reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova ja z bratem również prawie miesiąc byliśmy w szpitalu pod inkubatorami. Takie losy blizniakow. A Agatka nie próbuje jeść książeczki? Mój to i je obslinia.
Mój też imprezuje ale ja sobie przeglądam internety :)
Oby oni leżeli tylko miesiąc.. [emoji6]
Je książeczki, ale jak jest na brzuszku i ma daleko to nie siegnie i ogląda[emoji16] jak sięgnie to ląduje w buzi jak wszystko.
Ja oglądałam serial na netflixie [emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova a powinnyśmy spać :) oby leżeli. Ja wazylam 1600 ale my z 38 tyg. Więc ich waga i tak jest super. Byle szybko wrócili do domu i zdrowo się chowaly dzieciaczki. Mój czy leży czy "siedzi" na kolanach i tak dosiega tych książek. Tak się wyciaga.
 
Ostatnia edycja:
Jenny zdrowia wam życzę! U mojej Mai tak było że jednego dnia katarek a drugiego już załatwione oskrzela i to na maxa. Niektóre choroby się tak szybko rozwijają...

Kasia no warunki do przebierania pierwsza klasa [emoji43][emoji33]. Dobrze że miałaś podkład bo jakbyś miała sama pieluszkę to masakra...

Pumelova najczęściej jest tak że wcześniaki są wypuszczane że szpitala w okolicy terminu porodu. No chyba że jakoś wyjątkowo świetnie się pozbierają. 29 TC to będzie megaszybko jak je za miesiąc wypiszą... Czekają do 2 kg no i muszą dzieci umieć ssać. A z tym różnie bywa. No i jeszcze muszą nie mieć bezdechów. Mojej kumpeli córka z 29 TC leżała 3 miechy w szpitalu [emoji55] Trzymam nadal kciukole!

Ola mój Szym też nie naśladuje moich min. Robi swoje. A ssie wszystko co mu w łapki wpadnie [emoji16] ostatnio oglądał katalog Avonu to cały pogniotl [emoji41]



Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola ja karmię mm ok 7 razy na dobę 120ml w tym 1 raz podaję rano kaszke ryżową.W.między czasie dopajam wodą, rumiankiem bądź melisą.Teraz zamówiłam inne kaszki t.j jaglano kukurydziana, z sorgo i gryczaną to zamierzam przesunąć ryżową na wieczór a przez pierwszy tydzień podawać np tą kukurydzianą rano po troszku żeby zobaczyć w ciągu dnia czy nic jej nie jest.Niestety moja nie tknie więcej niż 120 jednorazowo ale w ciągu doby wychodzi ok 800ml czyli tyle ile dziecko powinno wypić.Kaszki podaję narazie w formie płynnej np jedna łyżeczka na 120ml mleczka, używam wtedy tego smoczka z szybszym przepływem.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed Katowice.A głowę dałabym sobie uciąć że wcześniej widziałam oznaczenie baby change heh
Pumelova faktycznie,młodej takie warunki odpowiadają.Dobra, nakarmilam idę znów spać

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa no właśnie jestem po konsultacji z ciocia, mówiła że dopiero koło 34 tc dzieci mają odruch ssania a wypuszcza je jak beda umiały koordynować ssanie z oddychaniem i połykaniem dlatego mówiłam kumpeli żeby się nastawila na 2-3 miesiące nawet. Najważniejsze żeby byli zad. Wczoraj kangurowala..[emoji173]

Pierwszy raz od chyba miesiąca mój bąbel obudził się po 5h od ostatniego karmienia :o Wow!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja zaczęła od kilku dni gadać w nocy.Ale wolę to niż nieuzasadnione godzinne wrzaski heh Teraz ma inne łóżeczko tutaj,myślałam że ciężko jej będzie w nim spać ale śpi pięknie,no prócz krótkich przerw na dyskusję.Uczy się od matki, która też gada sama do siebie:) z tym, że nie w nocy

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova narazie bobath a że widzę efekty to vojte wstrzymalismy.
Pamiętasz może jakie dokładnie b6 i jak dawkowanie?

Jenny zdrówka!

Kuba po drugiej dawce pneumo miał stan podgoraczkowy, trochę bardziej śpiący i marudny był. Teraz zostanie nam hexa ale to dopiero chyba po nowym roku zrobimy bo nie chce tuż przed świętami.
 
reklama
Szymon obudził się o 6.40. spał od 22giej [emoji7] juhuuu też już dawno tak nie było!

Pumelova dobrze że tak nastawiłas koleżankę bo lepiej ewentualnie dostać niespodziankę niż się nastawić na miesiąc czekania a tu o...
[emoji171]


Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry