reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
cd :D

linoone wczoraj o Tobie myslalam i o, jestes! :)
jestes supermamą, samowystarczalną :) wychodzi Ci chociaz z psami? :D
mezczyzni sa tak zaprogramowanie ze nie slysza wrzaskow :D

aniek kaszke jaglana z ryzem i kukurydzą z hippa :) narazie samą, potem marchewka dynia itd
jak idzie przesuwanie mlodej?

co do przewracania na brzuszek to agatka chyba od wczoraj sie ciagle obraca a nie robila tego.. czyyyli to zachowanie dziwaczne to byl skok! no i mamy rozwiazanie

emol to dobrze ze poszliscie do fizjo,szybko wyprostujecie co trzeba:)

judith i tyle z postanowienia ze nie bede spac z dzieckiem :D przynajmniej u mnie :Djak chce pospac to musi isc do mnie nad ranem.. :D a bywaly noce ze o 3 jz bralamdo lozka

ja pierdziele nadganiam jak moge a wy ciagle piszecie :D

kasia ja przy kp mam stale 2h kiedy ona spi wiec moglabym cos porobic..ale najczesciej spie z nia <3

chybra jakie tam musialy byc maluszki <3

aha baw sie dobrze! dobrze ze tarczyca juz ogarnieta :)

ewella a jakies badania zlecili? crp?

liluli musze wyczuc z tym glodem. ogarne! :D moze agatce podejdzie marcheweczka bardziej niz kaszka :D ja podalam taka jak ewella jaglana z ryzem i kukurydza z hippa
 
Emol - Pocwiczyvie i bedzie lepiej, ale mialas nosa.


Pumelova - Uwazam, ze wszystko mozna podciagnac pod objawy SI u niemowlaka. Nie mozna zwariowac... Moj syn tez uwielbia wkladac sobie pieluchy na twarz :D


Liluli -Jesli chodzi o kaszki. Kuplilam ekologiczna kaszke kukurydziana. Nie jest ona specjalnie dedykowana dla dzieci. Gotuje sie ja na wodzie. Jeszcze nie podalam synowi. Nie podoba mi sie sklad kaszek dla dzieci, ale nie wiem czy moga mu podac taka zwykla. Jak Wy robicie ? Boje sie rozszerzac diete. Syn ma najprawdopodobniej nietoleracje nabialu. Odkad nie jem nabialu syn na lepsze kupy, brak zaczerwienionej skory. Gdy zrobilam prowokacje i zjadlam dwa dni jogurt naturalny bez laktozy pojawil sie sluz i plamy na skorze.
 
Nooo wszystkie takie małe ziaby:laugh2:

A propos mężów to ja mojego w nocy skopuję z łóżka gdy L płacze:laugh2:

A smoka na szczęście nie używamy więc nie będzie problemu z odstawieniem, no chyba że przy zębach będzie potrzeba używania. L żadnego póki co nie zaaprobował.
 
Poranna burza ja używam kaszek Nominal ekologicznych.Takie dla dorosłych niby są takie same ale często na nich pisze że.np mogą zawierać orzechy także bałabym się podawać dziecku.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poranna burza zamawiałam na allegro, są w super cenach
Asa i tych bezglutenowych t.j kukurydzianej, ryżowej czy gryczanej nie trzeba gotować.Gotuje się tylko te z glutenem.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
O Emol, to tam gdzie my. My mamy kontrolę na początku stycznia [emoji4]

Pumelova, wychodzi na jeden spacer. Ale generalnie to wolę chodzić sama, a jego zostawiam z dzieckiem. [emoji23]

Jeśli chodzi o kaszke, to ja dziś kupiłam hippa bezglutenową, napisane jest ze od 4 miesiąca, fajny skład, bez cukru itp

Ja mam szumisia whispbear, używam tylko jak młody ma atak histerii i wtedy faktycznie się uspokaja. Do usypiania nie używam. Także o uzależnieniu nie ma mowy..

U mnie dziś w nocy było szaleństwo, jak mlody sie obudził, to mąż wstał przede mną i podał mi go do łóżka. Szok!!! Pierwszy raz chyba. Potem się okazało że to dlatego, że nie mógł po prostu zasnąć i byl na chodzie. Ale i tak fajnie [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry