reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W. ja się trochę tym interesowałam i z tego, co wiem do 5 lat po śmierci się należy zachowek. Sąd może stwierdzić w różnych wypadkach, że nie trzeba go wypłacać. Ty jako córka Twojego taty przejmujesz prawo do dziedziczenia. Tylko Ty musiałabyś wnieść sprawę do sądu, jeżeli okres 5 lat nie minął.
Ola utożsamiam się z koleżanką B. Moja siostra ostatnio miała invitro. Była szczęśliwa, bo zrobiła bhcg i wyszło, że jest w ciąży. Ostatnio mało jej przyrasta i jest załamana. Nawet nie da się za bardzo z nią porozmawiać, bo od razu płacze. A to nie jest ich pierwsze podejście. Już nawet nie liczę które.
 
reklama
Agniesiam raczej wątpię, bo przecież mąż by musiał zrobić sobie wolne a w miesiąc nie da rady. To było zaplanowane i myślał że przejdzie cichaczem i ze się w ogóle nie dowiemy.
 
Agniesia 160 m za 370 tys to mega okazja ( a przynajmniej dla mnie przy wroclawskich stawkach) :)

Emol, slabo z tym ślubem ;/

U nas problem z jedzeniem, mala dramatyzuje, zjada po 40 ml na porcje. Troche obstawiam zeby bo uspokaja sie po dentinoxie. Ale przestala przybierać z takim przytupem co do tej pory. W tą niedziele ważyła równiutko 7 kg [emoji7]

Ola fajnie że po szczepieniu dobrze :)
Szkoda koleżanki B :( odkąd ja mam swoją Gwiazdę nie wyobrażam sobie ani syt a ani b :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Byłam u fryzjera. Oto efekt koncowy.
1513186737-ec16288adaa9bcd3-aaaaaa.jpeg
 
Ola W wlasnie takie jest życie.. jedni walczą o dzieci żeby je mieć a drudzy usuwają bo nie chcą, sama mam koleżankę bardzo bliską co usunęła dziecko...
Szkoda Twojej koleżanki :(
znajoma ma córkę 10lat ma, chciała drugie dziecko ...7razy poronila :(

Abed nie mam takiego czegoś mam taki przenośny mały inhalator.
Chybra właśnie ty tak z dziećmi sprzątasz? :D super, ja może jutro zacznę, jak mąż tylko mi nie padnie ;) poszedl właśnie na zabieg żeby była jakaś ulga w bólu .
 
Ewella to jest koncowka ze smoczkiek. Dmucha dziecku pod nos :-) Moze nic nie zaczniesz jutro ;-) bo bedziesz miala dwoje dzieci ;-)
 
Pumelova a nie dawalas malej skosztowac niczego w sensie polizac jablka, mandarynke? Moze ona wcale nie ma zadnej alergii.
Moja Jagoda jak widzi mandarynke to szalu dostaje tak lubi;[emoji477][emoji678]wyciskam jej tego soku i miaszu troche .Winigrona tez lubi banan za to nie podszedl .Poki co jadla tylko swieze owoce nie ze sloiczka.


Ewella duzo cierpliwosci Ci zycze bo chory chlop wiadomo on nie choruje on walczy o zycie;f




Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chybra też cieszyłam się z takich prezentów firmowych jak karta Sodexo, niestety w tym roku nie będzie :sad: Też uważam że nie ma co palić mostów tylko podtrzymywać kontakty. Jak Ty to zrobiłaś że tyle ogarnęłas w domu? Mi nawet nie udało się jeszcze wszystkich okien umyć. Strasznie nie lubię odkrywać się od pracy a niestety przy malutkiej robię wszystko na raty.

Emol smutna historia z tatą. Nie wiem co takie kobiety chcą osiągnąć, że nie zależy im na utrzymaniu dobrych relacji.

Agniesiam a dlaczego byłaś u okulisty, co Cię niepokoilo? Pewnie już pisałaś ale jestem tu od niedawna... No proszę jaka masz dobrą intuicję :wink:

Ola ojejku jaka smutna historia i to jeszcze przed samymi świętami. Przykre bardzo. Człowiek czasem za słabo docenia to co otrzymuje od losu.
 
reklama
Dziewczyny może doradzicie coś odnośnie prezentów... Muszę kupić dla dziewczynek: 7 lat i 11 lat. Może macie jakieś fajne pomysły????
 
Do góry