabilitacje daja poprawe :)

ale agatka za to pieknie spi! usypiam na rekach, ok, ale zasypia 21-22, spi do 8-9 (z przerwami na karmienie), potem kima o 11 na pol godziny, potem drzemka 2h miedzy 13 a 16 a potem jak bog da tosie jeszcze kimnie pol godziny o 18 :D

agniesia kciuki za dom!
 
Poranna burza u mnie to samo. Za wszystko obrywa T.a do synka nauczylam sie cierpliwosci.

Aniek Kochanie tak mi Ciebie szkoda [emoji20] duzo sily dla Ciebie [emoji8]

Kylesa tez w takim razie kupie oba kubeczki [emoji6]
Jakbym o moim T.czytala. wszystko przy Szymku robie sama a on tylko kapie i to pod warunkiem ze nie ma kataru bo ostatnio jak mial to nie mial sily dzwignac wanienki z woda.

Kylesa Szymek czasami wystraszy sie nawet jak kaszlne albo glosniej oddycham. Myslisz ze powinnam to z kims skonsultowac?

Emol ale duzy Artur [emoji3]

Dziewczyny jakie podajecie te pierwsze kaszki. Wiem ze dopiero o tym bylo. Ale nie moge znalezc.
Dzisiaj podalam Szymkowi marchewke. Zjadl zadowolony i jeszcze mu malo bylo [emoji3]

Moj mi ciagle powtarza ze ja siedze w domu a on chodzi do pracy. Ale dla mnie sprzatanie teraz to ostatecznosc.

Pumelova ja tez tak co chwile probowalam wpychac cyca Szymkowi. A teraz juz wiem ze jak jest glodny to albo marudzi albo probuje sie do mnie przyssac nawet przez swetr.

Madzik my mamy szumiacego baranka evana. Ale tak naprawde prawie go nie uzywamy. On ma w kazdej lapce inny dzwiek i czasami wlaczam Szymkowi bicie serca. Ale on jest srednio tym zainteresowany.

Ewella u nas tez "walka" przy zmianie pampersa [emoji3]

My na noc zakladamy tylko pajacyk i przykrywam kolderka.

Emol bajecznie Artur wyglada przy choince [emoji7]

Agniesia powodzenia w kupnie domu [emoji5]

Szymek juz wogole nie lezy na plecach. Tylko go poloze to sie od razu obraca na brzuszek.

Ewella W takim razie sprobuje polowke,mam nadzieje ze pomoze.
 
reklama
Ejjj moja też się wystrasza gdy kichne[emoji3]Ale w takim bądź razie ja też powinnam iść z tym gdzieś bo mnie też łatwo wystraszyc hihi
Pumelova może kukurydziana by jej zasmakowała?mi i mojej Emilce smakuje[emoji38]Cumla niestety muszę podawać w nocy ale nie co 5 min jak to było w pierwszych 3 miesiącach heh Kaszke daję na śniadanie np kukurydzianą a na kolację przed snem ryżową.
Na szczęście mój R jeszcze docenia moje "siedzenie w domu" (faktycznie teraz siedzę bo młoda śpi) , ale my świeżaki jesteśmy to jeszcze nie fika[emoji16]


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry