reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia u mnie też nie jest aż tak sztywno bo karmienie codziennie inaczej ;) też na żądanie. Ale drzemka jest zawsze między 13 a 16 i np dziś jesteśmy w górach i jest mega marudna bo w domku bysmy spały pod kołderką. A jakieś aktywności mamy między 10 a 12 a potem od 17 do 19 (W sensie odwiedziny wyjazdy itp).

Aha u nas jak była alergia to wysypka wyszła jako zaczerwienione zgiecia pod kolanami i pod paszkami, dodatkowo w okolicy łokcia były takie czerwone suche plamki. A policzka były szorstkie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aha my również mamy takie krostki ale u nas są od śliny. Slini się przez sen a potem śpi na tym 10,5h bez przerwy więc nie jestem w stanie mu tego kontrolować :(

Ewella zdrówka dla męża aby nie zszedł z tego świata przypadkiem z tym katarem:)

Misia nie mogę zaprzeczyc że u nas zasypianie to w 99,99% brak problemow. Ale najważniejsza jest konsekwencja i rytm dnia. A co do kupy. My 2 dni temu mieliśmy "dorosłe kupki" jak podałam więcej wody znowu są bobasowe.
 
Ostatnia edycja:
Hey!
No i byłam na tej imprezie, no na prawdę miejsce jak pałac, w ogóle wszystko cacy, lecz wiecie, gdy wszyscy piją, a Ty jesteś autem to po 22 już trzeba się zwinąć. Poza tym dostałam info, że córa jednej z październikówek w wieku Kacpra zmarła wczoraj podczas operacji serca:sad: Od urodzenia miała problemy , ale coś takiego...nie mogę sobie tego wyobrazić, aż serce boli:sad:

Była u nas chrzestna L, dała kupę prezentów, a zaraz do teściów jedziemy. Matko dzieci będą mega rozpuszczone...
 
Chybra szkoda takiej istotki. Dla rodziców to musi być kiepski czas. Ja bym chyba się poddała i zaryczala na śmierć.
 
Pumelova ale jaja, aż tak pilnujecie swojej kolejności? ,[emoji16]

Aha -moja Maja dostała kolek po wprowadzeniu marchwi. Nie miała krostek ale brzuszkowo było źle.

Ewella Bueheheheee biedny ciężko chory mąż [emoji23]
Ech mój też rzadko się udziela, jedynie kąpie Szymka ale jak ten płacze to jakby głuchy był, zanim zareaguje to ja już go zdążę utulić.
Misia może faktycznie to po szczepieniu...

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol myślę że będzie z nim dobrze, właśnie pojechał do Katowic na koncert ..

Iga dzisiaj marudziła cały dzień :( spała tylko 20min i bardzo mało jadła za to cały czas pierdziala i kupy robiła..moze zęby, ale nic w buzi nie widzę albo przeziębienie :( bo trochę jej z nosa leci ehh

Pumelova i co Agatka dzisiaj cały dzień bez drzemki ?

Chybra jakie to smutne :(
 
Kylesa jakbyś robiła coś 4 razy dziennie od 5 miesięcy to też byś pilnowała swojej kolejki:D ja ćwiczę rano i w południe a mąż popołudniu i wieczorem i skrupulatnie oddaje mi jak za niego ćwiczę:D

Ewella spala w drodze do i z więc 2x po godzinie, a tam w końcu zasnęła padnieta. Też gdzieś godzinę spala, ale zasnela tacie na rekach. A jak wróciliśmy to bylismy u znajomych i tam też nie spala:D ciężka noc się szykuje:D
Jaki koncert?
Oby to nie żadna infekcja! Może Iga ma po prostu zły dzien:*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja dziś miała dzień pełen wrażeń i teraz godzinę ryczała biedna z przebodzcowania :( usnęła w końcu...od jutra taki rytm dnia jak w domu bo inaczej mi się dziecko zamęczy.Pies mojej mamy non stop ją wąchał i lizał a jak ją trzymałam przodem na rękach to skakał tak wysoko że ściągał jej skarpetki [emoji3] Ale już mi pusto bez R...nie podejrzewałam, że po jednym dniu będę tęsknić.
Chybra straszne...nie potrafię sobie wyobrazić takiego bólu:(

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry