reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karuzela wzięłam pierwsza lepsza vitaminum b6 z teva (poprosiłam w aptece o coś co można podać niemowlęciu i byla bardzo zdziwiona że będę podawac). Mam pod ręką bo teraz ja biorę. dawałam 1 tabletkę dziennie, rozdrobniona na lyzeczce z wodą. Ale okropna w smaku :D

Kylesa sama mnie pytała bo jakaś laska ja nastraszyla że do 35tc i zweryfikowalysmy że to może być dluzej. Ale była spokojniejsza jak jej powiedziałam co jak i dlaczego:)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pola@ laska powiedziała, że jeśli chodzi o leżenie na brzuchu to jest na poziomie 3 miesięcznego dziecka i to mnie odbiło najbardziej, bo każdemu pediatrze po drodze, a było ich kilku właśnie o lezeniu na brzuchu mówiłam, no wkurw mam taki, że głowa mała, na nic nie mam siły

Kasia_831, Ewella dzięki, wiem, że nadrobi, musi

Misia ale duży chlopczyk, mój Miki też spory i niewiele mu brakuje do Grzesia , u nas lovi pasuje, ale od kiedy daje mu wodę to tylko łyżeczką chce

Chybra no Miki najstarszy z naszych forumowych chłopaków, ale dobra już nie będę się nakrecac

OlaW narazie w centrum Damiana na cyberbetyki , bobath. No jak pisalam wyżej o tym leżenie na brzuchu , Miki ma wnm obręcz barkowa chyba najbardziej, wzdłuż kręgosłupa, zakaz noszenia w pionie, tak płakał, że tylko gile z nosa i piana z buzi, oczy zamknięte, długo się nie mógł uspokoić . Dzięki Ola, ogarnę myśli i siebie i może na spacer, czy kawę się umówimy

Inka o losie ospa, ale numer, fajnie, że się odzywasz, jak pewnie doczytujesz tu o zalamaniach naszych książkę można napisać, ja nie brzmie pewnie zbyt wiarygodnie, ale wszystko będzie ok

Karuzela no masakra jakas, o co tym lekarzom chodzi? ????jeszcze to usg mnie martwi buuuu . Ja wystartowalam z marchewka i Miki ma takie malutkie krostki na czole, taką kaszkę, nie wiem czy to od marchwi?? Bo mam mało zmartwień to jeszcze tego mi brakuje

Jenny zdrówka

Kasia witaj w Polsce
 
Kasia witaj w Pl :)

Jenny dużo zdrówka :*

Ola W Iga naśladuje tylko jak się śmieje a min jeszcze nie. Do buzi berze wszystko książkę ostatnio jej czytałam to brała do buzi strony i wszystkie porwała, to była książka z bebilonu co dostalysmy gratis ;)

Kylesa ja już nie chwalę. Zasnęła po 20 obudziła się o 23 z taki krzykiem, że uspokoić jej się nie dało a mąż mi nie pomaga bo jest ciężko chory- ma katar :p

Pumelova ja już przestałam w nocy siedzieć na telefonie bo światło, a w dzień też już obraca się i patrzy co robię ;) A jak ktoś coś powie to już koniec jedzenia ;)

Pumelova, kylesa to u Was dobre nocki u mnie tragedia no ale co się dziwić jak pochwalilam dziecko :p A po za tym widziałam że chciała żeby ją tata uspal a ten to olał... Ehh brak słów mój ma takie humory jak jakaś stara baba ( nie obrażając starszych pan ;) )

Miłego dnia
 
Inka pamiętaj o probiotyku. Oby szybko przeszło, antybiotyk też dla ludzi.
Kylesa odchowasz maluchy i na pewno wrócisz do śpiewania. Marzenia o dzieciach spełnione zostanie Ci się samorealizowac.
Też będę szukać nowej pracy, ale tym się będę przejmować wiosna lub latem dopiero.
Ewella bo to tak zawsze, pochwalisz i się spitoli.
Emol super masz z usypianiem Artura.
Jenny dużo zdrowia dla was.
Kasia witaj w Pl.
U nas słaba noc, nie mógł coś mi kawaler zasnąć.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha nie przejmuj się tak tym brzuchem, ok może nie jest jakoś idealnie ale w książkach jest napisane że podnoszenie główki na brzuchu zależy od tego jak często dziecko.lezy na brzuchu i tutaj te ramy są bardzo rozciagniete.

Ewella dokładnie tak samo:D musiały to uzgodnić jak się widzialy:D
Haha mąż chory to zrozumiale[emoji23] mnie coś boli gardlo, za zimną wodę wypilam:/ masakra:/ mam nadzieję że mnie nie rozłoży.
Ja mam cudowny weekend bo mój ćwiczy za mnie z Agatka, bo w zeszły ja cwiczylam za niego[emoji16]

Misia może jeszcze go trzymało po szczepieniu;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy któreś z Waszych pociech miały jakieś krostki, kaszkę na czole po marchewce ? Kurcze nie wiem, czy mu podawać dalej ta marchewkę cxy odczekać, ale nie wiem ile trzeba czekać, żeby sprawdzić, czy to to, gdzieś czytałam, że 3 tygodnie, albo mi się to śniło, no juz sama nie wiem, gdzie ja jestem
 
Pumelova oby, już raz tak miał ze dwa tygodnie temu. Zobaczymy dzisiaj, idziemy w odwiedziny do znajomych. Najgorzej że nie mogę go tak nosić bo mnie plecy bolą.
Aha my nie mieliśmy nic od jedzonka, za to jak się Grześ przegrzał kiedyś to miał policzek jakbym mu pokrzywa przejechala. Teraz ponoć wiele dzieciaków marchewka uczula, ja na twoim miejscu odstawilabym aż całkiem się zagoi i możesz spróbować jeszcze raz. Jak jest silna reakcja to możesz spróbować na skórę - znajoma rąk robiła z jajkiem ale reakcja była silna bardzo.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha czytałam że 2tyg utrzymuje się alergen w ciele maluszka.

Misia im więcej dzieciątko przeżyje w ciągu dnia tym bardziej odbija się to na spaniu- my mamy określony rytm, jak cokolwiek zrobimy inaczej to są cyrki wieczorem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova to u nas jest wolna amerykanka. Jedzenie na żądanie, częste wyjazdy, w miare stałe tylko drzemki. Poza tym jeszcze Grześ lubi ludzi, choć najlepiej ich oglądać z rączek mamusi.
Nie wiem czy to od warzywek czy żelaza, ale Grześ zrobił pierwsza dorosła kupę, znaczy balaska (o matko nie wierzę że o tym piszę :p). Chyba wszystko ok była miekka.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha a może to od czapki? Mojej takie wyskoczyły drobniutkie białe jak mi się kiedyś zgrzała. Ale jeśli to alergen to tak jak Pumelova mówi może utrzymać się nawet 2 tyg. Może zamiast marchewki podaj coś innego? Ziemniak raczej nie uczuli [emoji6]

Kasia witamy w PL, super wygląda Twoja panienka, nawet na tej podłodze ;) taka wyszykowana [emoji6]

OlaW moja nie naśladuje min, za to zaciesza jak ja jakąś robię. No do buźki wszystko ląduje, ale to wiadomo taki etap.

Pola moja wypija 6 czasami 7 porcji mm 120 ml, przed spaniem 150 w sumie wychodzi 700-800 ml na dobę. Jej zapotrzebowanie na wagę z niedzieli to 760 ml na dobę i w tej okolicy się trzyma :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry