reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny jednak nie podpisaliśmy dzisiaj tej umowy przedwstępnej, bo Pani rano zadzwoniła, że ma kupców, którzy zapłacą więcej. My i tak byliśmy umówieni z radcą prawnym, by nam skonstruowała umowę, bo i tak nam na przyszłość się przyda. Potem mieliśmy kupować prezenty pod choinkę. Po 3 godz. Pani od domu zadzwoniła i stwierdziła, że jak chcemy to nam jednak dom sprzeda. Umówiliśmy się na popołudnie, a potem się okazało, że ona coś jeszcze jutro musi pozałatwiać z tym domem. Czekamy jutro na odp., jak znowu będzie coś ściemniać, to rezygnujemy. Mamy jej już dość.

Ola W. co do tego mieszkania, co kiedyś pisałaś, to jest co takiego jak umowa dożywocia, czy coś takiego. Przepisuje się np. mieszkanie za dożywotnią opiekę i wtedy od tego zachowek się nie należy.

Aha83 i jak po wigilii?

Emol zobaczysz, że szybko Artur zatrybi, co ma robić i będziesz musiała po mieszkaniu za nim biegać :p

Liluli ja mojej kiedyś odcięłam czubek czopka i wsadziłam, bardzo szybko kupa wyszła. Co do kaszek, to ja gotowałam zwykła mannę.

Pumelova ja Mojej ostatnio zaczęłam dawać na noc kaszkę, a rano kleik, ale to 3 dni dopiero takie mamy.

Poranna Burza Lidka przed snem przykrywało sobie głowę kocykiem lub pieluchą. Sama jej tak czasami teraz robię, jak chcę żeby szybciej zasnęła.

Misia fajnie Cię Grześ zaskoczył :D
 
reklama
C:\Users\AGNIES~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.jpg
 
Kasia może to również było jej załamanie:D

Mmag18 może jej nie pasuje coś innego np chłód jak jest rozebrana u lekarza i fizjo?

OLA w a to nie wiedziałam:*

Misia spróbuje coś dodac, ale chciałabym najpierw warzywa ale zobaczymy jak pojdzie. Może coś jej zasmakuje. Wow super że sam usiadl!

Agniesia no co za baba:/ wkurzylabym się juz. Na noc jej nie podam nic bo po kąpieli musi być cyc inaczej jest larmo;)
Haha fajna grafika;)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie gonitwa przed swiateczna dlatego na szybko tylko mam pytanie czy ktoras z Wam ma jakis fajny schemat zywienia niemowlat?
 
Misia jaki wypas z salonem, opieka dziecka w pakiecie z zabiegiem To zrobił Was Grześ fajna niespodziankę.
Agniesiam ta babka jakąś niepoważna jest, też bym się wkurzyła. Czeka chyba kto da więcej jak na licytacji.
Pumelova no nie wiem czy to może być to. Wystarczy że ja położyłam na przewijaku żeby ją rozebrać i już był wrzask.
Moja Zosia odkryła wreszcie stopy i próbuje je zjeść, śmiesznie to wygląda :D:D
 
Agniesiam ale bym się wkurzyla z tym domem, kurcze to poważny zakup a babka chyba walnieta.
Pola nie wiem co byś chciała jakieś szczegółowe to na wspólnego wyślę w wolnej chwili. A tu mogę takie wrzucić.
1513759893-692f53d2c467a987-aaaaaa.png

Padł nowy rekord 9,15 musiałam go niestety podnieść na cyca, ale dalej śpi, a ja już z drugim nie mogę wytrzymać. Do tego mam 2 okres po 40 dniach od mini plamien ten jest normalny.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli - jak to mówią z rodziną tylko ładnie na zdjęciach. Coś w tym jest. My daliśmy jako pierwsza kukurydzianą.

Dziewczyny jestem w rozsypce. Nie mam na nic czasu bo jak tylko chwilkę mam dla siebie to śpię. Czuje się jak Zombi. Mały od 4 dni budzi się co 2h w nocy. Usypia przy piersi i równo 2 godziny później to samo. Pręży się jak nie wiem. Pieluszki, temperatura, ubranko wszystko już sprawdzałam i nic. Najprawdopodobniej brzuszek masaże nic nie daja, dlatego dzisiaj tylko dieta mleczna i zobaczymy czy lepiej.
Tak jak mówiłam prezenty w postaci worków próżniowych i kalendarzy kupione. Choć jeszcze jedna paczka nie dotarła:(
 
Misia ale masz fajny salon.

Pola ja rozmawialam z pedriata na temat rozszezania bo zmienilo sie przez 5 lat ;-) zaczac od ziemniaka z odrobina marchewki bo slodka a pozniej po kolei z odstepem 2 , 3 dni miedzy nowymi produktami. Kaszki na koncu i od 6 mc troche glutenu. My juz uczymy sie jesc ziemniak i marchewka, tylko sie krzywi jak mu daje ale polyka :-)

Agniesiam zastanowcie sie dobrze jak babka tak kombinuje

Ewella i jak mala ? Goraczkuje ? A lekarz nie dal wam na badanie moczu ? Mi ze starszym jak goraczka i nic wiecej to zawsze na badanie moczu dawala, bo to moze byc zapalenie drog moczowych, zwlaszcza u dziewczynek czesto sie zdaza
 
reklama
Agniesiam babka jakaś nie poważna, mogła dac do licytacji dom to by tak mogla robić a nie miesza wam tak...ehh

Misia ale Grześ ma spanie :D
Iga teraz poszła na drzemkę wstała po 8. A w nocy płakała 2h znowu zasnąć nie chciała sama w łóżeczku :( i gorączka jest, chyba pojedziemy do lekarza jak wstanie.
 
Do góry