reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny jest akcja olx. Na aplikacji mobilnej tylko niestety. Ale jest przycisk nakarm psa. I wybierasz pieska i codziennie klikasz na jego pyszczek. I jak nazbierało się pełna miska to olx wysyła dla tego psa 20 kg karmy!

Proszę wybierajcie pieski które nie mają 100%
Np.
1513120213-e797afe0b6fdf282-aaaaaa.jpeg

1513120222-fcbef02033ce8ec2-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia tak [emoji14]

Maziajka dlatego już jej nie mówię o tych nitkach bo mnie już męczy ta dieta. Nadal mam ale dużo rzeczy już jem:) więc nie wiem czy mam czy nie w sumie:D nie jem jeszcze owoców, tylko jabłka próbowałam to mi prawie jelita umarly[emoji23]

Emol super!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W. już widzę, że po tym pepti jej się mniej ulewa. Tak czy siak jeszcze mleka mamy mieszać, żeby się przyzwyczaiła. Mam nadzieję, że niedługo zobaczę poprawę.

Pumelova moja miała na ciele szorstkie, czerwone plamy. W ogóle strasznie suchą skórę. Dodatkowo koło jednego ucha popękała jej skóra. To ulewanie i wymioty też mogą być wynikiem tej alergii.

Maziajka tylko, że ja nie lubię karuzel ;p Może Mała jak podrośnie będzie z tatusiem jeździć ;)

Moja się obraca na brzuch od kilku dni, ale muszę ją pilnować, bo na jedną stronę robi to źle.

Karuzela moja wygina się jeszcze w łuk jak jest zdenerwowana, ale jest to o wiele rzadziej niż kiedyś. Może Kuba potrzebuje więcej czasu.

A tak w ogóle to moja Lidka już waży 7,5 kg i ma 76 cm. Rośnie mi dziewczyna :D
 
Maziajka no wlasnie[emoji22]w zeszłym roku kilogramami jadlam[emoji7]

Agniesia dzieki za info:) oby mleko jej spasowalo!
76:o wow! Piękna waga! Mi się marzy żebyśmy do 7kg dobily na pół roku.. za tydzień idę na wizytę żeby się zwazyc [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie się za bardzo nie marzy te 7 kg[emoji16]bo już mi nadgarstki siadają przy 5200 heh często ją noszę przodem do świata i dlatego.
Czy macie materac kokos pianka gryka?Bo młoda ma tu pożyczone łóżeczko i śpi w nim jak zabita.I myślę że to zasługa materaca no i mniejszego łóżeczka-czuje się chyba bezpieczniej.Bo w domu mamy 90x150 :/ dostaliśmy więc darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy ale skombinujemy jej chyba takie standardowe łóżeczko z takim materacem.
Agniesia, spacer w przyszłym tyg?Tylko uprzedzam, że nie jestem mobilna [emoji3]od stycznia zabieram się za prawko, obiecuje wszystkim i każdemu z osobna:)
Pumelova a myślałaś żeby poradzić się innej pediatry?Nie od razu zmieniać ale zasięgnąć innego, może świeższego spojrzenia?Bo coś mi się zdaje, że ciocia za bardzo na was patrzy przez pryzmat alergii twojego męża co było bagatele 30 lat temu...czasem lepiej mieć "obcego" lekarza niż z rodziny bo rodzinie zwykle chcemy ufać na 100% bo tak nam wygodnie ale nie zawsze może to wyjść na dobre.Zwłaszcza że ta ciocia kalkulując musi mieć chyba ok 60 i niekoniecznie może mieć bardziej nowoczesne spojrzenie na pewne sprawy.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie się dowiedziałam ze mój ojciec bierze ślub na początku stycznia. I to nie od niego tylko poczta pantoflowa. Więc chyba jak został miesiąc i nic nam nie powiedział to raczej nie planuje nas tam widzieć...
 
Agniesia to super! U nad po pepti to był dramat jesli chodzi o ulewanie. Wiec super, ze u Was sie sprawdziło!
My kończymy puszkę nutramigenu i wprowadzamy hipp ha. Mam nadzieje, ze bedzie ok, bo jak nie, to znowu bedziemy stac przed wyborem powrot do nutramigenu cyz próba zwykłego hippa. No ale nic, jestem dobrej mysli :)
Chociaz nie powiem - niekwestionowanym plusem nutramigenu jest to, ze podaje sie je w temp pokojowej ;) co znacznie przyspiesza przygotowanie posiłku w chwili nieoczekiwanego napadu głodu dziecka [emoji23] zwłaszcza jak sie jest samej w donu i ciezko czyms dzieciaka zając na czas przygotowania

Złe sie obraca tzn?

Wczoraj na szczepieniu waga Kuby 6,720. Ale zdziwiła mnie pielęgniarka, bo powiedziała, ze nie moze go zmierzyć, jesli nie bylismy u ortopedy, ktory stwierdził, ze wsYstko ok i mozna mu prostować nóżki....
Zdziwiłam sie zwłaszcza ze on sam je prostuje. Ale nie protestowałam, bo w sumie nic mi ta wiedza nie daje ;) widze po ubrankach jak rośnie.

Kuba bardzo mało przybrał bo 100g w dwa tyg.... ale nadal mieści sie w siatce, wiec ok. Twardo 10 centyl [emoji23] ale babka pow, ze jak miał spadek apetytu i Ulewal to moze znowu zeby (chociaz wcale nie musza jeszvze wyjsc, ale drażni go etap zeiazany z okostną). Takze No poki co ok.

Noc ok. Przebudzał sie jak mu smoczek wypadał. I to z płaczem, ale szybko po włożeniu smoczka sie uspokajał. Goraczki brak. Temp
bezdotykowy pokazuje 37-37,3.
Opuchlizny brak. Wiec oby tak dalej ;)

Emol masakra.... z czystej przyzwoitości powinien poinformować. Ale moze mu ta baba zabroniła. Cholera wie... ale przykro mi, bo zapewne Cie to zabolało :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wpadam tylko na chwilkę bo zapomnę później, polecam dla tych mamusiek, których dzieci spać nie lubią, ja te metody stosowałam przy starszaku i teraz zaczynam z Mikim

1513160438-b7b4366b10214fdf-aaaaaa.jpeg


Jak coś to mam pdf mogę przesłać na maila

Ps. U mnie nastroje wahają się jak chorągiew, ale mąż bierze extra wolne w przyszłym tygodniu ze względu na mnie, więc może fryzjer, kosmetyczka i odzyje, najgorsze, że zaczęły mi się problemy ze spaniem, wszyscy śpią, a ja przewalam się całą noc, śpię po max 3 - 4h [emoji21][emoji21][emoji21] śmierdzi to jakąś deprecha? ???
 
reklama
Kasia ciocia ma 50;) ma to dobre i zle strony, radzę jej się 24/dobę ale minusem jest właśnie alergia.. nie poradzę się innego bo co jej powiem, nie masz racji bo co, byla u innego?:D przynajmniej dopóki nic się nie dzieje to nie idę nigdzie. Bo generalnie tylko te niteczki ale w tym tygodniu jeszcze nie było. Wiem jakie ma doświadczenie więc jestem jej pewna w 100% tylko ta dieta mnie wkurza juz:D

Emol niefajnie z jego strony.

OLA fajnie że noc spokojna:) ciekawe ile moja przybiera:p

Aha ostatnio wrzuciłam tu o depresji, możesz sobie poczytać

Mąż wyjechał a popołudniu przyjeżdżają koleżanki z pracy[emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry